Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Switch and then switch again

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος BlackButterfly, στις 30 Οκτωβρίου 2008.

Tags:
  1. BlackButterfly

    BlackButterfly Regular Member

    Είναι φθινόπωρο. Ξεκινάω νωρίς το πρωί για τη δουλειά, δεν εχει ξημερώσει καλά ακόμη. Ευτυχώς ο καιρός είναι συχνά συννεφιασμένος. Δεν φοράω ρολόι, το αφήνω στο σπίτι. Πριν φτάσω στη δουλεια, στέκομαι λίγο στο σημείο που βρισκόμαστε πάντα. Παριστάνω πως είναι απόγευμα και σε περιμένω. Έχει συννεφιά, δεν μπορεις να ξέρεις. Θα μπορούσε να είναι όντως έτσι. Σε περιμένω, ενα λεωφορείο, δύο, τρία. Περιμένω να περάσουν τρία λεωφορεία και υστερα φεύγω. Παίρνω αποφαση πως δεν θα 'ρθεις σήμερα.

    Οχι ακόμη. "Υπομονή μικρούλα, θα έρθω σύντομα". Ίσως. Σε πιστεύω, κάθε φορά.

    (Μιλάω με τον Σ., το μικρο και ομορφο υποταγμενο αγοράκι. Σταμάτησα να ασχολούμαι μαζί του όταν σε γνώρισα.

    "Άλλαξες. Πού ειναι το μαστίγιό σου?"
    "Το άφησα σπίτι...")

    Το μεσημέρι με δυσκολεύει. Πολλοί ανθρωποι στον δρόμο, μεγάλη διαδρομή για την επιστροφή. Γεμάτο λεωφορείο. Πανικοβάλλομαι και κατεβαίνω λόγω δύσπνοιας. Δεν με κοροιδεύεις που δεν μου αρέσουν οι πολλοί ανθρωποι. Νιωθω καλα έτσι.

    Τα βράδια...άδεια... ότι η όποιον και να βάλω στο κρεβάτι μου, τιποτα δεν αντικαθιστά το σώμα σου, την μυρωδιά σου, την ζέστη που εκπέμπεις. Ούτε η γάτα. Κοιμάμαι ανήσυχα επειδή λείπεις.

    Μετα, είσαι εδώ. Μαζί μου.

    "Αν γινόταν, θα ήμουν συνέχεια εδώ"
    "Το ξέρω".

    Πού είναι το μαστίγιο μου? Πού είναι το σχοινί που θα σε δέσει εδω? Ποιός είναι ο καλύτερος τροπος να σε κρατήσω?

    Κάνω ότι μου λες. Οτιδήποτε. Θα εισαι ευχαριστημενος απο μενα. Δεν θα σε απογοητευσω, κι ετσι θα μεινεις περισσοτερο. Θελω να σου ανηκω. Θελω να μαντεύω την επιθυμία σου. Να με θαυμάσεις γι' αυτο και να δεθείς περισσότερο. Δέχεσαι την προσφορά και την εκμεταλλεύεσαι όσο μπορείς.

    Πεφτω στα τέσσερα για να σου καθαρίσω τα παπούτσια και νιώθω ευτυχισμένη. Κλώτσα με αν θελεις. Επιθυμώ, λαχταρώ τον πονο, αν τον προκαλείς εσυ. Σε εκλιπαρω να με χτυπήσεις δυνατά, να εχω για οσο περισσότερο γίνεται τα σημάδια σου πάνω μου, απόδειξη οτι ήσουν εδω, οτι ήρθες για μένα.

    Μετά αλλάζω γνώμη. Βρίσκω το χαμένο μου μαστίγιο. Ηταν μπροστά μου, απλώς δεν το είχα δεί. Το είχες κρύψει κάτω απο το χαλάκι. Φοβάσαι? Θα σου δωσω έναν καλό λόγο να φοβηθείς αν θέλεις. 'Ενα μικρό δωράκι, γραμμές στο δέρμα σου. Πονάς? Η ψυχή μου πάνω στο σώμα σου. Αποτυπωμένη με κόκκινα σημάδια. Πονάς μωράκι μου? Μου αρέσεις έτσι, κάτω. Βρίσκω τον εαυτό μου. Εξηγώ αυτά που με μπερδεύουν. Τα εξηγώ και σε σένα. Πρέπει να πονέσεις για να με νιώσεις.

    "Μα, πονάω και έξω και μέσα τωρα!" μου λες, και βλέπω στα δάκρυά σου πως λές αλήθεια. Βλέπεις μέσα μου, με νιώθεις, και πέφτεις εθελοντικά κάτω για να με ικανοποιήσεις. Κάνεις ότι σου πω, χωρις καμια αντίρρηση. Τα πιο τρελά. Ότι σκεφτώ. Είσαι δικός μου. Ιδιοκτησία μου. Ένα εκπαιδευμένο ζωάκι μου με λατρεύει. Τρως απο ένα μεταλλικό πιατο στο πάτωμα, που αν έγραφε κατι επάνω, θα ήταν μαλλον "Μάιλο", η κάτι αντιστοιχο. Χωρις χέρια, αλλιως θα τις φας ξανά. Χωρις χέρια είπα, δεν ακους?? Ο Μάιλο δεν εχει χέρια. Φάε την τροφή του. Τώρα, φίλα με. Πιο κάτω. Πιο κάτω.

    Switch. And then...switch again.

    BB
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    πολύ πολύ ωραίο!

    ["Κάνω ότι μου λες. Οτιδήποτε. Θα εισαι ευχαριστημενος απο μενα. Δεν θα σε απογοητευσω, κι ετσι θα μεινεις περισσοτερο. Θελω να σου ανηκω. Θελω να μαντεύω την επιθυμία σου. Να με θαυμάσεις γι' αυτο και να δεθείς περισσότερο. Δέχεσαι την προσφορά και την εκμεταλλεύεσαι όσο μπορείς"]
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Switch and then switch again

    ομορφο..θαθελα να βρισκομαι στην κατηγορια των ανθρωπων που ανηκουν και τους ανηκουν καποιοι..αλλα δεν γινεται..δεν μου βγαινει..παντως με συγκινησες..
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Stop it. Ο γάτος είναι σιγουράντζα. 
     
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Ο γάτος είναι καλός να σε ζεσταίνει όταν κοιμάσαι, να κάθεται στην αγκαλιά σου όταν διαβάζεις, άντε και να μπλέκεται στα πόδια σου όταν περπατάς μέσα στο σπίτι. Στα υπόλοιπα μπορεί να σε καλύψει; I don't think so  
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Με καλύπτει. Ότι άλλο θέλω, το αρπάζω. Δεν περιμένω να συρθεί μόνο του σε μένα, ικετεύοντας.

    Αυτά είναι για άλλους. Μπρρρ...Ανωμαλίες... 
     
  7. BlackButterfly

    BlackButterfly Regular Member

    Ντρεπομαι λιγο, αλλα δεν καταλαβα τι εννοεις... 
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Switch and then switch again

    Σκεφτήκατε ότι υπάρχουν γάτοι με εβραία μητέρα, που σκανδαλίζουν όσα μέλη πλένουν το δικό τους αίμα με αρχαιοελληνική χλωρίνη;
    Αγαπήστε κάτι άλλο. Έναν χαριτωμένο μικρόσωμο σκύλο. Εγγυάται και την επιτυχία στη μη συναινετική εναλλαγή ρόλων. Όταν τον διατάξετε να μεριμνήσει ώστε οι εντολές σας να εφαρμοσθούν, θα διαπιστώσετε ότι διαθέτει εξαιρετική πειθώ.


     


     


     
     
  9. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Πρώην επίτημε αναρχοπριαπιστά, δε λέω, ωραία τα συμπαθή μικρά σας τετράποδα, ωστόσο έχουν ένα σαφές μειονέκτημα έναντι των γατιών: δεν ξεσηκώνουν τη γειτονιά στο πόδι μέσα στη νύχτα όταν βρίσκονται σε περίοδο οίστρου  
     
  10. BlackButterfly

    BlackButterfly Regular Member

    Ντολμανσε, οχι δεν το σκεφτηκα, δεν με απασχολει το ζητημα ουτως η αλλως. Η γατα μπηκε παντως απο μονη της στο κειμενο, ειναι τελειως ανυπακουη και κανει μονο το δικο της. Ασε που δεν με ζεσταινει τα βραδια, αντιθετα μου κλεβει οση ζεστη παραγω απο μονη μου, το παλιοπραμα. Παντως εντελως μουλαρια τα σκυλια που παραθετεις, τι τα ταιζουν?
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Switch and then switch again

    Αυτά, αγαπητή μου, επιμένουν ότι η φυλή τους τρέφεται με γάτους ιουδαϊκής προελεύσεως. Εμείς δεν τους δίνουμε παρα μόνον ξηρά τροφή.
     
  12. The Dueller

    The Dueller Regular Member

    Το κείμενό σου <--->Μία από αλήθειες μας...