Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

The day of a desperate house-milf.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Invisible Ypsilon, στις 4 Μαϊου 2018.

  1. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Η πρώτη εικόνα που "βλέπω" όταν ξυπνήσω πριν καν ανοίξω τα μάτια είναι η δική σου. Χαμογελάω μελαγχολικά... Πάλι ήρθες απρόσκλητος στο νου μου...

    Σε διώχνω γρήγορα. Αρχίζω να τρέχω. Πρέπει να ετοιμάσω το παιδί να το πάω σχολείο. Μπαίνω στο αμάξι βιαστική. Το ραδιόφωνο παίζει "The bitter end". Placebo. Κι εγώ θυμάμαι εσένα. Σου άρεσε πολύ...

    Επιστρέφω γρήγορα να προλάβω να κάνω τον κήπο. Έρχεται ο σκύλος. Μου μυρίζει τα πόδια. Μου γλείφει τα δάχτυλα... Κι εγώ θυμάμαι εσένα... Τις ατέλειωτες ώρες που έγλειφες τα πόδια μου κι εγώ έλιωνα...

    Βλέπω τα λουλούδια μου. Η μαργαρίτα έχει γείρει. Θέλει νερό, διψάει. Την ποτίζω. Μετά από λίγο ορθώνεται... Κι εγώ θυμάμαι εσένα... Πώς ορθωνόσουν όταν σε πότιζα...

    Έχει αρχίσει και φυσάει. Νιώθω τον αέρα. Ένας ξηρός, ζεστός λίβας. Ανασηκώνει το φόρεμα μου. Ανεβαίνει χαϊδεύοντας το εσωτερικό των μηρών μου και φτάνει στα απόκρυφα σημεία μου... Με δροσίζει και με καίει ταυτόχρονα... Κι εγώ θυμάμαι εσένα... Πόσο με άναβες και πόσο με δρόσιζες την ίδια στιγμή με τη γλώσσα σου...

    Φεύγω από τον κήπο. Πάω ν' απλώσω τα ρούχα. Παίζω το μανταλάκι στα χέρια μου πριν το πιάσω στο σχοινί. Θυμάμαι εσένα... Που ελλείψει άλλων αξεσουάρ βγήκες στο μπαλκόνι και γύρισες με σχοινί και μανταλάκια, μ' ακινητοποίησες και μου έκανες τόσα και τόσα...

    Ώρα για φαγητό. Παστίτσιο σήμερα. Ξεκινώ. Και θυμάμαι εσένα. Είχα πάρει τα εύσημα για το παστίτσιο μου μια φορά. Θυμάσαι;... Κόβω σαλάτα. Παρατηρώ τα λαχανικά. Αγγούρι, καρότο... Σε θυμάμαι ξανά. Πόσα παιχνίδια είχαμε κάνει κάποτε...

    Και η μέρα συνεχίζεται... Και το μυαλό όλο αφορμές ζητάει κι όλο σε φέρνει ολοζώντανο μπροστά μου.

    Κατάκοπη το βράδυ, μόνη μου στη βεράντα, βάζω ένα ποτό να πιω. Είναι Άνοιξη. Η λεύκα έχει ανθίσει. Έχεις μυρίσει λεύκα που οργάζει; Μυρίζει σαν σπέρμα. Κι εγώ θυμάμαι εσένα. Ξανά...

    Σηκώνομαι ταραγμένη. Πηγαίνω μέσα να ξαπλώσω. Το χέρι μου γλιστράει κάτω από το σεντόνι, μέσα από το κιλοτάκι. Και φυσικά... τι πρωτότυπο; Πάλι θυμάμαι εσένα...

    Η μέρα της μαρμότας ή μια μέρα της Μαίρης ή απλά μια μέρα μιας desperate housemilf...
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εξαιρετικό!

    Γλυκόπικρο και μελαγχολικό μου έφερε στο μυαλό το τραγούδι των Domenica.

    Όνειρο γλυκό και ξένο
    και παντοτινά χαμένο
    σε κρατώ στο νου μου ακόμα
    σαν τριαντάφυλλο στο στόμα.

    Πέρασες όπως περνούνε
    όσα δεν θα ξαναρθούνε
    σε κρατώ στο νου μου ακόμα
    σαν τριαντάφυλλο στο στόμα.

     
  3. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    ... απ' την άλλη, τι νόημα έχει ο βίος, αν δεν έχεις τίποτα να θυμάσαι;
     
  4. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Ενα like ειναι λιγο!!!

       
     
  5. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Ευχαριστώ. Εξαιρετικό το κομμάτι. Εμένα πάλι μου έρχεται στο νου η Χαρούλα. "Όλα σε θυμίζουν"...

     
  6. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Ευχαριστώ πολύ!
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    << Κατάκοπη το βράδυ, μόνη μου στη βεράντα, βάζω ένα ποτό να πιω. Είναι Άνοιξη. Η λεύκα έχει ανθίσει. Έχεις μυρίσει λεύκα που οργάζει; Μυρίζει σαν σπέρμα. Κι εγώ θυμάμαι εσένα. Ξανά... >>

    Εντυπωσιακό, τα σέbη μου
     
  8. Dapom

    Dapom Contributor

    Ζητάω πρωκαταβολικά συγγνώμη για την άσχετη ερώτηση αλλά δεν αντέχω με την απορία.

    Πότε είναι κιλοτάκι και πότε βρακάκι;
     
  9. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Οταν ειναι με δαντελιτσα χαριτωμενο ειναι κιλοτάκι οταν ειναι σκετο βαμβακερο ειναι βρακακια
     
  10. Dapom

    Dapom Contributor

    Εισαι σιγουρη; γιατι έχω ακούσει και χαριτωμένα να τα λενε βρακάκια...αλλα τι να πω...αβυσσος το μυαλό της γυναίκας
     
  11. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    "Kick the chair right down under me
    Leave me hanging alone in misery"

    Ευτυχώς που μου φτιάχνεις τη διάθεση!  
    Πέρα απο την πλάκα, ωραίο κομμάτι. Πολύ σκοτεινό για τα ακούσματά μου, αλλά ωραίο! Σ' ευχαριστώ!
     
  12. anima0

    anima0 Regular Member

    Εξαιρετικό. Like είναι όντως λίγο!