Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon swingers και vanilla couples

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Ιουνίου 2005.

  1. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    RE: RE: RE: Strapon swingers και vanilla couples

    Πολύ πιθανό γιατί οι γυναίκες σε τσακωμούς λένε τις χειρότερες κακίες. Αυτό θα που 8α σε τσαντίσει περισσότερα από όλα
     
  2. inlx

    inlx Regular Member

    Ε, τώρα, αυτό με τους τσακωμούς δε νομίζω ότι είναι και φοβερό επιχείρημα... Ούτως ή άλλως αν κάποιος είναι submissive, ιδίως άντρας, σε περίπτωση τσακωμού κινδυνεύει από κατινιές. Δηλαδή άμα σου πει "τότε που σε μαστίγωνα, καλά ήτανε?" έχει διαφορά?
     
  3. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    'Οπως και να έχει είναι λίγο δύσκολο να το προτείνεις αυτό σε μια κοπέλα (Δεν μιλάω για Bdsm σχέση σ αυτο το thread ). Μπορείς να παρεξηγηθείς. Ο άντρας πρέπει να το χειριστεί ιδιαίτερα έξυπνα και σταδιακά. Πχ να πει στην κοπέλα να τον τρίψει λίγο για να δει τις αντιδράσεις, στην συνεχεία λίγο δάχτυλο και τα άλλα έπονται. Αυτό βέβαια θα έχει άμεση σχέση με τις αντιδράσεις τις κοπέλας. Αν τις φαίνεται τελείως ανεπιθύμιτο θα πρεέπει ο άντρας να μην δώσει συνέχεια γιατί έτσι μπορεί να ρισκάρει την σχέση
     
  4. HHS

    HHS Guest

    Μέχρι στιγμής το έχω δοκιμάσει μόνο από το στόμα με ΜΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ μου και δεν ξέρω αν θα μου άρεσε να το δοκιμάσω και από πίσω.
     
  5. pavlosilvi

    pavlosilvi New Member

    το στραπον ειναι καταπληκτικο και το κανο συνεχεια με γυναικες. και αυτες τρελενονται
     
  6. johnvi

    johnvi New Member

    Πρωσοπικά πήρα ένα με την δικαιολογία οτι δε πέφτει ποτά και θα κάνουμε σεξ με τις ώρες. Το έωα έφερε το άλλο και τώρα πια το λατρεύει.. 
     
  7. Fetish

    Fetish New Member

    Πιστεύω ότι όταν ένα ζευγάρι έχει απελευθερωμένη σεξουαλική ζωή, χωρίς taboo, υπάρχει επικοινωνία και χημεία τότε τίποτα δεν είναι διεστραμμένο, τίποτα χυδαίο, τίποτα ανώμαλο. Το ζήτημα λοιπόν δεν είναι εάν και πώς θα την πείσεις να φορέσει ένα strap-on, αλλά κατά πόσο στο μυαλό της της έχουμε περάσει ότι συμπεριφέρεται φυσιολογικά και ότι όλα τα μέσα που χρησιμοποιούνται στον έρωτα, παραμένουν μέσα και δεν γίνονται αυτοσκοπός. Αυτοσκοπός είναι να περνάτε αμοιβαία καλά και να έχετε μία όμορφα φυσιολογικά ανώμαλη σχέση...
     
  8. logop

    logop New Member

    Μόνο μια γυναίκα αρκετά απελευθερωμένη μπορεί να ανταποκριθεί ή και να το ζητήσει πρώτη, αν δει ότι τα ...πειράγματά της είχαν ανταπόκριση! Από εκεί και πέρα, το να δέχεσαι strap-on από την αφέντρα σου, δεν έχει να κάνει σε καμία περίπτωση με ομοφυλοφιλικές τάσεις, τουλάχιστον όσο αφορά τους slaves και τους subs.
    Ειναι και αυτο ενα φετιχ.Κάτι καινουργιο κατι αλλο .
     
  9. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Καλό είναι η πρώτη φορά με strap-on απο γυναίκα, να γίνεται με κάποια έμπειρη σε αυτό το θέμα. Να γνωρίζει πως να το κάνει.
    Είναι πραγματικά ΥΠΕΡΟΧΟ σαν εμπειρία!!!
    Φτάνει να μην φοβάται ο sub να το δοκιμάσει γιατί τότε δεν πρόκειται να το αποδεχτή ποτέ.
    Και εγώ την Πρώτη φορά που το έκανα ένεισα παράξενα, αλλά το ήθελα πολύ!! Και φυσικά συνεχείζω να το θέλω και να μου αρέσει. Αλλά το δύσκολο είναι να γνωρίσεις κάποια και να τις το πης ξεκάθαρα οτι θέλης να στο κάνει με strap-on, δίχως να σε περάση για ομοφιλλόφιλο.


    Mε εκτίμηση Γιάννης .
     
  10. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Άνδρες και γυναίκες διακατέχονατι από ταμπού, και ένα από αυτά "της πίσω πόρτας". Γυναίκες δεν θεωρούν "αρκετά άνδρες" όσους απολαμβάνουν την ερωτική απόλαυση τέτοιου είδους, και αντίστοιχα (ή μάλλον πού περισσότερο) άνδρες δεν δέχονται να προβούν σε τέτοιες πρακτικές και αν δεχτούν διείσδηση!
     
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Εγώ το έχω κάνει άπειρες φορές , ξέρουν φυσικά ότι είμαι Mistress και το αποδέχονται με χαρά.Πιστεύω όμως ότι είναι πολύ δύσκολο από έναν άντρα να το ζητήσει στην κοπέλα του, αυτό τουλάχιστον λένε οι σκλάβοι μου όταν τους λέω να δοκιμάσουν με τον έρωτά τους
     
  12. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Η χρήση strapon μπορείν αέιναι άκρως απολαυστική για άνρες και γυναίκες εφόσον φυσικά λειτουργούν με ανοικτά μυαλά. Και φυσικά αποτελεί και πρακτική bdsm. Aλλοίμονο στον sub που αρνείται κάτι τέτοιο.