Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Switch, αμφιταλάντευση, μεταβατικό στάδιο, η απλά ισορροπία?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Switches' που ξεκίνησε από το μέλος Tenebra_Silente, στις 25 Μαρτίου 2015.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και τώρα πετάγεται η πορδή Σκοτάδιας και ξεμπουρλεύει εντελώς το νήμα χαχαχα   

    Δεν ξέρω αν είσαι μεγάλο μυαλό η όχι...
    Αν είσαι πανέμορφη η όχι...
    Από το λίγο όμως που σε διάβασα και σου μίλησα...
    Μου έδωσες την εντύπωση, ότι έχεις κάποια πολύ όμορφα -για το δικό μου τρόπο σκέψης πάντα- στοιχεία (δεν μιλώ για ελαττώματα, όλοι μας τα έχουμε)
    Και αυτό μου αρκεί, για να έχεις την εκτίμηση μου...την οποία την κέρδισες και δεν στην χάρισα...
    Και να σε θεωρώ ισάξια μου ( όπως οποιονδήποτε άλλο/η...συμφωνώ η διαφωνώ μαζί του/της σε οτιδήποτε..."τσαντίλες"/μαλακίες -κυρίως δικές μου- στην άκρη )...
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Το οτι μπορει να εχουμε διαφορετικες αποψεις με καποιον, δεν αποτελει κριτηριο για εμενα οτι αφορα τον χαρακτηρα του.
    Υστερω στο γραπτο λογο, ειμαι μαθηματικο μυαλο, μαθηματικης κατευθυνσης ανθρωπος.
    Εχω ξεχωρισει απλα ποιους ισως συμπαθω, χωρις να αντιπαθω καποιον, αλλα ακομα και ατομα που δεν εχουμε κοινα σημεια, οταν διαβασω κατι που με εκφραζει, τα επεξεργαζομαι και τα υιοθετω αν τελικα με καλυπτουν.