Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

str8 to be spanked

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Jomaru, στις 7 Ιανουαρίου 2010.

  1. Jomaru

    Jomaru Guest

    καιρο τωρα τριγυρνουσε στο μυαλο μου η υποταγη σε εναν ανδρα μεγαλυτερο μου. στα παντα εκτος απο σεξ, μια φαντασιωση που εκανε το μυαλο μου και το κορμι μου να απογειωνεται αλλα παντα στην κρισιμη στιγμη κολωνε. τοτε μιλουσα με εναν τυπο στο νετ. μου μιλουσε πολυ ωραια ομως παντα του μιλουσα στον πλη8υντικο μου ζητησε να με δει απο φωτογραφια του αρνηθηκα δηλωνοντας τους φοβους μου μου ειπε οτι ειναι δικαιο τοτε ουτε εγω να δω αυτον. μου ειπε οτι ηταν πενηνταρης οτι δεν τον ενδιαφερει το σεξ αλλα η κυριαρχεια και να προκαλει πονο, στοιχεια που απο μονα τους με εκαναν να τον θελω. η κουβεντα μας συνεχιστηκε για καιρο με αποτελεσμα να του πω ολες μου τις σκεψεις. εφθασε ο καιρος να συναντηθουμε. μου ειχε πει σε ποιο καφε ειμαι, να τον περιμενω. να φορω μια μπλουζα με καρτουν, του γκουφυ που ειχα , να με αναγνωρισει.

    με πολυ προσπαθεια επεισα τον εαυτο μου να παει. πηγα στο μαγαζι που μου ειπε. εκατσα σε τραπεζι και τον περιμενα.

    μετα απο λιγη ωρα μου κοπηκε η μιλια. στο μαγαζι μπηκε ενας πολυ καλος φιλος του πατερα μου. ευτυχως το ραντεβου μου ειχε αργησει.

    '' κυριε γιαννη τι κανετε?΄΄ σηκωθηκα να τον χαιρετησω

    εκεινος με πλησιασε φανηκε να ειναι σαστισμενος. εκατσε στο τραπεζι μου απροσκλητος

    '' μικρε, ποτε δεν περιμενα οτι εισαι υποτακτικος'' ειπε .

    τοτε γκρεμιστηκε ολος ο κοσμος μου. εμεινα με ανοιχτο το στομα. τοσο καιρο δεν ειχα καταλαβει τιποτα. και πως? αφου εγω αρνηθηκα να δειξω τις φωτο μου.

    εκεινος εγνεψε στον σερβιτορο πληρωσε τον καφε μου και μου ειπε οτι ωρα να φυγουμε.

    περπατησαμε στους δρομους της πλακας. στην αρχη αμιλητοι.

    σταματησαμε

    ''μικρε με σοκαρες, θελω να παμε σπιτι μου και να σε δειρω, μεχρι να γινει αυτο δεν θελω να βγαλεις αχνα'' διεταξε, κοιταζα το πατωμα ολοι οι φοβοι μου ειχαν μεταφραστει στο κοκκινο χρωμα του προσωπου μου ετοιμος να βαλω τα κλαμματα. εγνεψα καταφατικα.
     
  2. Jomaru

    Jomaru Guest

    Πήραμε το τραίνο για να γυρίσουμε, το σοκ ήταν μεγάλο, φαντάζομαι και για τους δυο μας, εντάξει μία σύγχηση θα την είχα ούτως ή άλλως, όμως τώρα τα πράγματα είχαν πάρει διαφορετική τροπή. Δεν μπορούσα καν να τον αποφύγω, να εξαφανιστώ, ήξερε τα πάντα για εμένα. Στην διαδρομή ούτε εκείνος μιλούσε. Άλλωστε λίγο πριν με είχε διατάξει να μην μιλήσω.

    Πήγαμε σπίτι του. Το σπίτι του μου είναι ιδιαίτερα γνώριμο, πηγαίνω συχνά άλλωστε, ιδαίτερα από τότε που έχασε την γυναίκα του κάνει πολύ παρέα με τον πατέρα μου. Ομολογουμένως έχει ένα πολύ ωραίο σπίτι. Το σαλόνι του, με το τζάκι του και τους δερμάτινους μαύρους καναπέδες είναι υπέροχο.
    Κάθησε στον καναπέ του, έβαλε ένα ποτό και είχε ανάψει το τζάκι. στεκόμουν ακίνητος μπροστά του, ντροπιασμένος. μου ζήτησε να βγάλω την μπλούζα μου, το έκανα στάθηκα ημίγυμνος μπροστά του. Δεν ήταν κάτι ασυνήθιστο, στην θάλασσα έχουμε πάει αρκετές φορές μαζί και όμως τώρα αισθάνθηκα αρκετά άβολα. Σηκώθηκε και ήρθε δίπλα μου.
    Άρχισε να με χαστουκίζει, απανωτά γρήγορα χαστούκια, ταρακουνήθηκα, έβαλα τα κλάματα. έκατσε πάλι στον καναπέ. Με μια κίνηση τράβηξε το παντελόνι μου και το σλίπ μου, με γύμνωσε και με έβαλε στα πόδια του, ένιωθα τα γερά χέρια του να μου ρίχνουν ξυλιές στα πισινά, γρήγορα και δυνατά, ένιωσα το αριστερό του χέρι να μου τραβάει τα μαλλιά , σταμάτησε απότομα. Κάτι έβγαλε από την τσέπη του, ήταν χειροπέδες, αλυσόδεσε τα χέρια μου πίσω από την πλάτη μου. Άρχισε να με ξυλίζει πάλι, πονούσα, τα βογγητά μου το έδειχναν, ένιωσα το αριστερό του χέρι πάλι, όχι στα μαλλιά μου, στο στόμα μου, έχωνε τα δάκτυλα του μέσα στο στόμα μου, του τα πιπίλαγα, ο κώλος μου είχε πάρει φωτιά. Χωρίς να το καταλάβω είχα καυλωσει, το είδε, θύμωσε. Με έβαλε στο πάτωμα, γονατιστό. Έβγαλε την ζώνη του από το παντελόνι του την δίπλωσε στα δύο κι άρχισε να με δέρνει, γρήγορα έβαλα τα κλάματα, δεν σήμαινε κάτι αυτό γι αυτόν, δεν σταμάτησε καθόλου. Όταν έκρινε ότι ηταν αρκετό σταμάτησε, με έλυσε και με έβαλε σε μια γωνία δίπλα στο τζάκι, απέναντι του και μ'αφησε εκεί ενώ το ουισκυ ξαναγέμισε το ποτήρι του. Με κάλεσε κοντά του, ήταν γυμνός σάστισα. Μου ζήτησε να του γλύψω τα πόδια το έκανα με μεγάλη χαρά.. με οδήγησε στην κρεββατοκάμαρα του,είχε φορέσει ένα σορτσάκι..
    ''αύριο θέλω να έρθεις εδώ, θα μαστιγωθείς''










    η επόμενη μέρα..

    πήγα σπίτι μου ήμουν ταραγμένος είχα καυλώσει πολύ πήγα στο μπάνιο είδα το κοκκινισμένο μου κορμί , αρχισα να χύνω ασταμάτητα, ήθελα να πάω σπίτι του.

    την άλλη μέρα ήταν σάββατο, είχα πει στους γονείς μου ότι θα έμενα σε έναν φίλο μου σήμερα.

    άκουσα φωνές από την τραπεζαρία, ήταν εκείνος, είχε έρθει για καφέ, ανατρίχιασα.
    πήγα μέσα, τους χαιρέτησα. είπα στον πατέρα μου ότι πρέπει να φύγω και οτι θα γύρναγα σπίτι την Δευτέρα. τους χαιρέτησα.
    ''περίμενε μικρέ, να φύγουμε μαζί'' είπε εκείνος
    ''εχω κάτι δουλειες στο κέντρο θα σε πετάξω εγώ με το αυτοκίνητο'' συμπλήρωσε.

    ''ωραία'' είπα

    μπήκαμε στο αυτοκίνητο του..

    ''θα πάμε σπίτι μου μικρέ, θέλω να σε μαστιγώσω''
    έγνεψα καταφατικά και κοίταζα προς τα κάτω.

    πήγαμε σπίτι του, στο γκαράζ του. δεν με άφησε να βγω φόρτωσε ενα κιβώτιο στο τζηπ του και φύγαμε πάλι. είχα μπερδευτεί.

    '' θα πάμε στο εξοχικό μου, ειναι ήσυχα, απόκρημνα, δεν θα ακούσει κανείς τις κραυγές σου'' είπε κι εβαλε το χέρι του στο στόμα μου , ενω μου ήρθε ένα γερό χαστούκι. σε λίγη ώρα φθασαμε στο εξοχικο του,

    είχε δίκιο ήταν πολυ ερημικά. και η μεγάλη μάντρα γύρω από το σπίτι δεν άφηναν κανένα μάτι να το ξεπεράσει. ένα σωστό φρούριο. το παλάτι του αφέντη μου.
    Περάσαμε την πόρτά , η οποία έκλεισε αυτόματα πίσω μου. Σταμάτησε το τζιπ στην μέση του παλατιού του. '' γδύσου και άφησε τα ρούχα σου στο αμάξι και τα παπούτσια σου'' διεταξε.
    Δεν του έφερα αντίρρηση γδύθηκα και βγήκα έξω. πρώτη φορά ένιωθα τον αέρα στο κορμί μου, είναι και χειμώνας, κρύωνα λιγάκι, δεν διαμαρτυρήθηκα, μπήκαμε μέσα στο σπίτι του. Ήταν πλούσιο, μεσαιωνικού χαρακτήρα. στο σαλόνι του δέσποζαν τα μετάλλια του και τα παράσημα του. Απόστρατος υποστράτηγος του στρατού ξηράς γι αυτό πιστεύω ήταν ακόμη τόσο γεροδεμένος.
    ''θα πάω να κάνω ένα μπάνιο'' είπε κι έφυγε. τριγύρισα στο σπιτι, παντου κυριαρχούσαν τα μαύρα ξύλινα έπιπλα, με φανταζόμουν δεμένο σε πολλά απο αυτά να με δέρνει.

    βρέθηκε από πίσω μου, είχε φορέσει ένα μαύρο δεμένο παντελόνι, κρατούσε ένα κολλάρο στο χέρι του. το φόρεσε στον λαιμό μου. γονάτισα, έγλυψα τα άρβυλα του για να τον ευχαριστήσω.
    ''είσαι έτοιμος''
    ''μάλιστα κύριε'' απάντησα

    με πήγε πάλι έξω. από την πίσω μερια του σπιτιού κάτω από ένα ξύλινο υπόστεγο. κρεμμόταν αλυσίδες. μου έδεσε τα χέρια σ αυτές.. με έδεσε ψηλά πάταγα στις μύτες. με σκοινί έδεσε γερά τα πόδια μου.
    ''μη φοβάσαι να φωνάξεις αγόρι μου, να ζητήσεις έλεος ή να μιλήσεις
    και συνέχισε ''θα σε μαστιγώσω πολύ δυνατά, θα ματώσεις σ εμένα

    τελείωσε την πρόταση του και πηρε το μακρυ με την μια ουρά μαστίγιο του.
    πήρα μια βαθια ανάσα. το μαστίγωμα άρχισε. ήταν πιο δυνατό από ο΄τι φανταζομουν, με έδερνε σκληρα πολυ. οι φωνές μου θα ακουγονταν σε όλο το δάσος. τα δάκρυα μου κυλούσαν. τον παρακαλούσα να σταματήσει.
    ''λίγο ακόμα'' είπε
    πήρε το μαστίγιο και με χτύπαγε χωρίς παυση δεν ξέρω πόσα, τουλάχιστον τριάντα συνεχόμενα χτυπήματα, ένιωσα το δέρμα μου ν'ανοιγει το αιμα να κυλάει, όμως ήταν τέλεια μια νιρβάνα απίστευτη. σταμάτησε ήρθε κοντά μου
    ''σε μια ώρα θα γυρίσω, θα σε δείρω πάλι''
     
  3. BeautifullStranger

    BeautifullStranger New Member

    Πολύ ωραίο!!!! Δεν θα συνεχιστεί;