Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

The offer

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 6 Απριλίου 2009.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Υπάρχει άραγε όνομα για αυτό το φετίχ;Κατατοπίστε μας ..  

    Έχετε "παίξει" συμφωνημένα επι αμοιβής με κάποιο/α παρτενέρ σας απλά για την κάβλα σας ; Η ιδέα της πληρωμής για τις όποιες υπηρεσίες σας, σας διεγείρει,σας είχε αναστατώσει; Αντίστοιχα το ίδιο ερώτημα για το ενδεχόμενο όμως πως εσείς αμοίβετε για να σας ικανοποιήσουν ισχύει;
    Σαν φαντασίωση πως το αντιμετωπίζετε;Θα το κάνατε και υπο ποιες συνθήκες;
    Τι διαφοροποιήσεις στις όποιες απαιτήσεις ή διαδικασίες θα μπορούσαν να υπάρχουν σε σχέση με πιο "επαγγελματικές" καταστάσεις;

    Υ.γ.1 Διευκρινίζω πως αναφέρομαι σε απλό παιχνίδι και όχι σε οτιδήποτε σχετίζεται έστω στο ελάχιστο με επαγγελματικές δραστηριότητες..

    Υ.γ.2 Οι κάθε είδους θρησκευόμενοι του φόρουμ παρακαλώ να προσευχηθούν σε όποιο θεό πιστεύουν να μην υπάρξουν "ηθικο"πλαστικές παρεμβάσεις..  
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: The offer

    Αν μου επιτρέπεις μιά μικρή παρατήρηση τελείως παρενθετικά, θα έλεγα ότι συνήθως μάλλον πλαστικο-ηθικές παρεμβάσεις αντιμετωπίζουμε...  


     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: The offer

    Γενικά είναι να μη μπλεχτεί το ήθος και ο πλάστης! 
     
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    The Prostitute

     

    Ναι,το έχω παίξει τούτο δω το παιχνιδάκι  

    Όταν μου το πρότεινε ο σύντροφός μου,από απλή περιέργεια και μόνον,το δέχτηκα με χαρά! Σαν εμπειρία ήταν περίεργη,αλλά το ευχαριστήθηκα πολύ!  

    Τα αρνητικά της ιστορίας ήταν: το τσουχτερό κρύο,το μικροσκοπικό φόρεμα,το γεγονός οτι ήμουν δίπλα από κανονική "πιάτσα" με κίνδυνο να με ξεμαλλιάσουν οι κοπελιές και τέλος,οτι δεν κράτησα τα λεφτά για καλλυντικά όπως είχαμε υποσχεθεί! 


     
  5. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: The offer

    Επίσημη ορολογία δεν υπάρχει για αυτό το φετίχ πιστεύω. Μάλλον ταυτίζεται με role play. Πόρνη/πόρνος!

    Δεν θα σας αποκαλύψω αν το έχω παίξει ή όχι μια και η ανδρική πορνεία ακόμα απογορεύεται. Αυτό θα το καταλάβετε εσείς. Η ιδέα της πληρωμής με διεγείρει αφάνταστα. Και να πληρώνω και να με πληρώνουν!

    Προτιμώ φυσικά να με πληρώνουν, γιατί τότε εξαρτάμαι πιο πολύ από τον Κύριο μου. Κατά κάποιο τρόπο αισθάνομαι πιο αναγκασμένος να Τον ικανοποιήσω!
    Αν φαντασιωθώ ότι πληρώνω από την άλλη με κάνει πιο πολύ να αισθάνομαι ένα τίποτε, με "ισοπεδώνει" πιο πολύ.

    Είναι σπάνιο να βρεις σωστούς "επαγγελματίες"! Πρέπει να μην τους έχει αλλοτροιώσει το επάγγελμα για να το ευχαριστηθείς. Θα προτιμούσα να πληρώσω έναν μη επαγγελματία! Αν φυσικά πέσεις σε καλό επαγγελματία τότε θα περάσεις υπέροχα.

    Όσο για θέμα αμαρτίας δεν νομίζω να υφίσταται. Μην ξεχνάμε και την Μαγδαληνή.
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    [nomedia=""]YouTube - Elizabeth, We're Gonna Play A Little Game . . .[/nomedia] Σου διεγειρει τη φαντασια..  αλλιως στην θεωρια και αλλιως στην πραξη,i think so.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: The offer

    Εμένα πάλι αποτελεί φαντασίωση μου..Θα το έκανα αμοιβόμενος ,αλλά με Ινκομπλίτεια κριτήρια!  

    Γενικά με καβλώνει η ιδέα του να παίξω μια φορά ως Dom επι χρήμασι(πιο λαϊκά Domάκος πολυτελείας  ) ,αλλά με άτομο που ήδη μου αρέσει ,υπάρχει χημεία,κάποια επένδυση και πάνω απ΄όλα εμπιστοσύνη και εχεμύθεια..  

    ..σε μια νέα γνωριμία δεν ξέρω κατα πόσο θα το ρίσκαρα..
     
  8. Monikaki

    Monikaki New Member

    Αγαπημενη φαντασιωση. Δυστυχως δεν την εχω ζησει.. Αλλα στη σκεψη της μονο, ζω μεγαλες στιγμες.
    Ειναι σαν συγχωριχαρτι στις αμαρτιες που θα κανεις.. Δεν τις κανεις για σενα, αλλα για το offer.