Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Statuses

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος kinkynik, στις 11 Ιουνίου 2017.

  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Το αισθητικό αποτέλεσμα διόλου δεν με απασχολεί σαν αυτοσκοπός. Σκοπός είναι ο ερεθισμος, για να το πούμε ωμα αλλά ούτε και αυτό επιτυγχανεται στην περίπτωση μου  
     
  2. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Πιθανώς δεν έχεις δει αυτά που θα έπρεπε να δεις ... Μην αποκλείεις ότι θα συμβεί στο μέλλον...  
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    a) Εάν το κύριο κριτήριο/επιλογή δεν είναι υποτακτικότητα, τότε ποιο είναι? Η εμφάνιση ή η μη είναι στα θέλω του καθένα και πως πορεύεται γενικώς.

    b) Axm όταν πληρώνεις το θες άψογο από όλες τις πλευρές, διαφορετικά γτ να επιλέξει να πάει σε Pro?

    Νομίζω, ότι είμαι οφτοπικ.  
     
  4. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Ετοιμάσου και συ για το δικαστήριο...