Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tο μήνυμα σου …

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 10 Μαρτίου 2011.

  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    The only unfortunate thing is that... what we need is not necessarily what we want    
     
  2. καλο χειμωνα να εχουμε.......!!!!!
     
  3. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Τι φοβάσαι μικρό μου; Δεν σου έχω πει; εγώ θα σε προστατευω πάντα, ακόμη και από τον ίδιο μου τον εαυτό. Από όλα όσα μπορεί να σε βλάψουν, να σε χαλάσουν, να σε κάνουν να πονάς...
    Ναι θα σε πονέσω, θα σου αρνηθώ όσα κρίνω ότι δεν πρέπει να έχεις, ακόμη και κομμάτια του εαυτού μου. Αρκεί να ξέρω ότι θα είσαι καλά και ας με σκοτώνει να μην στα δίνω όλα.

    Μπορεί να μην καταλαβαινεις, είναι που δεν ξέρεις. Μπορεί να θυμώνεις, μα δεν με πειράζει. Ο θυμός σου θα ξεθυμάνει και ξέρω ότι θα είσαι καλά.
    Εμένα αυτό μου φτάνει, ακόμη και αν με κάνει χίλια κομμάτια.
     
    Last edited: 4 Σεπτεμβρίου 2016
  4. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

  5. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Wings of desire...

     
     
     
  6. Noelle

    Noelle "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate."

    Προσπαθώ να σε καταλάβω...ειλικρινά προσπαθώ να δω τι στο καλό έχεις στο κεφάλι σου, τι θέλεις! Λίγο παραπάνω να μου μιλούσες...αυτή η σιωπή σου κάθε φορά από τη μία είναι γοητευτική κι από την άλλη το μεγαλύτερο βασανιστήριο!!!
     
  7. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Τόσα πολλά αυτά που θέλω να της πω ...
    Που δεν τολμώ .
     
  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

     
     
  10. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

     ​
     
  11. Μαύρη Ντάλια

    Μαύρη Ντάλια Η μόνη ανωμαλία είναι η ανικανότητα να ερωτευθείς.

    Δεν ξερω αν θα το δεις ποτε αλλα ηθελα να σου πω Ευχαριστω γιατι στα δυσκολα ησουν εκει εστω και απο μακριά. Μου εδειξες πως η ανιδιοτέλεια στην αγαπη κανει θαύματα
     
  12. étude

    étude Guest

    μέρες τώρα, η λιακάδα επιμένει και νικά.
    τρέχω με το ποδήλατο, η μουσική στ' ακουστικά, κι ένας ρυθμός ανίκητος μέσα μου να παλεύει
    κατάματα κοιτώ, φως του μεσημεριού, στη θάλασσα και μου θυμίζει εσένα
    κυματιστό λαμπύρισμα, αυθόρμητη χαρά μου, που μήνες και μήνες τώρα, επιμένεις να νικάς
    που όσο κι αν έτρεξα να βγω, μέσα σου θα 'μαι πάντα.