Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

tatoo marking

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 12 Ιουνίου 2005.

  1. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Re: tatoo marking

    μονιμο κολαρο?
    δε παραειναι?
    και αν αλλαξεις αφεντη και θες να το βγαλεις θα τρεχεις για να το καλυψεις?
    δεν ειναι αυτη λογικη για μενα.
    θα μου πεις εγω δεν υπαρχει περιπτωση να βαρεθω τα δικα μου?
    παντα υπαρχει περιπτωση να γινει το οτιδηποτε.
    αλλα τουλαχισοτν ειμαι σιγουρη οτι κανεις δε με επηρεσαε για να τα κανω.
    απλα συμβολιζουν περιοδους της ζωης μου και διαφορα πιστευω μου που οι αλλοι ποτε δε θα καταλαβουν οσο και να τα κοιτανε.
     
  2. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: tatoo marking

      το δικό μου ήταν δώρο από τον πρώτο μου Αφέντη και δείχνει ότι *συνειδητά* είμαι αυτή που είμαι. Το γεγονός ότι δεν είμαστε μαζί εδώ και {πολλά} χρόνια, δεν αλλάζει κάτι, ούτε στο τι είχαμε, ούτε στο ποια είμαι.

    Btw, η όλη διαδικασία ήταν μέρος της "ιεροτελεστίας": το αποφάσισε, το δέχθηκα, το διαλέξαμε μαζί, ήταν παρών και επέβλεπε όση ώρα γινόταν, ενώ φοβάμαι τις βελόνες {είχα γίνει κίτρινη και κόντευα να χάσω τον κόσμο} το άντεξα, μετά με περιποιήθηκε εκείνος μέχρι να γίνει καλά κλπ.
     
  3. Kassandra

    Kassandra Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: tatoo marking


       

    Αγαπητή kali crow σε ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις και το ίδιο θα έκανα κι εγώ αλλά θεωρώ πως η deviantsub με κάλυψε με τη δική της απάντηση και είναι κουραστικό να επαναλαμβανόμαστε.Αυτό ακριβώς εννοούσα όταν είπα :
    Φυσικά δεν έχω ούτε σκοπό ούτε λόγο να προσπαθήσω αλλάξω τη γνώμη κανενός,απλά προσπαθώ να κάνω την δική μου όσο πιο κατανοητή γίνεται...
     
  4. Απάντηση: tatoo marking

    Άμα η υ σκέφτεται το τι θα γίνει αν χαλάσει η σχέση και το αν ξέρει τον Κ αρκετά ή τι θα γίνει αν ο επόμενος ρωτάει για τον προηγούμενο... ας το αφήσει το σπορ καλύτερα... Κάποια φορά στη ζωή της, μια υ απλά είναι έτοιμη να κάνει κάτι σημαντικό, όπως είναι ο μόνιμος χαρακτηρισμός του κορμιού της και η παράδοση της ιδιοκτησίας του σε κάποιον Κ. Και κάποια στιγμή, βρίσκει τον κατάλληλο άνθρωπο που την εμπνέει για να το κάνει. Δε χρειάζεται πολύ σκέψη - η πολλή σκέψη καταλήγει συνήθως στο να μη γίνεται κάτι τέτοιο. Κι αν κάποτε η σχέση τελειώσει, οι αναμνήσεις μένουν...

    Η δική μου εμπειρία στο θέμα έχει αφήσει πολύ γλυκιές αναμνήσεις από την κοπέλα που το έκανε για μένα.
    Το όνομα The King που χρησιμοποιώ στο φορουμ μας, δεν είναι τωρινό. Το χρησιμοποιώ από το 1994, στην πρώτη εποχή του AOL, όταν ζούσα στην Αμερική, στα πρώτα chat rooms bdsmικού αλλά και γενικότερα προσωπικού χαρακτήρα που είχαν παρουσιαστεί. Έκτοτε, το έχω χρησιμοποιήσει σε πολλές περιπτώσεις, όπου δεν ήθελα να βάλω το πραγματικό μου όνομα. Ακόμα και το θυροτηλέφωνο στο σπίτι μου γράφει Βασιλιάς.
    Η συγκεκριμένη κοπέλα, όταν της ζήτησα να κάνει branding για μένα είχε ενδοιασμούς να γράψει το όνομά μου αλλά δέχτηκε να γράψει το The King! Αυτό που της ζήτησα και κάναμε λοιπόν, ήταν να γράψουμε στην οσφυική της χώρα "property of The King" μαζί με μια κορώνα.
    Θα ήθελα πολύ να βάλω τη φωτογραφία του tatoo στο site, αλλά επειδή δεν είμαι πλέον μαζί της, και επειδή είναι ένα μεγάλο tatoo που φαίνεται εύκολα είτε με μαγιώ, είτε με ένα κοντό μπλουζάκι, δε θα ήθελα να την εκθέσω. Αν κάποιος/α θέλει να το δει, ας μου στείλει pm να του στείλω τη φωτογραφία.
     
  5. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: tatoo marking

     
     
  6. Kassandra

    Kassandra Regular Member

    Απάντηση: tatoo marking


    Με τις υγείες σου...πολύ όμορφο!!   (ελπίζω να είναι το δικό σου που έλεγες ότι θα κάνεις και να μην έγινα ρόμπα... )
     
  7. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: tatoo marking

    Σε ευχαριστώ πολύ, ναι το δικό μου είναι. Το έκανα πριν 2 εβδομάδες τελικά, σε έναν πολύ ταλαντούχο καλλιτέχνη.  
     
  8. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: tatoo marking

    Πράγματι είναι υπέροχο από κοντά και με πολύ λεπτομέρεια!
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: tatoo marking

     

    αυτό είναι το tatto που επιθυμώ να κάνω....σύντομα
     
  10. panic

    panic Regular Member

  11. subversion

    subversion Regular Member

    Απάντηση: tatoo marking

    Με γεια 
     
  12. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: tatoo marking

    @heeler & subversion
    Σας ευχαριστώ πολύ και τους 2 σας!
    @ panic
    Το 'εχω ερωτευτεί και το δικό σου καλέ μου! Τι να πω... ο άνθρωπος πραγματικά δεν παίζεται, φοβερό ταλέντο!