Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strap on : Do's Dont's, εμπειρίες κ.α.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Lady Nawashi, στις 15 Οκτωβρίου 2016.

?

Θα σας ενδιέφερε η εν λόγω τεχνική;

  1. Ναι, πολύ. Ενδιαφέρομαι να δοκιμάσω.

    64 vote(s)
    79,0%
  2. Δεν είμαι σίγουρη/ος. Είμαι σκεπτική/ος.

    11 vote(s)
    13,6%
  3. Όχι, καθόλου.

    3 vote(s)
    3,7%
  4. Άλλο.

    3 vote(s)
    3,7%
  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Με αφορμή λοιπόν συζητήσεις περί της χρήσης του στραπ ον, αναφορές σε πρώτες φορές κλπ, το βρήκα ωφελιμο να ανοίξω το παρόν νήμα.
    Σκοπός δεν είναι τόσο να ποστάρουμε φωτογραφίες (αν και πάντα ευχάριστες και ευπρόσδεκτες είναι) όσο το να μοιραστούμε, τιπ, συμβουλές, βίντεο ( ; ) ή οτιδήποτε άλλο θεωρούμε χρήσιμο ώστε να διευκολύνουμε τους νέους (΄πη και γιατί όχι ακόμη και τους παλιούς) που ενδιαφέρονται να ασχοληθούν με αυτό.

    Σας υπενθυμίζω μονάχα ότι ανοίχτηκε στο νήμα BDSM τεχνικές και όχι στην Γυναικεία Κυριαρχία, γιατί δεν θα ήθελα να το δούμε από την σκοπιά αυτή αλλά καθαρά σαν κάποιο φετίχ. Ευχαριστώ πολύ.
    Ευπρόσδεκτοι βέβαια όλοι να συμμετάσχουν, να εκφέρουν την άποψή τους, αλλά με σεβασμό, πάντα.

    Προσωπικά θα μου άρεσε να μοιραζόμασταν εμπειρίες ( με σεβασμό προς το άτομο που ήταν μαζί μας...), συναισθήματα, προβληματισμούς ή οτιδήποτε άλλο.   Καλή μας αρχή λοιπόν!
     
    Last edited: 16 Οκτωβρίου 2016
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ψιτ, παιδιά, this way   @toyformistresses @zozefiin . @Xarhs περιμένω και την δική σου συμμετοχή, understood bunny?  
     
  3. zozefiin

    zozefiin Guest

    χαχααχαχαχαχαχχαχα
     
  4. zozefiin

    zozefiin Guest

    πραγματικά τι περιμένεις να πω χαχααχαχαχαχ
     
  5. Δοκίμασα το strapon σε μια σχέση εκτός bdsm που κατέληξε κάπως με εμένα σε
    πιο υποτακτικό ρόλο.Δεν κράτησε πολύ αλλά ήταν κάτι που πάντα επιζητούσα
    και μου άρεσε σαν ιδέα.Στην πράξη ήταν από τα όμορφα πράγματα που έχω
    κάνει
     
  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αν έχεις δοκιμάσει, εμπειρία, πως το αντιλαμβανεσαι.... Και στο κάτω κάτω είπα να κάνουμε χάλια τουτο το νήμα και όχι το άλλο που ήταν και αλλουνού   λολ
     
  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ευχαριστούμε.
    Χμμμ σαν υπό λοιπόν, θα ήταν κάτι που θα συμβουλευες και τους άλλους ; τεχνική; τρόπο σκέψης; οτιδήποτε; (σαν να παίρνω συνέντευξη νιώθω  )
     
  8. zozefiin

    zozefiin Guest

    χααχαχαχαχαχαχ ετσι ναι . οχι δεν το εχω δοκιμάσει δεν ειναι κατι που θα επιδιώξω να κάνω αλλα αν χρειαστεί θα το δοκίμαζα, αλλα αν δεν μου αρεσε δεν θα το εκανα οσο και να παρακάλαγε ο άλλος
     
  9. Θα έλεγα στους υπόλοιπους να βρουν τον κατάλληλο άνθρωπο και αν αυτό θέλουν να το
    δοκιμάσουν
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Τελικα πόσες μεγάλες κουβέντες να ανοίξει κανείς το βράδυ;
    Το σωστό άτομο...  
     
  11. zozefiin

    zozefiin Guest

    το σωστο ατομο...... υπάρχει? βασικά σιγουρα υπαρχει απλα ειναι δυσκολο να το βρουμε γτ πολυ απλα εχουμε μαθει να μη λεμε αλήθειες για τον εαυτο μας , γτ φοβόμαστε μη τρομαξει και φυγει ο αλλος λες και μπορεις να τον κρατήσεις με ψεμα. ΑΝ πετάγαμε τις μασκες ολα θα ηταν πιο ευκολα
     
  12. Όπως το αντιλαμβάνεται κανείς το σωστό.Θα προτιμούσα καλύτερα τη φράση,αυτό το
    άτομο που σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα μαζί του