Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Squirt - ένα σπάνιο φαινόμενο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MiB, στις 12 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Δεν είπα ότι ήταν όλοι άχρηστοι.
    Απλά χρειάζεσαι ένα αρσενικό που να ξέρει τι κάνει.
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    @IllustrationCare to expand? Από τότε που συνέβη (μια φορά) μέχρι και με ultrex έχω λουστεί αλλά... δεν.

    Και όχι τίποτε άλλο αλλά ακόμα δεν έχω καταλάβει τι διαφορετικό είχα κάνει.
     
  3. Γιατί ως γνωστόν αυτό το πράγμα το σπουδάζεις . Δεν μπορεί να το κάνει ο οποιοσδήποτε τυχαίος. θέλει χρόνια διάβασμα , εργαστήρια , πρακτική μέσω ΟΑΕΔ . .
    Ο δικός μου κύριος παραλίγο δεν έπιασε τα μόρια και εντέλει τον δέχτηκαν απλά στο Harvard όπου τελείωσε Master Programmer in Computer Science and Engineering - specialization in Distributed Cloud Systems
     
  4. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    + squirting
     
     
  5. Όχι . .Αυτό δεν ήταν στην διδακτέα ύλη . .
     
  6. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Στο μεταπτυχιακό το λοιπόν.
     
  7. Όλες οι γυναικες είναι ικανές να το κάνουν...τουλάχιστον μια φορά στη ζωή τους.Όντος ειναι πολυ σπάνιο ομως εχουμε προγραμματιστεί απο το πορνό (κυρίως οι άντρες) να νομίζουμε οτι έτσι ειναι ο γυναικείος οργασμός.Υπάρχουν κάποια tricks οπως να εισαι καλα ενυδατωμένη και να διεγειρεις το σημείο g (spoiler alert υπάρχει  ). Είχα δώσει κάποιες συμβουλές στην κοπέλα του κολλητού μου που το ειχε κανει μια φορα αλλα ποτε ξανα.Μια μέρα ήρθε χαμογελαστή και μου είπε ευχαριστώ.Τωρα αν όντος δούλεψε ή ηταν τύχη i dunno...
     
  8. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Απορία (ή θα με λιθοβολησουν και για αυτή; ). Γιατί όχι στον κολλητό; νομίζω θα διευκολυνε το ζευγάρι, εκτός αν του "μετέδωσε" εκείνη την γνώση  
     
  9. Και οι τρείς μιλούσαμε μεσα στο μάθημα για σεξ και τους έδινα συμβουλές οποτε με άκουσε και αυτός.Περισσότερο σε αυτήν απευθυνομουν για το squirting.
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Μέσα στο μάθημα μιλουσατε για σεξ, τι μου θύμισες τώρα  
    Η αλήθεια είναι ότι οι άντρες αρκετές φορές το επιδιώκουν.
    Οι κοπέλες /γυναίκες είναι αυτές που συνήθως το φοβούνται.  
     
  11. Δεν ξέρω τι λες εσύ αλλα η η δίκη μου γενιά δεν το φοβάται καθόλου.Στα 13 μου θυμαμαι μιλούσαμε ανοιχτά με τη 12χρονη κολλητή μου για σεξ και πράγματά που θέλουμε να κάνουμε(ο ενας στον άλλον)   
     
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ουτε και η δική μου (5 χρονάκια είναι αυτά) αλλά βλέπεις, εγώ ήμουν η ανωμαλη της τάξης, ε νταξει, δεν λέω, προκαλούσα, πόσους ξέρεις να μιλάνε για στραπ στο γυμνάσιο;   (θαρρώ πως είχα τρομάξει τα αγοράκια  )