Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tiμωρίες και Φαντασία!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Dome of Affection, στις 8 Μαρτίου 2006.

  1. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    horse radish είναι ένα (πολύ) καφτερό ραπάνι (σίγουρα γνωρίζεις τα ρα(ε)πανάκια) MPslave.

    Κάποια σκλάβα είχε την τάση να αυθαδιάζει με πολύ καφτερή και άσχημη γλώσσα και κατέληξε γονατιστή, με αυτό στον πρωκτό και το στόμα στο (στρογγυλό) πόμολο της πόρτας για ... κάποιο χρονικό διάστημα.
     
  2. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    χμμμ... !

    ευχαριστουμε Κύριε ΜasterJP! και ιδίως εγώ για την ενημέρωση
     
  3. sharkhunter

    sharkhunter New Member

    Η δικη μου αποψη ειναι οτι ο καλυτερος τροπος συναιτισμου καποιου ειναι το γαργαλητο στις πατουσες.Oυτε χτυπηματα, ουτε καψιματα, ουτε κοψιματα....Οσο κιαν φαινεται light,αν το ατομο γαργαλιεται και γινει για αρκετη ωρα ειναι πολυ επωδυνο.
     
  4. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Αχχχ... πάλι το διαβολικό μου μυαλό το βάλατε σε λειτουργία, μου λέτε τι θα κάνω εγώ τώρα μαζί σας;;;

    Λοιπόν, για τιμωρίες, έχουμε και λέμε:
    horse radish, οι μικρές κόκκινες καυτερές πιπεριές, οινόπνευμα, βαρύδιο απ'τις θηλές ή το γεν. όργανο (η κλιτορίδα δε θα το αντέξει), clamps, και γενικά οτιδήποτε η φαντασία και η γνώση του υποτακτικού σας μπορεί να σκκεφτεί...

    Το η γνώση του υποτακτικού σημαίνει οτι ξέρει κάποιος τον υποτακτικό και ξέρει τι του αρέσει και τι όχι.
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    MasterJp απλά respect... είχα κάνει κάτι ανάλογο σε ένα ενοχλιτικό σκυλί με καυτερή πιπερία... έκτοτε έγινε αρκετά ύσηχο

    το φτωχό σκλαβάκι δεν έζησα φαντασία μόνο σκλάβος βρέθηκα να είμαι και γούσταρα και πλέον είμαι 99% σίγουρος ότι μου αρέσει αυτός ο ρόλος  
     
  6. Την έβαλα να φαέι το φαγητό που απαιχθανόταν με το ζόρι αφού πρώτα την έδενα στην καρέκλα (δήθεν για επιβραβευση)
    Αυτό όταν η γλώσσα της μου ενόχλησε κατά πολύ περισσότερο τα αυτία (και τώρα που το σκέφτομαι στην συγκεκριμένη χρειαζόταν κόψιμο)
    Την έδενα με κολλήτική ταινία (μπόλικη μπόλικη) και όχι με τα αγαπημένα μας σχοινία και τη φίμωνα με την ιδρωμένη κιλλότα της...μερικά απο αυτά που θυμάμαι!
     
  7. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Κάποιος Κύριος μου είχε πει ότι η πιο σκληρή τιμωρία που είχε βάλει σε σκλάβο ήταν για μεγάλο χρονικό διάστημα να βάλει τα γεννητικά όργανα του σκλάβου του σε κλουβί. Από ότι μου είπε ήταν αρκετά βασανιστικό όχι μόνο ο σκλάβος να μην μπορεί να αυνανιστεί αλλά και ότι ήταν συνεχώς με το κλουβί(chastity αν το λέω σωστά) στα οργανά του είτε ήταν στη δουλειά είτε περπάταγε είτε κοιμόταν! Ευτυχώς δεν χρειάστηκε να το δοκιμάσω και εγώ
     
  8. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    χμμμ εγω που είμαι του ανθρωπος του σουσι θα προτεινω τζιντζερ, οχι σε φετες αλλα ολοκληρο το φαλλικο δεντρακι...το ξυνεις λιγακι και κανει θαυματα...

    ειναι αλλωστε απο τις τιμωριες που καβλωνουν τα καταλληλα ατομα συγχρονως
     
  9. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Tiμωρίες και Φαντασία!

    Απ' ότι καταλαβαίνω μιλάτε μόνο για σωματικές τιμωρίες.
    οπότε..........
    Βάλτε την σε στάση επιθεώρησης αλλά με προτεταμένα τα χέρια στα οποία θα κρατά ένα σκουπόξυλο. Από το σκουπόξυλο να είναι κρεμασμένο ένα ρολόι (δεν έχει σημασία τι ρολόι και πόσο βαρύ να είναι. Αλλος είναι ο "ρόλος" του). Διατάξτε την να μείνει ακίνητη για μία ώρα.

    Μετά από 15-20 λεπτά αρχίζουν να πονάνε όλες της οι κλειδώσεις. Ειδικά τον χεριών. Στο ημίωρο, αρχίζει να γίνετε αφόρητος ο πόνος.

    Από κει και πέρα η μοναδική της "σωτηρία" είναι το ρολόι. Παρακολουθεί κάθε δευτερόλεπτο που περνάει. Και εύχεται να αντέχει ένα δευτερόλεπτο ακόμα. Προσπαθεί να κρατήσει τα χέρια της τεντωμένα, να μην λυγίσουν, και η προσπάθεια είναι πιο οδυνηρή. Το τελευταίο 20λεπτο, η μοναδική της "παρέα" είναι ο πόνος στις κλειδώσεις της και το ρολόι
     
  10. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Απάντηση: Tiμωρίες και Φαντασία!

    Με όλη μου την επιθυμία που θα είχα να αντέξω μια τέτοια τιμωρία το μια ώρα μου φαίνεται απλά αδύνατο. Τι φυσική κατάσταση θα πρέπει να έχει μια σκλάβα ώστε να μπορέσει να κρατήσει προτεταμένα και τεντωμένα τα χέρια της για μια ολόκληρη ώρα?

    Γερνάω  
     
  11. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    έλα μου ντε???!!! 1 ώρα????  

    και γω, και γω!! δεν γερνάω ΕΙΜΑΙ γριά !! 
     
  12. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Tiμωρίες και Φαντασία!


    Τότε, ας πρόσεχες να μην ήσουν άτακτη