Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon swingers και vanilla couples

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Ιουνίου 2005.

  1. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Το έχεται κάνει το όλο θέμα κουβάρια μαλιά. Αν αρέσει σε οποιοδήποτε αντρα να τον πηδάη μια Γυναίκα με strapon, δεν καταλαβαίνω τον λόγο που το κόβετε και το ράβεται μερικοί. Ημαρτον ποιά!!!!!

    Αν καταφέρω και περάσω στο Lap top μου ( αγώρασα Lap top ) κάποια video μου θα δείτε τι ωραίο που είναι να σε πηδάνε με strapon!!!

    Eγώ το κάνω και μόνος μου!!!
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μεσα σε μια υγειη σεξουαλικα σχεση οπου η γυναικα εχει ταυτοχρονα και την συναισθηματικη καλυψη που χρειαζεται , υπαρχουν τα περιθωρια για εναν αντρα να ζητησει καποια ... "παιχνιδια" που ισως να μην κατανοει εκεινη πληρως ....
    οταν ομως δεν σου σηκωνεται κανονικα , αισθανεται μεγαλα κενα στην ερωτικη της ζωη και στο καπακι της πεις "βαλε μου και το στραπον" ..... ε τοτε δεν υπαρχει περιπτωση να μην σκεφτει τα χειροτερα .....
    Μια κακη σεξουαλικη ζωη δεν διορθωνεται απο ενα στραπον .... γενικα μια κακη σεξουαλικη ζωη δεν διορθωνεται απο το BDSM και τις πρακτικες του ....
    Στα δικα μου προσωπικα γουστα το στραπον δεν εχει θεση και σιγουρα η ηδονη απο την δυεισδηση δεν μονο με τις νευρικες απολειξης των γεννετικων οργανων .... για μενα η δυεισδηση ειναι κατι σαν ερωτικη μαχη αναμεσα στην γοητεια που εξασκει επανω μου το θυληκο σωμα και την μεγαλη διαφορα μυικης δυναμης ... θελεις να την προστατεψεις γιατι σου φαινεται τοσο αδυναμη αλλα και να παιξεις μαζι της απολαμβανοντας την επιδραση της δυναμης σου που εχει πανω της ... αφηνει το σωμα της στο δικο σου ρυθμο και παραδινεται τελειως ... δεν υπαρχει ποιο ηδονικο απο αυτο .... τι προστατες και τι νευρικες απολειξεις ....
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    για να μην παρεξηγηθω με το προηγουμενο μου ποστ ... σε καμια περιπτωση δεν υπαινισσομαι τιποτα υποτιμητικο , με εκεινους που απολαμβανουν το στραπον , προς θεου .... μακαρι να βρισκει ο καθενας τον τροπο που θα απολαμβανει την μεγαλυτερη ηδονη ....
    Εκφερω μονο την προσωπικη μου αποψη , οτι το να βασιζεσαι σε καποιες ερωτογενεις περιοχες πανω στο κορμι σου ειναι σαν να προσπαθεις να φτιαξεις την διαθεση σου γαργαλοντας την πατουσα σου .... στην δικη μου πραγματικοτητα , ολα ξεκινανε , εξελισονται και τελειωνουν μεσα στο μυαλο και οι ερωτεγεννεις περιοχες εχουν μονο ρολο ερωτικων αισθησεων που απλα μεταφερουν τα σχετικα μυνηματα στο μυαλο και οχι να "απαντουν" αυτες καθάυτες στα ερεθισματα ....
    βεβαια υπαρχουν και μειονεκτιματα .... πχ ... εστω και μια γυναικα να ειναι γονατιστη μπροστα και να μου κανει στοματικο , αν δεν την δω με τα "ματια" του μυαλου μου , ειναι το ιδιο και το αυτο με το να παιζω μια παρτιδα ταβλι ....
    Το μυαλο ως πηγη μπορει να δωσει αξεχαστες στιγμες εντασης και παθους .... αλλα και ιδιαιτερα αβολες .. εως και ντροπης ....
     
  4. masterpiece

    masterpiece New Member

    its a term of pleasure.. οπως λενε και οι κουτοφραγκοι!
     
  5. naughty cpl

    naughty cpl New Member

    Από την αρχή της σχέσης μας ήξερε οτι λάτρευα τα "τραβηγμένα" πάνω στο σεξ. Από την πρώτη κιόλας φορά ειχα βάλει δάχτυλο χώρις καν να τον ρωτήσω αν ηθελε....
    Το σίγουρο ήταν ότι το απολάμβανε.... Μετά απο καιρό αρχισαν να εμφανίζονται οι διάφοροι δονητές (μικροί και μεγάλοι)....
    Δεν αργησα να αρχισω να παίζω με τα παιχνίδια μου μαζί του... στην αρχή τα πιο μικρά κ επειτα τα πιο μεγάλα.... Δεν τον έκανα ποτένα νοιώσει ασχημα , ουτε πίστευα ουτε πιστευω ότι ενασ αντρας που το απολαμβάνει ειναι gay αλλα ξέρει απο σεξ....
    Δεν έχει ταμπου κ κολλήματα. Πως είναι δυνατόν να έχετε εσεις οι αντρες οι γυναίκες να τον παίρνουν κ έσας ουτε να σας ακουμπάμε ??? Δεν μπορώ νατο καταλάβω αυτο ????
    Τελός πάντων, να συνεχίσω... Πάντα του έδειχνα οτι καυλωνω με αυτό να τον ακουω να βογγαεί κ να απολαμβάνει αυτη την αίσθηση του πρωκτικού παιχνιδιού .....
    Θα ήταν αμαρτία αν δεν του γνώριζα αυτη την υπερτατη ηδονη που νοιωθω. Δεν θα τον αγαπούσα αν δεν μοιραζόμουν μαζί του αυτη την ηδονη, αν δεν την ενοιωθε......
    Έτσι λοιπόν μετά απο συζητήσεις για strapon , χωρίς πίεση, τον άφησα να ώριμασει μεσα του η ιδεα, να αισθανθεί σιγουριά .....
    Κ τώρα απολαμβάνουμε το καλυτερο σεξ.....
    Εκει που είμαι ι mistress του αλλάζουμε ρολους κ γίνομαι slave του κ ξανα το ίδιο ....
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Πες τα πες τα κοκόνα μου. Να μαθαίνουν μερικοί μερικοί.
    Δεν μπορεί ο κάθε τυχάρπαστος μάστερ να το παίζει πάντα λιμασμένο σερνικό! Δηλαδή άμα είσαι σερνικό δεν «γαργαλιέσαι» καθόλου; Ποτέ δεν έχεις νιώσει μια κάποια «ανατριχίλα»; Ένα κάτι τις τέλος πάντων.
    Εγώ θα το πάω ακόμη πιο πέρα. Δεν είναι δυνατόν ο κάθε μάστερ να μην έχει το δικαίωμα να δοκιμάσει ένα ζευγάρι ζαρτιέρες.

    Έχεις δίκιο και το προσυπογράφω. Επιτέλους να σπάσει αυτό το ερωτικό άβατο της bdsmατζίδικης μπουρζουαζίας.

    Εδώ βρε σεις άντρες με 5 κιλά μουστάκια που και που το κλάδευαν τ΄αμπέλι. Μέχρι και ο Καραϊσκάκης, διάβαζα παλιά στην ιστορία του Φωτάκου, όταν τον πήγαν στο δικαστήριο εμφανίστηκε κουνιστός και λυγιστός...
    -«Μα πώς μιλάς έτσι καπετάν Γιώργη; Τι κουνήματα είναι αυτά;» Του είπε ο πρόεδρος. -«Εχω κι εγώ ένα χούι, κυρ-πρόεδρε». Και δώσ' του κούνημα. Και δώσ' του σκέρτσο. Και δώσ' του νάζι.

    Είναι εδώ κανείς που να αμφισβητεί τον ανδρισμό του Καραϊσκάκη;
     
  7. bearcy76

    bearcy76 Regular Member

    Απάντηση: Strapon swingers και vanilla couples

    Καταρχας καποιος που του αρεσει να τον γαμανε με strap-on δεν ειναι ομοφυλοφιλος.Αν ηταν θα εβρισκε ενα αντρα να τον γαμησει.Επισης εγω δεν εχω γνωρισει κανενα ομοφυλοφιλο που να θελει να τον παρει γυναικα με strap-on.
    Τωρα αν ειχα γυναικα( που δεν εχω)και αν ηθελα να με γαμησει με strap-on (που δεν θελω) θα της εδειχνα καποιες φωτο στον υπολογιστη και θα της ελεγα-κοιτα αγαπη μου τι ανωμαλοι κυκλοφορουν στον κοσμο   .Θα εβλεπα τις αντιδρασεις της και θα επραττα αναλογα.
     
  8. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Strapon swingers και vanilla couples

    θα μου αρεσε η αλλαγη ρολων σε μια σχεση,για να μη βαριομαστε κιολας, αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω βρει γυναικα να της αρεσει κατι τετοιο, βεβαια ακομη δεν εχω βρει και την καταλληλη γυναικα ακομη,ψαχνω ομως για μια σωστη γυναικα,οσο περισσοτερες γνωριζω πιστευω πως ποτε δε θα τη βρω...
     
  9. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Re: Strapon swingers και vanilla couples

    Ναι αλλα οσες δεν σκεφτονται πικαντικα δεν θα ηθελαν να προσβαλουν τον ανδρισμο του αντρα τους γιατι ειναι σαν να προσβαλουν τις ιδιες αλλα και ισως μετα δεν θα μπορουσαν να τον δουν με τον ιδιο τροπο και σεβασμο.. λεω εγω αλλα ας απαντησει και καμια γυναικα.
     
  10. Veidor25

    Veidor25 New Member

    To StrapOn είναι ένα παρεξηγημένο Ερωτικό Βοήθημα για τα Ελληνικά Ανατολίτικα Δεδομένα.Βέβαια τα χρόνια περάσανε και σαν Λαός Εξεληχθήκαμε μαζί με την Υπόλοιπη Ευρώπη αλλά δεν πάψαμε ποτε να είμαστε Συντηριτικοί ιδιαιτερά σε Σεξουαλικά Ζητήματα.Τρελλένομαι για strapon αλλά και μόνο στην αναφορά του Στην Σχέση μου υπάρχει εκτός από Δισταγμό και Παρεξήγηση.Αυτός ήταν άλλωστε και ένας από τους λόγους για τους οποίους αναζήτησα αυτήν την Υδονη σε άλλο κρεββάτι......
     
  11. boy2

    boy2 New Member

    xex... Πραγματικά αυτό που λές συμβαίνει...
    -Κρίμα απο μία άποψη όμως... να μήν υπάρχει το θάρρος σε έναν δεσμό να πούμε τί θέλουμε..
     
  12. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Πολύ καλά έκανες και έφυγες απο μια σχέση απο την στιγμή που δεν ήσουν ευτυχισμένος!! Το έχω κάνει και εγώ αυτό και ειλικρινά δεν το μετάνεισα εκείνο τον καιρό.

    Το κακό είναι ότι είναι υποκριτές κάπιοι συν-ανθρώποι μας με αποτέλεσμα, αλλά να θέλουν και άλλα να λένε.