Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon swingers και vanilla couples

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Ιουνίου 2005.

  1. dutchman

    dutchman New Member

    Προσφατως με την συντροφο μου καναμε τετοια πειραματα και τα βρηκα απειρως σεξουαλικα.
    Και αυτη επισης ερεθιζεται οταν επιχειρει κατι τετοιο. Εδω σηκωνω τα χερια ψηλα, δεν καταλαβα γιατι της αρεσε, αν και την ρωτησα δεν μου εδωσε μια πρακτικη απαντηση, μονο οτι την φτιαχνει.

    Πριν χρονια ειχα κανει αποπειρες να δω τις ομοφυλοφιλικες μου τασεις και ειχαν αποτυχει παταγωδως.
    Προσπαθησα και 2 και 3 φορες, αλλα ματαια. Τα παρατησα γιατι τελικα βαρεθηκα, μια και πηγα και με κοντους και με ψηλους αλλα τζιφος, βαριομουν αφανταστα.
    Δυστυχως οι μετεπειτα συντροφοι μου, το θεωρουσαν μη ανδροπρεπες να βαλουν δαχτυλακι και περιξ στορυ και εγω δεν επεμενα γιατι καταλαβαινετε που θα πηγαινε η κουβεντα.

    Σημερα αυτο γινεται με ευχαριστηση απο την συντροφο μου μιας και δεν εχουμε τετοιες γελοιες ενοχες, το σεξ ειναι για να ευχαριστιεσαι και οχι για να πιανεις το κοσκινο της ηθικης και να το κανεις βολτα πανω απο το κρεβατι σου. (για αυτο πλεον οταν λεμε οτι θελουμε να κανουμε κατι διαφορετικο στο κρεβατι, λεμε οσοι πιο πολυ τοσο πιο καλα)

    Ποτε δεν σκεφτηκα ομως τις ιδιες κινησεις να τις εκανα με αντρα, θα ξενερωνα με την μια οσο και να προσπαθουσα. Ειναι κατι που το εχω δοκιμασει και δεν μου καθοτανε. Γιατι θα πρεπει να αναρωτηθω για το αν ειμαι gay λοιπον??
    Μηπως για να ειμαι in στην ψευτικη ηθικολογια της κοινωνιας???
    Ας κρατησουν τα ψυχογραφηματα τους για αυτους, μηπως και περισωσουν κατι απο την ψευτικη ζωη τους....
     
  2. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    blindfold και Konstantinos πείτε τα γιατί θα απευθυνθώ σε ψυχίατρο από σήμερα κιόλας...  
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    δεν πιστευω οτι υπαρχουν σεξουαλικες διαστροφες παρα μονο ερωτικα παιχνιδια ... η νεκροφιλια κατ'εμε δεν ειναι διαστροφη .. γιατι να ειναι ? .... οσο για την παιδεραστια δεν εχει να κανει με τιποτα σεξουαλικο παρα μονο με βαρυτατο ψυχικο και πνευματικο νοσημα
     
  4. thomas21

    thomas21 New Member

    skilaki αν απευθυνοσουν,πιθανον να ξεκαθαριζες καλυτερα καποια πραγματα για τη σεξουαλικοτητα σου...

    dutchman,μας λες οτι εχεις παει με ψηλους και κοντους και μετα μας λες οτι δεν εισαι ομοφυλοφιλος;;
    Δεν εχω κατι με τους ομοφυλοφιλους αλλα να ξερουμε και τι λεμε...
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    χμμ... εύλογο βρίσκω το ερώτημα του thomas21.
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    ειπε πως πηγε μεν, βαριοταν δε...
     
  7. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Έλεος thomas21...έλεος...
     
  8. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Strapon swingers και vanilla couples

    Πολύ ενδιαφέροντα πράγματα μάθαμε σ αυτο το θριντ.

    1. Αν δεν υπήρχε ο φόβος της γνωστοποίησης και της "καζούρας" περισσότεροι άντρες θα δέχονταν να παιξουν με στραπ. (σιγουρα όχι ο Θωμας21)

    2. Οι γυναίκες που χρησιμοποιούν στραπ είναι ανοργασμικές.

    3. Ομοφυλόφιλος είναι αυτός που λαμβανει ηδονή απο όλο του σωμα και όχι αυτός που αναζητά την ηδονή ΚΑΙ το συναισθημα μέσω ατόμων του ίδιου φύλου.

    4. Χαρτογράφηση κ ταξινόμηση του ανθρώπινου σώματος.
    Άσκηση: Παρακαλώ ταξινομήστε τα παρακατω μέρη..ως προς το σε ποιον.. δίνει ηδονή το καθενα κ χαρακτηρίστε τον.
    χερια, πόδια, κώλος,στήθος, λαιμός, πατούσες..

    ΥΓ: Αφεθείτε κ απολαύστε, μη φοβάστε την ηδονή από όπου κ αν την λαμβάνετε, μη την κατηγοριοποιείτε και μη της βάζετε ταμπέλες.. αφήστε τα για τα σουπερ μάρκετ αυτα..
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ε πως να μην βαζουμε ταμπελα ? .... αλλο να γραφει η εισοδος : "ΑΝΤΡΙΚΟΣ ΚΩΛΟΣ" και αλλο οτιδηποτε γυναικιο ..... .... δεν περνεις τον ηλεκτρικο για Φαληρο αμα θες να πας στην Κηφισια ...
    οσο για την συνδεση ανοργασμικη-στραπον .... αμα θες το συζηταμε και αν κανω λαθος θα ζητησω συγνωμη (γενικα μιλαμε και οχι για ελαχιστες ιδανικες εξαιρεσεις) ...
    Τελος ... και αν δεν υπηρχε ο φοβος της γνωστοποιησης και της καζουρας .. οι περισσοτερες γυναικες θα ηταν νυμφομανεις .....    
    Ωστοσο συμφωνω απολυτα με το υστερογραφο ....
     
  10. αυτο που λένε
    ειμαί αντρας = τον έφαγα και δεν μαρεσε
    ο dutchman το εφαρμοσε
    Μου φαινετε και οι υπολοιποι πρεπει να κάνουν αυτο το τεστ
     
  11. Elysium

    Elysium Contributor

    loooool   
     
  12. chocollata78

    chocollata78 Regular Member

    το αν εισαι ομοφυλοφιλος ή οχι, εχει να κανει με το αν σε ελκυει το αντιθετο φιλο, οχι αν σου αρεσει να τον τρως απο πισω, απο μπρος, απο πανω ή κατω, γιατι αυτο εχει να κανει με αντανακλαστικα τα οποια αναπτυχθηκανε στην παιδικη ηλικια...

    Το θεμα αν εισαι ομο - ετερο- αμφι- εχει να κανει με τον ερωτα και οχι με το σεξ.