Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strap on για πρώτη φορά.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Nick_Hot, στις 20 Αυγούστου 2013.

  1. Nick_Hot

    Nick_Hot New Member

    Καλημέρα σε όλους!
    Εδώ και αρκετό καιρό σκέφτομαι να δοκιμάσω να με πάρει κάποια με strap on, αλλά ακόμα στη σκέψη είμαι. Έχω δει αρκετά βίντεο με γυναίκες να "παίρνουν" άντρες με strap on και με εξιτάρει πολύ.
    Θα ήθελα να ρωτήσω λοιπόν πόσο πονάει τις πρώτες φορές και πως θα το απολαύσουν από την πρώτη μου φορά κιόλας χωρίς να πονέσω υπερβολικά, όντας αρχάριος και στενός.
     
  2. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Strap on για πρώτη φορά.

    Εξαρταται. Ποσο μεγαλο το θελεις για πρωτη φορα?
     
  3. Nick_Hot

    Nick_Hot New Member

    Απάντηση: Strap on για πρώτη φορά.

    Ε για πρώτη φορά δε θέλω κάτι μεγάλο. Ίσα ίσα να αρχίσει να ανοίγει και μετά θα δοκιμάσω και μεγάλο.
     
  4. Απάντηση: Strap on για πρώτη φορά.

    Μια δοκιμη θα σε πεισει..........
     
  5. Απάντηση: Strap on για πρώτη φορά.

    υπαρχουν τα λυπαντικα που βοηθουν πολυ.στην αρχη σιγουρα το μικροτερο μεγεθος ειναι καλυτερα.
     
  6. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Strap on για πρώτη φορά.

    Θα συνιστούσα να κάνεις πρώτα μερικές δοκιμές με σφήνα, μικρή για αρχή και μετά πιο μεγάλη. Και ξεκίνα με μικρό στραπόν και αρκετό λιπαντικό, μετά από αρκετά προκαταρκτικά. Σιγά-σιγά και με προσοχή και συνεννόηση με την παρτενέρ σου. Good luck and enjoy!
     
  7. dom afentra

    dom afentra New Member

    Απάντηση: Strap on για πρώτη φορά.

    να σας πω την αληθεια μου, πρωτη φορα που το χρησιμοποιησα στον σκλαβο μου...ηταν φιμωμενος οποτε δεν ακουγα αν τον ποναγα...αλλα εμενα μου αρεσε παρα πολυ.....
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Strap on για πρώτη φορά.

    σε περιπτωση που παρα το φιμωτρο ξεφευγουν καποιοι ηχοι ... προτεινω ωτοασπιδες και απο πανω ακουστικα stereo με metallica ....
     
  9. dom afentra

    dom afentra New Member

    Απάντηση: Strap on για πρώτη φορά.

    χεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχε.....................
     
  10. Απάντηση: Strap on για πρώτη φορά.

    Ε ας τον πονεσες! Δεν θα παθει τιποτα!  
     
  11. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Strap on για πρώτη φορά.

    Σιγά τον πόνο. Αν ακούγονται βογγητά, θα είναι από ηδονή!!!  
     
  12. Maze_

    Maze_ Maze

    Απάντηση: Strap on για πρώτη φορά.

    προκαταρκτικα,λιπαντικα σιγουρα χρειαζονται και οπως ειπωθηκε και ποιο πανω προσοχη τι στραπ ον θα χρησιμοποιησεις!Μην την πατησεις σαν και μενα ,μια φορα πηγα να παιξω με στραπ ον αλλα με τελειως λαθος στραπ ον και το μονο που κερδισα ηταν πονος και να σταματησουμε το παιχνιδι...Σου ευχομαι σαφως καλυτερη επιτυχια απο την δικια μου!