Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Torture στο γυναικείο στήθος.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος ptrpoter, στις 24 Ιανουαρίου 2012.

  1. ptrpoter

    ptrpoter New Member

    Καταρχήν να με συγχωρήσετε εάν υπάρχει ήδη thread με αυτό το θέμα. θα ήθελα λοιπόν να μάθω ό,τι σχετικό ξέρετε για το πώς μπορώ να "ταλαιπωρήσω" το γυναικείο στήθος και τις θηλές.
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Torture στο γυναικείο στήθος.

    Μπορείς να τους κάνεις ασύλληπτα απ τον κοινό νου πράγματα, οι γυναικίες θηλές αλλά και οι μαστοί μπορούν να νιώσουν τόσους διαφορετικούς πόνους όσες διαφορετικές μελωδίες βγαίνουν από ένα Στραντιβάριους. Δυστυχώς δεν δικαιούμαι να μιλήσω, δεν ήταν δική μου η τέχνη, αλλά αυτό που μπορώ να μεταφέρω ήταν ότι και σε στιγμές απίστευτου πόνου εντυπωσιαζόμουν πάρα πολύ:

    "Μα πόση φυσιολογία ξέρει πιά αυτός ο άνθρωπος!!!"
    και κυρίως
    "πού τα 'μάθε αυτά όλα και εγώ πού ήμουν όσο Αυτός τα μάθαινε"

    σόρρυ αν δεν βοήθησα...  
     
  3. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Torture στο γυναικείο στήθος.

    Μπορείς να τα κοιτάς με απορία, και να λες "Το υπόλοιπο πού είναι;" ή "Είναι στραβά..." ή "και της Κυρα-Κούλας δίπλα καλύτερα είναι" ή το κλασικό "Πλάκα, μου κάνεις"  
    Pinch, pull, smack, rub, twist, tie, milk, bite, scratch, paint on, push, squeeze, slap them!
     
  4. ptrpoter

    ptrpoter New Member

    Απάντηση: Torture στο γυναικείο στήθος.

    Κάποια ιδέα τουλάχιστον ; Μία πρόταση ; Κάτι όχι συνηθισμένο ;  
     
  5. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Torture στο γυναικείο στήθος.

    Ο θείος Μαρκήσιος έλεγε: Μα πόσα παιδιά έχεις θηλάσει? σε συνδυασμό με το άλλο σχόλιο: πλάκα κάνεις! Και το "ευτυχώς που δεν σκόνταψες" καλό είναι.
     
  6. TheEgg

    TheEgg Regular Member

    Απάντηση: Torture στο γυναικείο στήθος.

    Πάγος και πάλι πάγος. Προσωπικά λατρεύω να τα κοιτάω που αλλάζουν σχήμα όταν παγώνουν.
     
  7. ptrpoter

    ptrpoter New Member

    Απάντηση: Torture στο γυναικείο στήθος.

    Εξαιρετική πρόταση - την είχα τελείως ξεχάσει. Σ' ευχαριστώ πολύ.  
     
  8. voluptas

    voluptas Regular Member

    Απάντηση: Torture στο γυναικείο στήθος.

    Γεια σας. Ήθελα να ρωτήσω, μιας και δε βρήκα ποστ για βασανισμό σε αντρικό στήθος μπορεί κάποια ή καποιος να αναφέρει τυχόν κινδύνους ειδικά από nipple clamps? Από τράβηγμα, στρίψιμο οτιδήποτε
     
  9. voluptas

    voluptas Regular Member

    Απάντηση: Torture στο γυναικείο στήθος.

    μήπως η ερώτηση μου είναι σε λάθος σημείο ? απλά έψαξα παντού και δε βρήκα να υπήρχε ίδιο θέμα κάπου.
     
    Last edited: 29 Ιανουαρίου 2012
  10. BitterSweat

    BitterSweat Premium Member

    Απάντηση: Torture στο γυναικείο στήθος.

    άπειρα μανταλάκια τοποθετημένα με ποικίλους τρόπους και δεμένα με 1 σχινί το οποίο τραβιέται απότομα... love it!
     
  11. aricC

    aricC New Member

    Απάντηση: Torture στο γυναικείο στήθος.

    κλιπσακια αρχηγε μου..στις ρωγες και στο στηθος γενικοτερα..και σε συνδυασμο με αυτο που ειπε η BitterSWeat...απογηωση 
     
  12. voluptas

    voluptas Regular Member

    Απάντηση: Torture στο γυναικείο στήθος.

    από τα κλιπσάκια ή το τράβηγμα τι κίνδυνοι υπάρχουν ? ξέρει κανείς ? αναφέρομαι περισσότερο στο ανδρικό στήθος