Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Torture Garden στη Θεσσαλονικη 4 Μαρτιου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος thomaspolygono, στις 27 Φεβρουαρίου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αααα και κάτι ακόμα στη συνάντηση στης Κυριακής ήμασταν 18 άτομα . Είμαι όμως σίγουρος ότι υπάρχουν άλλοι τόσοι που θέλουν αλλά δεν τολμούν (όχι από αυτούς που δεν μπορούσαν) . Αδράξτε την ευκαιρία και κάντε την κίνηση σε αυτά τα δύο party...
     
  2. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Όντως...
    λοιπόν, ραντεβουδάκι για Κυριακή ή για Σάββατο τελικά;
     
  3. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Και το Σαββατο και την Κυριακη. Αφιερωμενο το ΣΚ σε BDSM καταστασεις. Θελετε να συναντηθουμε εξω απο το PRINCIPAL μια ωρα νωριτερα? Nα παμε νωρις για να βρουμε καλες θεσεις κοντα στη σκηνη. ΤΖΕΡΤΖΕΛΕΣ (ωραια λεξη) μεγαλος θα γινει. Αφου ρεει στο αιμα μας το το bdsm. Αχ φερτε μια γιατρεσσα να με κανει καλα. Και νοσοκομα δε θα με χαλασει. Καρναβαλακια θα ντυθειτε?

    (το Χ-club ειναι στα Λαδαδικα. Για το αλλο party.)
     
  4. subjim

    subjim New Member

    θα ερθω και στα δυο . ετοιμαζω τα δερματινα και βουρρρ. θα ειναι πολυ δυνατο σαββατοκυριακο. σιγουρα θα περασουμε καλα. thomaspolygono & slave shadow σας ευχαριστω και για τα sms ηταν χρησιμα διοτι δεν περνω απο κεντρο και θα εβλεπα τις αφισες μετα απο καμοια βδομαδα που θα τελειωναν τα party. μονο κατι τελαυταιο που είναι το principal;

    ps:thoma I'll call you tomorow
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Προς αεροδρόμιο μεριά , για περισσότερες πληροφορίες ρώτα κάποιον που θα ξέρει . Συμφωνώ με το καμιά ώρα νωρίτερα το Σαββάτο , θα είμαστε εκεί , κατά τις 22:00 και κάτι . Θα είναι καλύτερα παρέα . Όσο για την Κυριακή μπορούμε να βρεθούμε και κατευθείαν μέσα . Το κανονίζουμε . Όμορφα να βαδίζεται...
     
  6. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Να το κανονίσουμε, αλλά να βρούμε και κανένα μεταφορικό μέσο ρε παιδιά γιατί το Principal πέφτει μετά και λίγο ακριβό... 20+ποτό+ταρίφα*2+κλήση ταρίφα ε, κάντε μια πρόσθεση και βγαίνει κανά 50άρι στο χαλαρό...
     
  7. slave_withasoul

    slave_withasoul Regular Member

    Ε/εμείς είμαστε μέσα για Κυριακή σίγουρα. Τι θα πει dress code 'accepted'? Εμένα μου λέει ότι ενθαρρύνουν αλλά δεν είναι υποχρεωτικό. Εγώ έχω συνηθήσει να φοράω τον εξοπλισμό μου κάτω απ τα ρούχα...
    Όχι τίποτ' αλλο, μη φάμε και πόρτα στο σπίτι μας  
     
  8. slave_withasoul

    slave_withasoul Regular Member

    χμμμ.. ένα κολαράκι στο λαιμό και μια πολύ hot Κυρία θα κάνουν δουλειά;
     
  9. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Εννοεί οτι θα πρέπει να είμαστε στα μαύρα, τώρα για εξοπλισμό δεν αναφέρουν τπτ, πάρε κανα τηλέφωνο να μάθεις καλού κακού  
     
  10. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Ειμαι πολυ ατυχη τελικα...Δυο μηνες ειχα να φυγω απ'τη Θεσ/νικη και τωρα που λειπω για 5 μερουλες γινονται ολα...  Τελος παντων!Ισως να ειναι και για το καλο μου..Που ξερεις.

    Καλα να περασετε!
     
  11. mario

    mario Guest

    To principal είναι στο δρόμο που πάει για Χαλκιδική, στην έξοδο για Νέο Ρύσιο, δεξιά κάτω από τη γέφυρα. Το δικό μου αμάξι μάλλον γέμισε Μaster Spiler, ευτυχώς που έχεις καλούς φίλους που σε σκέφτονται και χώρεσες κι εσύ...Πιστεύω να μιλήσατε με τον slave-shadow...περιμένω ενημέρωση...
     
  12. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Πορτα αποκλειεται να "φαει" οποιος δεν ειναι προβλεπομενος. (αρε ελληνικα στρατα- ασχετο). Η ΑΦΙΣΑ ΤΟΥ xclub αναφερει μαυρα, δερμα και βινυλιο (κατι δισκους εχω με μαικλ τσακσον και χαρουλα). Αν δεν εχει κοσμο το μαγαζι μεχρι και με παντουφλες θα μπει μεσα οποιος επιθυμει. Οπως νιωθει ο καθενας. Εχει δικιο ο slave withasoul :"Όχι τίποτ' αλλο, μη φάμε και πόρτα στο σπίτι μας" . Μεγαλυτερο ξενερωμα δε θα υπαρξει! Και τι στιγμη που σου λεει δε μπαινεις, βγαζεις τα vanilla ρουχα και .... τον αποστομωνεις με τα ... φετιχ ρουχα. Αμα φοραω μαυρο σλιπ μπορω να μπω? Αν φοραω ΜΟΝΟ μια μαυρη γραβατα?
    Καλα να ειμαστε με με ΑΚΡΑΙΑ BDSM ΔΙΑΘΕΣΗ.

    ΥΓ Δυο ατομα μπορω να εξυπηρετησω με το καρο μου. Αρκει να επικοινωνισουμε εγκαιρα.

    ΥΓ Ευχομαι το επομενο bdsm party να οργανωθει απο εμας.