Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon και γυναικεία κυριαρχία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος toyformistresses, στις 15 Οκτωβρίου 2016.

  1. energizer7

    energizer7 Regular Member


    Καλησπερα . Χρονια πολλα . Υγεια πανω απ'ολα . Εσενα ειναι στα ενδιαφεροντα σου το στραπον ?
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    έτσι! μην την αφήνεις σε χλωρό κλαρί!
     
  3. nik88

    nik88 New Member

    Καλησπερα.. Ειμαι καινούργιος στον χώρο και γενικα δεν εχω δοκιμασει τιποτα αλλο περα απο δαχτυλο στον προστατη την ωρα που μου περνει πιπα. Με καυλώνει όμως απίστευτα η ιδεα της γυναικείας κυριαρχίας.. Δεν εχω δοκιμασει strap-on (αν και τελευταία το σκεφτομαι πολύ σοβαρα) αλλα δεν πιστευω ότι εχει να κανει με σεξισμο.. Για εμενα ειναι πολύ απλα ενα παιχνιδι ηδονής, στα χερια μιας γυναικας με φαντασια... τι πιο όμορφο...
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αντε, για να δούμε, καλά το πας εσύ   Καλώς μας ήρθες BTW.  
     
  5. nik88

    nik88 New Member

    Καλώς σας βρήκα λοιπόν.. 
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πράγματι, είναι ένα παιχνίδι (πρακτική καλύτερα) ηδονής στο σεξ δίχως να αποτελεί Κυριαρχία αυτό καθαυτό. Οπότε, για να μην ταλαιπωρηθείς κι εσύ στα της ανταλλαγής ελέγχου αν δεν το αποζητάς, θα μπορέσεις να καλύψεις αυτή σου την ηδονή με μία γυναίκα με κοινά γούστα ασχέτως status.
    Καλές εξερευνήσεις.
     
    Last edited: 29 Μαϊου 2017
  7. Garfield

    Garfield Regular Member

    To strapon είναι η καλύτερη λύση για να μην σταματάει το «παιγνίδι» μόλις τελειώνει ο άνδρας.
    Η γυναίκα φοράει το strapon της, αλλάζουν ρόλους, και το «παιγνίδι» συνεχίζεται...

     
     
  8. energizer7

    energizer7 Regular Member


    Ισχυει !!!
     
  9. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Έτσι κι αλλιώς το παιχνίδι είναι συναρπαστικό, ερεθιστικό και απρόβλεπτο.

    Ωστόσο προσωπικά το βρίσκω ακόμη πιο καυλωτικό, όταν ο άντρας δεν "τελειώνει" και το "βασανιστήριο" συνεχίζετα. Ξανά και ξανά.

     
     
  10. Garfield

    Garfield Regular Member

    Ναι, όπως θέλει το παίζει ο καθένας το παιγνίδι.
     
  11. miker

    miker Regular Member

    Γιατι να το θελει αυτο μια γυναικα? Να εχει εναν αντρα που να κυριαρχει πανω του!
     
  12. limitless man

    limitless man New Member

    Τι είδους ερώτηση είναι αυτή? Με την ίδια λογική γιατί να θέλει μια γυναίκα ένα άντρα να κυριαρχεί πάνω της?