Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχετικά με το "FootFetish"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 13 Μαϊου 2005.

Tags:
  1. blabla

    blabla New Member

    Re: Sxetika me to "FootFetish"

    Βασικα βρισκομαι συμφωνος με Puma, τα ποδια για μενα ειναι το δυνατο σημειο, ειναι αυτο που θα κοιταξω πρωτο και θα δωσω βαση. Παρολα αυτα δεν μου δημιουργειτε επιθυμια να τα φιλησω και να τα γλειψω (αν και εν μερη καταλαβαινω το αισθημα των ποδολαγνων) αλλα η εικονα αυτη λειτουργει σαν εναυσμα για να δημιουργηθει αισθημα θαυμασμου για τη γυναικα με τα ωραια ποδια.
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Sxetika me to "FootFetish"

    Λατρευω τα ομορφα γυναικεια ποδια,περισσοτερο ομως λατρευω να βρισκομαι κατω απο αυτα...,ειτε χρησιμευοντας σαν υποποδιο η σκαμνακι,ειτε ποδοπατουμενος ,ηπιως η και αγριως,αρκει να ειναι γυμνα.
    Αυτο ομως που κορυφωνει τον ερεθισμο μου ειναι να συμπληρωνεται ο σωματικος μου εξευτελισμος απο τα ποδια μιας (αγερωχης,σαρκαστικης bossy κυριας) με λεκτικο,υποχρεωνοντας με σε πληρη υποταγη...
    Τωρα,σε ποια κατηγορια εντασσεται ολο αυτο ,δεν με ενδιαφερει και πολυ!..
     
  3. manossm

    manossm New Member

    Re: Sxetika me to "FootFetish"

    το feet licking και το face sitting ειναι δυο απο τα πιο διαδομενα στην Ελλαδα ερωτικα παιχνιδια ,διαθετω καποια εμπειρια και σαυτα την οποια μπορω να μοιραστω με καθε ενδιαφερομενο.Το βασικο μου ομως παιχνιδι ειναι το pony play
     
  4. mermigkas

    mermigkas Regular Member

    Απάντηση: Sxetika me to "FootFetish"

    Γεια σας θα σας πω οτι το καλοκαιρι εχω μεγαλο προβλημα ειμαι σηνεχως ερεθησμενος γιατι βλεπω παντου πεδιλα σανδαλια τσοκαρα τι να κανω?
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Sxetika me to "FootFetish"


    Ακριβώς το αντίθετο απ' αυτό που κάνουν οι αρκούδες: να πέφτεις σε θερινή νάρκη το Μάιο, και να ξυπνάς Νοέμβριο.

    Αν τυχόν υποφέρεις από αϋπνίες, μπορείς εναλλακτικά να πηγαίνεις να μένεις γιά έξη μήνες στην Αυστραλία.


     
  6. serreos

    serreos New Member

    Απάντηση: Sxetika me to "FootFetish"

    τελεια αισθηση να δηλωνεις ποδολαγνος
     
  7. kleftron

    kleftron I LIKE MASKS GLOVES LEATHER AND BIZZARE ATTITUDES

    λατρευω τα γαντια και τις μασκες.....οπως και τα ρουχα ειτε δερματινα ειτε πετσινα.....
     
  8. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Πως στο καλό συνδυάζεται αυτό με τα πόδια;
     
  9. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Ω μα ελάτε τώρα,δεν είναι δύσκολο...
    Θα πρέπει να έχεις πόδια να φορέσεις δερμάτινα.(πιθανή εξήγηση) 
     
  10. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Δερμάτινα γάντια και μάσκα στα πόδια;  
    Έχω μείνει πολύ πίσω στα φετίχ  
     
  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Εγώ από την άλλη προσπαθώ να βρω την διαφορά ανάμεσα σε δερμάτινα και πέτσινα,μέχρι τώρα ήξερα ανάμεσα σε δέρμα και λάτεξ.Αλλα off topic οπότε.. 
     
  12. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Α, αυτό είναι ευκολακι.
    Δερμάτινα είναι στην Αθήνα.
    Πέτσινα στην Κάτω Ραχούλα