Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Squirt - ένα σπάνιο φαινόμενο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MiB, στις 12 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. skia

    skia Contributor

    έβγαλα το καφέ από τη μύτημ απ' τα γέλια.
     
  2. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Σύμφωνο μαζί σου !
    Κλειτοριδικη γιοκ !
    Επίσης σύμφωνο με το βάθος ,δεν έχει να κανει τόσο με το βάθος όσο να βρεις το σωστό σημείο ,και με τα δάχτυλα η το χέρι ( τύπου fisting )
    Είναι αρκετά πιο εύκολο  
     
  3. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Αν μια γυναίκα γνωρίζει το σωμα τής
    Ξέρει σε ποιό σημείο μέσα της μπορεί να κάνει squirt δεν χρειαζεται το αρσενικό να έχει ιδιαιτερες γνωσεις,το μονο που χρειάζεται είναι καθοδήγηση !!
     
  4. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Καλο μηνα στις και στους συνομιλουντες . Σε ολες τις γυναικες μπορει να συμβει , απλα θελει τροπο , και οχι κοπο . Για να το ευχαριστηθουν και οι 2 . Προσωπικα το λατρευω να προκαλω το τελειωμα , σε μορφη squirting , στην γυναικα . Και με οσες εχω παει το εχω πετυχει . Δεν το λεω για να με κραξετε ή οτιδηποτε αλλο . Απλα αν εχεις υπομονη και τροπο και φιαθεση για αυτο , και απο τις 2 πλευρες , τοτε αυτο πραγματοποιειται , και σχετικα ευκολα  
     
  5. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

  6. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

  7. aa4fslv

    aa4fslv New Member

  8. master8

    master8 New Member

    γενικα η πρωην μου ειχε οργασμο μονο κολπικα και εκανε squirt οταν την "επαιζα" με τα δαχτυλα. Δεν συνεβαινε το ιδιο και με μια αλλη κοπελα μου η οποια διεγειροταν κλειτοριδικα, οπου ειχα καταφερει να "τελειωσει" με squirt με ταυτοχρονη διεγερση κλειτοριδας και δαχτυλο. Βεβαια ειναι πιο δυσκολο απο την πρωτη περιπτωση.
     
  9. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Κοινοι παρονομαστες των γυναικων που ετυχε να το μοιραστουν μαζι μου:
    -Ηξεραν πολυ καλα το σωμα τους και μπορουσαν να το κατευθυνουν οι ιδιες (πλην μιας, αναφερομαι πιο κατω για αυτη την περιπτωση)
    -Για ολες αρχικα ηταν 'καπως΄η αισθηση, υπηρχε το αισθημα και η ανυσηχια της ουρησης και απλα το αφησαν να 'φυγει' (μιλαω για το πως το ανακαλυψαν, το 'αρχικα' δεν το γραφω σαν 'οταν αρχικα το καναμε μαζι')
    -Αυτες κατευθυναν τις κινησεις μου (πλην μιας που αναφερα πιο πανω και θα αναφερθω οπως προαναφερα, πιο κατω)
    -Δεν με χρειαζοντουσαν εμενα για να το κανουν (πλην μιας.... u know the drill)

    Διακυμανσεις / διαφοροποιησεις
    -Ποσοτικες (αλλες λιγο, αλλες πολυ)
    -Γευση (αλλες καθολου, αλλες αλμυρες, σπανια καπως γλυκες)
    -Μυρωδια (αλλες καθολου, αλλες λιγο σαν αμμωνια - εαν ηταν ελαφρως αφυδατωμενες)
    -Τεχνικη (ενα δακτυλο, δυο -η κινηση 'περπατημα΄ των δακτυλων σε καποιο απο τα αρχικα ποστ αυτου του νηματος η πιο συχνη, με διεισδυση δακτυλων 2-4cm, με διεισδυση συντροφου και ταυτοχρονο ερεθισμο κλειτοριδας απο αυτες, με toys λιγακι χοντρα,με αποτομο τραβηγμα, με ρυθμικες κινησεις, με διαρκη συνομιλια ή μουγκα, με επικουρικη χρηση γλωσσας, με συγκεκριμενη γωνια εισοδου - ολα αναφερθηκαν στο νημα απο γυναικες που το βιωσαν)

    Θυμαμαι μια περιπτωση που συνομιλουσα με καποια 40αχρονη (τοτε πρεπει ναμουν γυρω στα 30κατι) η οποια σχετικα νωρις, αλλα μετα απο πολλους ενδοιασμους, αναφερε σαν μια απο τις φαντασιωσεις της την ουρολαγνεια. Κατι δεν 'ταιριαζε' ομως στο πως μου τα ελεγε και οταν την ρωτησα αν εννοει το squirt δεν ειχε ιδεα γιαυτο, τι ειναι και οτι γινεται. Στη συνεχεια και οταν αναφερε την εντονη αισθηση του να θελει να ουρησει κατα την διαρκεια της σεξουαλικης πραξης και οτι μια φορα 'κατουρησε' καταλαθος τον συντροφο της οταν ηταν καμια 20αρια (και αυτος νευριασε που της 'εφυγαν τα κατουρα πανω του'), εγω επεμενα οτι δεν ηταν ουρα. Της ξεκαθαρισα οτι δεν ημουν fan της ουρολαγνειας αλλα του squirt ναι και ηταν κατι αρκετα ερεθιστικο για μεγαλη μεριδα αντρων. Ηταν για αυτη δυσκολο να με πιστεψει, μιας και για περιπου 20 χρονια 'παλευε' με την ιδεα οτι οποτε κανει σεξ ειχε ακρατεια αν και ο γιατρος της της ειπε οτι δεν εχει κανενα τετοιο προβλημα (ντρεποταν να του αναφερει το γεγονος οτι μονο στο σεξ ειχε αυτο το 'θεματακι'). Για να μην τα πολυλογω, πηγα με τα νερα της και της ειπα οτι δεν θαχα προβλημα να δοκιμαζαμε ενα απλο κατουρημα στα χερια ο ενας του αλλου για να δουμε αν οντως την εξιταρει. Οταν μετα που συναντηθηκαμε 2-3 φορες αποφασισαμε οτι θα δοκιμαζαμε, δεν καναμε κανενα πειραματισμο με ουρα, το πηραμε χαλαρα και απλα απολαυσαμε ενα 'ωραιο παγωτο βανιλια' με την συμφωνια οτι εαν της ερχοτανε να κατουρησει να το αφηνε να 'φυγει'.Μετα το παιγνιδι (δεν το αφησε να φυγει τελικα) και οταν πηγαμε για μπανακι συνεχισα με γλωσσα και δακτυλα οταν δεν το περιμενε. Λιγο το οτι ειμασταν καβλωμενοι απο το παιγνιδι που προηγηθηκε, λιγο τα οσα τις ελεγα για το squirt, λιγο το οτι ειμασταν στο μπανιο, λιγο το οτι δοκιμασα καποια πραγματα που με εμαθαν παλιοτερα αλλες γυναικες (που αναφερα πιο πανω, στο -τεχνικη   ), εκανε ενα χαριτωμενο squirtaki το οποιο ναι μεν δεν ηταν πολυ ψηλο σε ενταση και ποσοτητα, ισως γιατι δεν ηταν εντελως χαλαρη και ειχε ακομα τις ανυσηχιες της αλλα squirtaki nevertheless.
    Δεν ξερω τι απεγινε και πως συνεχισε τις squirtoκαταστασεις της. Δεν συνεχισαμε τα παιγνιδια μας και μετα ψιλοκοψαμε και την επικοινωνια, για λογους που δεν ειναι επι του παροντος (εχω την υποψια οτι ο λογος ειναι απλα, μπορει να ηταν οντως γνησια ουρολαγνα και δεν την καλυψα, ή γιατι δεν ηταν, αλλα με εβαλε εμενα στο μυαλο της σαν ενα εκφυλο ουρολαγνο και με 'σιχαθηκε'... the hideousness of this thought, will haunt me forever!).

    My two squirty cents on the topic
     
    Last edited: 15 Φεβρουαρίου 2018
  10. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Είναι κάτι που το θελω ξανά και ξανά και ξανά και ξανά..απ' τις καλύτερες εμπειρίες μου.
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μη σου τυχει κανενας Μαστερας του Ερωτα...
     
  12. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Γιατί όχι;