Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon και γυναικεία κυριαρχία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος toyformistresses, στις 15 Οκτωβρίου 2016.

  1. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μας καυλωσατε πρωινιατικα με τα τσουξιματα και τα ασαλιωτα...ουφ...
     
  2. danos

    danos Regular Member

    αρχικώς και την δική μου καλημέρα  
    ασ τα πιάσουμε ενα ενα απλά ...........καθημερινά  
    οκ νόμιζα οτι μιλούσες για σένα  
    το συναίνεση δεν ισχύει γιατι στης σχέσεις των ανθρώπων υπάρχει ανισότητα,οι προσωπικές σχέσεις είτε στο χώρο είτε εκτος,ειναι ασύμμετρες  
    αυτο το αίσθημα δημοκρατίας ειναι μονο διαδικτυακό
    προσωπική μου άποψη  
    αυτα τα ολίγα προς το παρών
    αν θες να το αναλύσουμε, χαρά μου,δεν δουλεύω σήμερα      
     
  3. θα το ήθελα πολύ αλλά εγώ δουλεύω...... σε κάθε περίπτωση θα διαβάσω προσεκτικά την ανάλυση σου.......
     
  4. danos

    danos Regular Member

    οκ φιλε καλη δουλειτσα  
    εγω παρεα ηθελα  
     
  5. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Καλημέρα.
    Υπάρχει όμως συναίνεση για ανισότητα και στις περιπτώσεις εκτός M/s υπάρχει και αρχική συζήτηση διαπραγμάτευση κόκκινων γραμμών, το τι γίνεται στη συνέχεια ακολουθεί και σέβεται πάντα αυτή, τη πρώτη "συμφωνία" και αν είναι να αλλάξει, θα ξανασυζητηθεί.
    Δεν θέλω να βγω εκτός νήματος, αλλά να προσέχουμε τι λέμε. Χωρίς συναίνεση, δεν είναι τίποτα επιτρεπτό ή ανεκτό, και αυτό δεν είναι προσωπική γνώμη, είναι γενική και καθολική.
     
  6. danos

    danos Regular Member

    καλημέρα κι απο μένα
    μην βάζεις και το χερι σου στη φωτιά γι αυτό
     
  7. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Τι ακούω, πρωί πρωί.
    Βάζω δεν βάζω, δεν έχουν θέση μη συναινετικές πράξεις εδώ, ούτε στο bdsm γενικότερα.
    Δεν ξέρω τι προβλήματα μπορεί να έχει κάποιος, αλλά δεν βαφτιστεί και αυτό bdsm.
     
  8. danos

    danos Regular Member

    σε αυτο ειμαι μαζι σου κατα τ αλλα αστο
     
  9. agent!

    agent! Regular Member

    Εμαθα κατι προσφατα που δεν ηξερα απο καποιο ατομο του χώρου. Η διαφορά της Αφέντρας με Μία τόπ. Και κατέληξα στην Τόπ. Με τίποτα αφέντρα.
     
  10. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Καλημερες κι απο μενα .
    Το strapon ειναι μια απολαυση , εγκεφαλικη και για τα 2 φυλα αλλα οσον αφορα το σαρκικο κομματι αυτο ειναι πιο πολυ απολαυση του αντρα . Εστω κι αν αυτο που μπαινει μεσα ειναι πλαστικο , γυαλινο , κεραμικο , κλπ .
    Οσον αφορα τον πονο εξαρταται απο πολλους παραγοντες .
    Για καποιους ο πονος ειναι ηδονη και για καποιους αλλους ειναι απλα πονος .
    Ομοφυλοφυλος ειναι αυτος που παει με του ιδιου φυλου ατομα .
    Και καποτε μια διεθνες αφεντρα που γνωρισα σε ενα αλλο site παρεμφερες του συγκεκριμενου φορουμ μου ειπε το εξης
    "Απο την στιγμη που γαμας και γαμιεσαι απο γυναικα δεν σε κανει gay , αλλα σε κανει ενεργοπαθητικο straight" , κι αν το καλοσκεφτειτε , δικιο εχει .
    Αυτα απο μενα  
     
  11. VicTor

    VicTor Regular Member

    Ναι ρε παιδί μου απλά κάποιοι άνθρωποι έχουν συνδεδεμένο το αρχέτυπο του άντρα με το δεν βάζω κάτι στον πισινό μου. Το κλασσικό ελληνικό πρότυπο του άντρα (κάποια χρόνια πριν τουλάχιστον) ήταν όχι κώλο, τράβα στην γυναίκα δυό χαστούκια να μάθει εκει σεβασμό, και μαργαριτάρια στρατιωτικού τύπου
    "-Μου τον έγλυψε η αδερφαρα χαχα, Τι?! εγώ gay? Αυτός μου τον έγλυψε!".

    Ε λογικό είναι οποιαδήποτε ένδειξη συμπεριφοράς που θυμίζει τέτοιο πρότυπο να αντιμετωπίζεται το λιγότερο με λίγη καυστική κριτική. Εσύ δεν φταίς σε τίποτα τον ποπό σου θές απροσπέλαστο, αλλά μην το πάς στην αντρίλα είναι λίγο άτοπο. 'Αμα σου κάνει cbt η 'Αλλη και σου βαράει βολέ με 12ποντή δεν είναι να περηφανευτείς στον καφενέ.  
     
  12. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Θα συμφωνησω με τον @VicTor μεχρι ενα σημειο διοτι εγω αναφερθηκα στο περι strapon . Στα αλλα μπαινεις σε πιο ειδικες καταστασεις . Αλλα αυτο το περι αρχετυπου αντρα εχεις δικιο . Μονο που σημερα εχουν αλλαξει τα πραγματα και οι περισσοτεροι κρινουν το σημερα με προτυπα 40 χρονια πριν