Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tο μήνυμα σου …

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 10 Μαρτίου 2011.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αναρωτιέμαι ώρες ώρες πόσο απέχει η τρέλα από τη λογική.

    Βρέθηκε σήμερα κρεμασμενος στην αποθήκη του χωριού μου 52χρονος πατέρας τριών παιδιών εκ των οποίων τα δίδυμα του δίνουν πανελλήνιες εξετάσεις τον άλλο μήνα.

    Οικονομικά προβλήματα δεν είχανε, αντιθέτως. Χώρισε πριν λίγο καιρό με την γυναίκα του το μόνο στοιχείο που υπάρχει μέχρι στιγμής και το είχε πάρει λίγο κατακαρδα.

    Λυπάμαι την ερμη τη μάνα του που βρήκε το παιδί της κρεμασμενο...
     
  3. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Ενα μηνυμα...πολλοι παραληπτες:
    Αντε Γαμησου
    Κ μη με ρωτησεις αν ειναι για σενα...γιατι ειναι και για σενα

    Υγ: κριση ευχων με εχει πιασει, θα μου περασει βεβαια
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κι αν πριν λίγη ώρα σε ξέχεσα κατάμουτρα, αλλά κάπου έβαλα φρένο...Κι αν κρατήθηκα, για να μην σου σπάσω τη μούρη...είναι επειδή σέβομαι την ηλικία σου...
    Κι αν έρθω στη μαλακία, που με προσκάλεσες να παρευρεθώ...είναι γιατί σου είχα δώσει τον λόγο μου...
    Όσες γαμωευκαιρίες κι αν σου προσέφερα, για να "σωθείς" στα μάτια μου...τις γάμησες όλες...
    Έχε χάρη που κάποιος για μένα πολύ σημαντικός, σε είχε αδυναμία...Και δεν θέλω να με κοιτάει από κει που είναι και να πικραίνεται...επειδή μόνο που σ' αντικρίζω, μου γυρίζουν πια τα σκώτια...
    Τι να σε πω, σε λίγο δεν θα νιώθω πια για σένα ούτε λύπη...Μαζί σου το έχω σχεδόν "κάψει"...

    Μια συμβουλή σου δίνω...Μην "παραφτιασιδώνεσαι", με τέτοια ζέστη κινδυνεύει να σου λιώσει το προσωπείο και να σε πάρουν πρέφα ακόμη και οι ελάχιστοι/ες ηλίθιοι/ες, που σ' έχουν σε υπόληψη ακόμη...
    Ή που σε γλείφουν, γιατί κάτι θα θέλαν από σένα...Γαμάτο που είναι να σε γλείφουν, όταν είσαι φάτσα και όταν γυρίζεις πλάτη να σε φτύνουν, ε?
    Τεσπα, τσάκα τραγουδάκι...Σαμπώς και θα καταλάβαινες τίποτε, ακόμη κι αν τ' άκουγες...
    Βλέπεις, δεν θα σου φούσκωνε το πορτοφόλι και ότι δεν γεμίζει το πορτοφόλι, για σένα δεν έχει καμία αξία...
    Κι αν χαίρομαι για κάτι...είναι ότι αυτό μου το μήνυμα, δεν θα το διαβάσεις ποτέ...

     
    Last edited: 22 Ιουνίου 2016
  5. Soraya

    Soraya Guest

    επιτέλους κατάλαβα...
    μου το λέγαν και το διάβαζα συνέχεια.
    μέχρι που το κατάλαβα...
    μεγαλώνουμε μαθαίνοντας να ανησυχούμε για το αυριο μονο για να φτάσουμε σε ενα σημείο της ζωής μας οπου αντιλαμβανόμαστε πως τελικά τπτ δεν έχει μεγαλυτερη σημασία απο το τώρα.
    όσο πιο γρήγορα το καταλάβεις τόσο πιο ευτυχισμένος θα εισαι.
    ζήσε την ζωή σου σήμερα και μην την αφήνεις για αύριο..
     
  6. lotus

    lotus Silence

    Κάνε το καλό και ρίχτο στο γυαλό  
     
  7. lotus

    lotus Silence

    Άουτς... υπάρχουν κι άλλοι λοιπόν δεν είμαι μόνη στον πλανήτη....
     
  8. lotus

    lotus Silence

    Α, ρε σύμπαν που θα πάει θα καταλάβω τι κάνω λάθος κι όταν καταλάβω τα θέλω όλα αναδρομικά!!!
     
  9. Να το βρεις, γαμώ το κέρατο μου, το "ει" που ψάχνεις, να είναι όπως το θέλεις και όπως το αξίζεις γεμάτο φως, σκιές και ό,τι...
    ο χρόνος που έχασες άνοιξε λίγο δρόμο για να ανέβουν χαμένα μονοπάτια στα σύννεφα...αυτό να το θυμάσαι
    εντάξει, δεν ξέρω τι στο διάλα (δεν μπόρεσα να αντισταθώ) θα κάνουν τελικά, αλλά άλλο βαγγέλιο αυτό...

    ...και ας το μισείς το "ολίγον", πώς αλλιώς μπορεί να πάρει μπρος εκείνο το μικρό χωρίς να τρομάξει από την ίδια του τη φόρα, πρώτα απ όλα;
    σε όποιο χρόνο...το βλέμμα σου βυθιζόταν στο χάος για να βρει ουρανό...Και γιατί να το δω ότι κοιτάς ψηλά; και αν το δω, γιατί να το πιστέψω;;;
    Κι αν το πιστέψω, γιατί να μη φύγω, ώστε να μην το δω ποτέ να αλλάζει; Δειλία, θα μου πεις... Δίκιο θα έχεις. Μα το είπα εξ αρχής. Προσπέρασες τους τοίχους και έδωσες έμφαση στα τελευταία ...προσωρινά οδοφράγματα... μόνο που και το ότι σηκώθηκαν, έδειχνε πως αυτοαιρούνταν και ήταν για να είναι εκεί...
    Από την άλλη αν ετούτα σου φάνηκαν ανοσιούργημα, πώς θα με άντεχες στη μάχη;
     
    Last edited: 25 Ιουνίου 2016
  10. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ακόμα σαγαπω
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    K@ριόλ@ Μ, κακό ψόφο να έχεις.

    Nα Μ/μας γκρεμίσατε πουτ@νες, δεν φτάνει ένας Λόχος.~

     
    Last edited by a moderator: 14 Ιουλίου 2016
  12. Ταξιδευτης

    Ταξιδευτης Regular Member

    Σε περιμενα αλλα αργησες..