Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tiμωρίες και Φαντασία!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Dome of Affection, στις 8 Μαρτίου 2006.

  1. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Εχουμε μιλήσει αρκετά για τιμωρίες στη θεωρία και για το αν ο/η υποτακτικός πρεπει ή οχι να της απολαμβάνει και ποτε κλπ κλπ.

    Σήμερα ακουσα λοιπον την τιμωρία μιας "ατίθασης" σκλάβας η οποία μου εκανε πολύ εντυπωση. Είπα να τη μοιραστώ μαζί Σ/σας και βέβαια θα ήταν ισως ωραίο να ακουσουμε ιδέες ή εμπειρίες "ΤΙΜΩΡΙΩΝ" (απ' αυτές που γινονται για συνετιση και οχι για παιχνίδι!!)

    [Λοιπον, ο ευρηματικός Dom εκπαίδευε μια μάλλον ατιθαση μικρή , η οποία παρά τις συχνές τιμωρίες δεν εδιχνε να συνετίζεται.
    Ετσι λοιπον του ηρθε μια "καταπληκτική " ιδεα! Εδεσε γυμνή τη σκλάβα Του στο κρεβάτι . Χερια πόδια ανοιχτά.
    Ενας καλός του φιλος ειχε ενα ΙΓΚΟΥΑΝΑ!!!   :exc:Το δανείστικε λοιπόν... και απλά το αφησε πανω στο κρεβάτι. 
    Οπως φανταζεστε η κοπελα επαθε υστερία προφανώς...!!! Παρακαλουσε , ικέτευε αβοήθητη και δεμενη... Το ιγκουάνα εκανε μερικές βολτες ...βεβαίως ακουμπησε και το γυμνό της κορμί και κάποια στιγμή ο .."κακός " Dom το απομάκρυνε... 'Εκτοτε - λεει- εγινε η καλύτερη σκλάβα ever!!! ] ?


    Y.Γ Αν ρωτήσετε την άποψή μου τη θεωρώ λίγο τραβηγμένη την ιστορία ... Μα τουλάχιστον μου εδωσε την ιδέα για το thread.  
     
  2. zinnia

    zinnia Contributor

    Μαλλον το Ιγκουανα ειναι ο σωστος Αφεντης κι οχι ο ο εν λογω Κυριος ..

    ----------------

    Ας ελπισουμε πως ειναι μονο μια ακομα ονειροφαντασια κι αν λεω αν εγινε ποτέ κατι τετοιο ή παρομοιο πραγματικοτητα, η κοπελλια μολις την ελυσε να εξαφανιστηκε απο τη ζωη του,,.,
     
  3. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    lol !! πίστεψέ με γλυκιά μου zinnia πολλές παρακαλάνε για μια τέτοια ή παρομοια τέτοια τιμωρία.

    Αλλα ας μην πιασουμε Σ/σας παρακαλώ τη θεωρία.

    Καμμια ιδέα? Καμμιά εμπειρία?? Κατι που ακουσατε , ζήσατε ή σας διηγήθηκαν???

    Ποια τιμωρία ήταν η πιο σκληρή για σας κ.κ υποτακτικοί/ες
    Ποια η πιο εμπνευσμένη ή αποδοτική για Σας Κύριοι/ιες Κυρίαρχοι??
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    προσωπικά σε εμένα η απόριψη και η σιωπή Της Κυρίας ήταν μία ακρως αποτελεσματική τιμωρία

    όσο αφορά τη φαντασία υπάρχουν άπειρες επιλογές παρακολουθούσα μία από τις ιστοσελίδες του FetBot για ασφαλές δέσιμο και έμεινα έκληπτος για τα διάφορα σενάρια που προτείνανε ...
     
  5. Tlatoani

    Tlatoani Guest

    Για να αρχίσουν να πέφτουν ιδέες...

    Επειδή μια εικόνα αξίζει όσο χίλιες λέξεις:

    1642]

    Μέτρια τιμωρία εξευτελισμού, όταν τολμήσει να Σας αντιμιλήσει...

    Η τιμωρία είχε θετικό αποτέλεσμα στην συμπεριφορά της. Ο χώρος της τουαλέτας συνδέεται πάντα με έντονα συναισθήματα εξευτελισμού και ντροπής, ενώ χρειάζεται συνεχώς καθαριότητα. Η τιμωρία λειτουργεί καλύτερα όταν οι υποτακτικοί είναι καλομαθημένοι στην πραγματική τους ζωή, σιχαίνονται τα πάντα και τα περιμένουν όλα έτοιμα από τους άλλους.  

    Το προσωπικό μου αγαπημένο είναι η rubber στολή της υπηρέτριας που ταιριάζει τέλεια με την περίσταση, και την βοηθάει να κατανοήσει την θέση της. Συγκεκριμένα, όταν η υπηρέτρια μου φόρεσε την στολή της, την αποκαλούσα fifi και την έβαλα να επιτελέσει τα καθήκοντα της στην τουαλέτα, ως τιμωρία για την αυθάδεια της. Παρέμεινα από πάνω της για μεγάλα χρονικά διαστήματα και όταν την έπιανα να τεμπελιάζει, την "παρότρυνα" να συνεχίσει, με την βοήθεια του αγαπημένου της μαστίγιου ιππασίας. Την είχα βάλει να το καθαρίσει και να το λαδώσει νωρίτερα εκείνο το απόγευμα, για να το προετοιμάσει για την τιμωρία της...

    Το gag την έκανε να καταλάβει πως δεν μπορεί να ανοίγει το στόμα της όταν δεν πρέπει και χωρίς προηγουμένως να πάρει άδεια από εμένα.  

    Tip: Προσοχή, οι πολλές λεπτομέρειες στην τουαλέτα χρειάζονται μια παλιά οδοντόβουρτσα και πολύ τρίψιμο! Όλα πρέπει να λάμπουν στο τέλος, αλλιώς θα πρέπει να ξεκινήσει ξανά από την αρχή...  

    Ώρες-ώρες Είμαι πολύ επιεικής και ανθρωπιστής τελικά! Δεν συμφωνείς fifi;  

    Tlatoani
     
  6. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

      ευχαριστώ Κύριε Τlatoani. Eνιδιαφέρουσα πρόταση.


    Περιμένω κι άλλες ιδέες Σ/σας...

    και για να συνδράμω λιγο ακόμα (αχ η φτωχή σκλάβα...)

    "Η μικρή είχε αρνηθεί να εκτελέσει κάποια οδηγία του Αφέντη της. Εκείνος πολύ ψύχραιμα την έβαλε να γδυθει. Γονατιστή ανοιχντα τα ποδια και τα χέρια πίσω απο το κεφάλι. Μια στάση σχετικά δύσκολη οταν ειναι για αρκετή ωρα.
    Δεν της εδεσε τα ματια ουτε της εκλεισε το στομα. Κρέμασε όμως απο τις θηλές τις δυο σφιχτά κλιπς. Η νέα οδηγία ήταν σαφής. Οποιαδήποτε κινησή της θα χειροτέρευε τα πραγματα για εκεινη. Τα κλιπς ενώθηκαν με μια αλυσιδίτσα οπου κρεμάστηκε ενα επιπλέον βάρος. Τωρα πια όντως όποια κίνησή της επέφερε επιπλέον πόνο στο στηθος της.
    Ο Αφέντης εφυγε για λίγα λεπτα απο το δωματιο και επιστρέφοντας κρατούσε ενα μπουκαλι οινοπνευμα και ενα μεγάλο κομμάτι βαμβακι!! (μπρρρ....) η θέα και μόνο ήταν ανατριχιαστική. Ομως τι θα το έκανε???...

    Εβρεξε το βαμβακι με το οινοπνευμα μεχρι που ποτισε καλά. Πλησιασε τη σκλάβα Του και ακουμπησε το βαμβακι αναμεσα στα ποδια της. Το πιεσε ελαφρά και της εδωσε εντολή να κλεισει τα ποδια της παραμενοντας γονατιστει έτσι ωστε να συγκρατήσει το βαμβάκι στη θέση που το ειχε βαλει με το χέρι Του.

    Υποθέτω ότι η αισθηση "καψιματος" που δημιουργησε το οινοπνευμα απο την πρωτη ακομη επαφή ήταν αρκετή για να την κανει να τσιρίξει. Η παρατεταμένη απόθεσή του σε εκεινο το σημείο σίγουρα την εκανε να υποφέρει αρκετα.

    Απο ότι εμαθα αυτο διάρκεσε οχι για πολύ (διοτι ειναι επικινδυνο αν υπερβει χρονικά) όμως μετα της προκάλεσε εντονο ερεθισμό και με τη συνδρομή αλλα και την εγκριση του Κυρίου της είχε λιγα λεπτά αργοτερα εναν απο τους πιο δυνατους οργασμους της "σκλαβισιας καρίερας" της.

    Υ.Γ Βέβαια αυτό απο ενα σημειο και μετά δεν μου θυμίζει και πολύ τιμωρία....   αλλά τι να πω??? Τυχερή η ατιθαση σκλάβα???    
     
     
  7. gaby

    gaby Guest

    Αφού δεν έπαθε χημικό έγκαυμα, τέλος καλό όλα καλά, έτσι και αλλιώς το φινάλε των τιμωριών είθιστε να είναι καλό, μόνο μέχρι να φτάσεις εκεί "φτύνεις αίμα" (το έβαλα σε εισαγωγικά για κάθε ενδεχόμενο αυτό)  

    Μέχρι στιγμής η ιγουάνα μου φάνηκε η καλύτερη τιμωρία, γιατί έπαιζε με τους ανείπωτους φόβους της. Της σκλάβας, όχι της ιγουάνας. Αφού μάλιστα μετά η ιγουάνα, καθώς φαίνεται, κάθισε να την ξαναπιάσουν και δεν τους έβγαλε την ψυχή να την κυνηγούν παντού και οι Δ/δύο μαζί  

    Λυπάμαι που δεν θα ακολουθήσω τον ολισθηρό κατήφορο να προτείνω, δηλαδή, ενδιαφέρουσες τιμωρίες για αδελφές μου, αλλά με πιάνει το συνδικαλιστικό μου τώρα. Παρακαλώ ευγενικά και σεμνά, τις τιμωρίες να τις Σκέφτονται οι Κυρίαρχοι, εγώ έχω στο νου μου πώς να τις αποφεύγω  
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    Οι Υπόλοιποι/ες Dom/me δε θα Μ/μας Πουν τίποτα;

    μόνο Ο Κύριος Tlatoani ;

     
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Κάποτε μια κοπέλα , είχε σχέση ως παθητική , με light bdsm με μια λεσβεία ενεργητική . Μία μέρα η ενεργητική πρότεινε στην παθητική για μία μέρα να αντιστρέψουν τους ρόλους . Η παθητική μπλόκαρε στην αρχή και της είπε ότι δεν ήξερε τι να κάνει . Η ενεργητική της είπε ότι μπορούσε να κάνει ότι θέλει και να της φερθεί όσο σκληρά θέλει   Έκατσε λοιπόν η παθ. και το σκέφθηκε . Έγδυσε την ενερ. την ξάπλωσε στο πάτωμα και την έδεσε με αλυσίδες με τα πόδια και τα χέρια ανοιχτά . Για ώρα πολύ δεν της μιλούσε ότι και να της έλεγε η άλλη . Μόνο την χάιδευε , την πείραζε , την ερέθιζε και την άφηνε . Μετά της έδεσε τα μάτια . Πήγε σε ένα άλλο δωμάτιο και τηλεφώνησε κάπου . Γύρισε πίσω και συνέχιζε να πειράζει την δεμμένη κοπέλα και να την έχει συνεχώς ερεθισμένη . Κάποια στιγμή χτύπησε το κουδούνι και άνοιξε την πόρτα . Ήταν κάποιος μιλημένος άνδρας . Η δεμμένη μόλις το κατάλαβε άρχισε να τινάζεται . Τότε η παθ. έβαλε τον άνδρα αφού τον ερέθισε να πάρει την ενερ. Είχε τρία χρόνια να πάει με αρσενικό . Δεν ήθελε με τίποτα . Κατά την διάρκεια της φάσης η παθ. πείραζε την δεμμένη και βοηθούσε τον άλλο να την πάρει καλύτερα , μέχρι που αυτός τελειώσε . Μιλούσε στην δεμμένη και της έλεγε ότι μια χαρά την έβλεπε να το απολαμβάνει και ας έλεγε ότι οι άνδρες είναι γουρούνια . Και ότι να προσέχει πολύ καλά τι επιτρέπει ή τι λέει άλλη φορά . Το γεγονός είναι πέρα ως πέρα αληθινό ... Σκληρή η τιμωρία ;
     
  10. zinnia

    zinnia Contributor

    RE: RE: Tiμωρίες και Φαντασία!

    συνηθως οταν λεμε τιμωρια εννοουμε πως μπαινουμε σε μια διαδικασια να αναμετρηθουμε με τους ανειπωτους φοβους μας και τις ανασφαλειες μας... Γιατι πως αλλοιως θα ειχε αξία η τιμωρια , αν δεν μας ξυπνουσε αυτους τους φοβους?

    πχ αν δεν φοβομαστε μην εγκαταλειφθουμε δεν θα μας νοιαξει αν μας τιμωρησουν με προσχημα την εγκαταλειψη , αν δεν φοβομαστε τον εγκλεισμο σε σκοτεινο μερος, σιγα μη μας ακουμπησει μια τετοια τιμωρια κοκ

    Καλο θα ηταν παντως να μην *παιζουμε* αβασανιστα με τους φοβους του αλλου, ο,τι γινεται να γινεται κατοπιν μεγαλης κουβεντας κι αν δουμε κατα τη διαρκεια πως *κατι δεν παει καλα*..να το κοβουμε αμεσως..
     
  11. Master_Nick32

    Master_Nick32 New Member

    RE: RE: Tiμωρίες και Φαντασία!

     
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    ενας καλος και σωστος Μαστερ δοκιμαζει πρωτα τον εαυτο του και τις αντοχες του πριν περασει να τις εφαρμοσει στους "υπο" του..

    Γιατι λοιπον δεν το δοκιμαζετε πρωτα σε σας, να μας πειτε και τις προσωπικες σας εμπειριες?