Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

tatoo marking

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 12 Ιουνίου 2005.

  1. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Re: Απάντηση: tatoo marking

    Αυτο λουλουδι ειναι να το μυριζεις για μια ζωη........
     
  2. john_m

    john_m Bollocks mandola

    Re: Απάντηση: tatoo marking

    Δικό σου ή θα ήθελες κάτι ανάλογο ?
     
  3. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. tis_nixtas_plasma

    tis_nixtas_plasma New Member

    Απάντηση: tatoo marking

    Αν και αγαπώ γενικά τα tats -εχω ένα και άλλα δύο στα σκαριά- δεν θα έκανα (αντί κάνω ή χτυπάω δεν είναι υπέροχη η λέξη "κεντάω"; ) ποτέ για κάποια, όπως και δεν θα ζητούσα ποτέ από κάποια να κάνει για μένα. Είναι κάτι πάρα πολύ προσωπικό πιστεύω. Αν δήλωνα Master ίσως να το έβλεπα διαφορετικά...


    ΥΓ. Κάποιοι πιο πάνω αναφέρθηκαν σε κάποιον artist με πολύ καλά λόγια. Θα ήταν εύκολο (μάλλον με pm) να μου στείλετε κάποια παραπάνω στοιχεία, ώστε να τον έχω στα υπόψιν; Ευχαριστώ.
     
  5. thaleia

    thaleia Contributor

  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    ''Στο σαγόνι της Όλιβ και της αδερφής της τα τατουάζ όπως αργότερα ισχυρίστηκε η ίδια σήμαιναν ότι είναι σκλάβες και το τατουάζ αυτό τις χαρακτήριζε. Οι μελετητές πιστεύουν ότι το τατουάζ αυτό ήταν μέρος μιας παράδοσης των Mohave, που σήμαινε την καλή ζωή μετά θάνατον'' .
     
  7. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Για μενα παρα πολυ σοβαρο αυτο το "μαρκαρισμα" με λιγα λογια πολυ σπουδαια αποφαση και προυποθετει αρκετα ...αλλα ταυτοχρονα υπεροχο!!

    Συνχαρητηρια σε οσες/οσους το κατεχουν για χαρη της/του!
     
  8. χμ χμ και αμα το μετανιωσεις μετα τι κανεις???
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor


    Το σβήνεις και βάζεις... τον επόμενο.  
     
  10. ναι καλα... εχεις ιδεα το επιπονο της υποθεσης....... ασε που μετα θελει και πλαστικη...... φαντασου δε το τατου να ειναι και σε ευεσθητα πρωσωπικα δεδομενα......χαχαχαχα
     
  11. για να "μαρκαριστεις" σημαινει πως ο ανθρωπος ο συγκεκριμενος εχει φτασει σ ενα σημειο μεσα σου που δεν εχει σημασια αν στη πορεια παψει να ειναι στη ζωη σου...
    το κρατας εκει για να σου θυμιζει πως καποτε το εκανες για καποιον που το αξιζε.. οποτε σε βαζει στη διαδικασια να αναζητας παντα το αξιο στη ζωη σου.
    "μαρκαριστηκα" εις μνημην δυο αγαπημενων μου προσωπων. μεχρι σημερα μου θυμιζουν τι μου εμαθαν και μενουν "ζωντανοι" πανω μου.
    οταν μου λειπουν και τους αναζητω απλα τα κοιταζω και αναπολω.
    οταν μετανιωνεις για τα tattoo σου συγνωμη αλλα ισως επρεπε να το σκεφτεις καλα πριν τα κανεις (γενικα μιλωντας)
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Δεν πονάει σου βάζουνε emla πριν το κάνουν και σου αναισθητοποιείται η περιοχή.... και δεν απαιτείται πλαστική απαιτείται κατάλληλη συσκευή laser και δερματολόγος που το κατέχει