Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Torture Garden στη Θεσσαλονικη 4 Μαρτιου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος thomaspolygono, στις 27 Φεβρουαρίου 2006.

  1. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Το Torture Garden στη Θεσσαλονικη 4 Μαρτιου στο PRINCIPAL 23:00 Σαββατο. Σχετικες πληροφοριες στον 100.3 FM που προωθει αυτο το γεγονος. Υπαρχουν αφισες σε διαφορους κεντρικους δρομους που διαφημιζουν την παρασταση αυτη. Στο site του Torture Garden δεν υπαρχει καποια αναφορα. Μετα την πετυχημενη συναντηση της Κυριακης στη Θεσσαλονικη θα πρεπει ισως να κανονισουμε να παρακολουθησουμε παρεα αυτην την ωραια εκδηλωση. Καλα να περνατε παντα.

    (Με την τσιμπλα στο ματι 06:00 το πρωϊ ειδα μια αφισα σε κεντρικο δρομο).
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    ναι όντως αυτό ισχύει, μου το είπανε και κάποια άλλα άτομα και τώρα επιβεβαιώνεται
     
  3. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Άντε και γκρίνιαζαν οι Μακεδόνες πως όλα στην Αθήνα γίνονται.... (ως συνήθως   ).
    Πάω στοίχημα πως θα είναι πολύ πιο πετυχημένο από της Αθήνας. Καλά να περάσετε!!!  
     
  4. τασος0

    τασος0 Regular Member

    carissa[L_T] φτυσε μας να μην μας ματιασεις!!!
     
  5. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Παιδιά αυτές τις αφήσες και εγώ τις είδα... Θα επικοινωνήσω με κάποιους γνωστούς να δω αν το επιβεβαιώνουν και από μεριάς νύχτας και βλέπουμε... όσο για ένα πιθανό meeting, μήπως να ρωτούσαμε και πόσο πάει το μπουκάλι;;;
     
  6. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    RE: RE: Torture Garden στη Θεσσαλονικη 4 Μαρτιου

    φτου φτου φτου.... σκόρδα
     
  7. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Απο το Τicket House η προμυθεια των εισητηριων. Τιμη 20 ευρω. Οι πληροφοριες ειναι απο τις ανακοινωσεις των παραγωγων του 100.3 FM. Συμφωνω με τον Μaster Spiler για την προταση του, αλλα μπορει να ειναι συναυλιακη η ολη εκδηλωση, δηλαδη στο ορθιο, οχι οτι θα μας δυσαρεστησει. Πληροφοριες καλυτερα απο το Principal ή το Τicket House. Θα ηταν ωραια ισως να το οργανωσουμε και να παμε παρεα σε αυτην την εκδηλωση που εχουν ηδη γραφτει και ακουστει πολλα καλα πραγματα. Καποιοι στον 100.3 λενε οτι θα δημιουργησει η ολη εκδηλωση μια νεα μοδα στη πολη μας. Μακαρι.
     
  8. gezag1

    gezag1 Regular Member

    http://www.principalclub.com/torture.htm
    ειναι σιγουρο 1000%. εγω το ξερω εδω και 4 ημερες.
    το θεμα ειναι οτι θα ειναι απλα ενα fashion show και fetish show και ταιριαζει απολυτα η ημερομηνια που γινεται την εποχη του καρναβαλιου.
    δεν ειναι τυχαιο αυτο.
    το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχουν πραγματικες αφεντρες στην θεσσαλονικη επαγγελματιες η μη με αποτελεσμα αν καποιος θελει να βρει την αφεντρα της ζωης του να μην μπορει.
    π.χ. εγω στο λονδινο οταν πηγαινα σε fetish party παντα ευρισκα αφεντρες και τις εκανα foot massage.(με χερια και στομα).
    εδω αν παω θα βρω καμμια αφεντρα να περιποιηθω τα ποδια της η μονος θα παω και μονος θα φυγω χωρις να εχω κανει απολυτως τιποτα και βλεποντας μονο το show που παρομοια και πιο προχωρημενα show εχω δει πανω απο 100 φορες σε λονδινο και αμστερνταμ.
    ενδιαφερεται καμοια αφεντρα απο το forum να βρεθουμε σε καποιο χωρο για να παμε μαζι στο principal και να περιποιηθω τα ποδια της.
    μονος μαλλον δεν θα παω.
    περιμενω απαντησεις.
    ευχαριστω.
     
  9. gezag1

    gezag1 Regular Member

    http://www.thex-club.com/events.html

    http://www.ebm.gr/
    επισης οσοι δεν το πηρατε χαμπαρι το x-club την κυριακη κανει ενα sm-fetish party με dark rooms οπως λεει. αν θα ειναι παρομοιο με του εξωτερικου θα το δουμε.
    αν δεν υπαρχουν αφεντρες να μας ζητησουν να φιλησουμε τα ποδια τους η να μας μαστιγωσουν και να μας χαστουκισουν τοτε δεν θα ειναι παρομοιο.
    και για αυτο το παρτυ αν ενδιαφερεται καμμια κοπελα να περιποιηθω τα ποδια της και να βρεθουμε εξω απο το club να παμε μαζι ας επικοινωνησει μαζι μου.

    thanks
     
  10. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Α, ωραία, δεν ήξερα για το X-Club, τώρα έχουμε 2 party συνεχόμενα...
     
  11. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Ναι θα ειναι πολυ ωραια που διοργανονωνται αυτα τα δυο party. Μολις σημερα ειδα καποιες αφισες με το party του X-CLUB? Θα εχει και dress code. Για να δουμε τι θα δουμε. Ας γινουν αφορμη αυτες οι εκδηλωσεις για κατι καλυτερο στο μελλον. Να δημιουργηθουν χωροι που θα φιλοξενουν μονιμα τετοια γεγονοτα.Ολοι εμεις που πιστευουμε στο BDSM πρεπει να στηριξουμε τετοιες εκδηλωσεις ωστε να ενθαρυνουμε τους διοργανωτες τους τα τις πραγματοποιησουν και στο μελλον. Τελος συμφωνω με τον gezag1 οτι οι αφεντρες και γενικα οι γυναικες στη Θεσσαλονικη που ασχολουνται με το bdsm, εστω και λιγο, ειναι δυσευρετες. Καλη διασκεδαση σε ολους.
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Θα είναι πολύ καλή ιδέα να πάμε παρέα , ακόμα και στα δύο γεγονότα . Για τους γνωστούς υπάρχουν τηλέφωνα , οπότε μπορούμε να συννενοηθούμε . Για κάποιους νέους , ένα pm αρκεί και θα κανονίσουμε. Όμορφα να περνάτε...