Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Torture Garden Club Event εν Ελλάδι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 30 Αυγούστου 2005.

  1. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Τελικα ημουν η μονη που της αρεσε η μουσικη,αλλα ΟΧΙ ολα τα υπολοιπα???
    (Ευα καλη μου,ναι,γκρινιαζω,η μαλλον ειμαι εξαλλη!!!)

    Υπηρχε τρομερος συνωστισμος, δεν ηταν δυνατον να δεις τιγινοταν πανω στη σκηνη,οταν πια μας κανανε τη χαρη να βγουν επιτελους....
    ασε δε τα κοριτσακια ντυμενα fetish...ασχετα των ασχετων
    μιλαω για αυτα που χορευαν σαν go go girls πανω στα βαρελια ,ανεμιζαν το μαστιγιο
    κι οποιον παρει ο χαρος
    σ.σ.εμενα δεν με πηρε γιατι πηρε ο διαολος το χαζοκοριτσο απο το
    πρωτο λικνισμα κι ετσι -στην κυριολεξια-το εβαλε στον (ομολογουμενως αψογο) κωλο της απο κει και περα!!!
    γνησιες αγγλιδες! απο το μπουρναζι!!!

    επειδη εχω ζησει ωραιες στιγμες στην αγγλια σε fetish parties ,εχω να πω οτιαισ8αν8ηκα σαν να πηγα σε"χορο" σε νυκτερινο κεντρο και ειδα ενα δειγμα του προγραμματος (αυτο για τους φτωχους συγγενεις!!!)

    ασε την "Πορτα"που φαγαμε ολοι επι 35΄μεσα στο κρυο
    να σαι καλα tekki που μου κανες παρεα  )

    η μουσικη παντως -αν και δεν ειμαι fan- ηταν κα-τα-πλη-κτι-κη!!!!

    Lilith

    υ.γ. hliostalaxth POY ησουν καλο μου και δεν σε ειδα???

    υ.υ.γ. ευτυχως εναςφιλος ηταν μπροστα μπροστα και φωτογραφιζε (ναι ενας απο αυτους μετις μηχανες ), ευτυχως μου εστειλε τις φωτο και ειδα τι στην ευχη γινοταν πισω απ ολα αυτα τα κεφαλια!!! παλι ομως ΔΕΝ εντυπωσιαστηκα,αλλα, παλι ,ΔΕΝ μ αρεσει και το τσιρκο !
     
  2. slvK

    slvK New Member

    Ημασταν & ε/Εμεις εκει....
    Δυστυχως δεν καταφεραμε να δουμε ΑΠΟΛΥΤΩΣ τιποτα...... Η μουσικη.... Ετσι & ετσι...
    Τα ποτα... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ..... Και ο κοσμος απιστευτα στριμωγμενος.
    Θα συμφωνησω βεβαια με προηγουμενα reply στο οτι το club δεν μπορεσε τελικα να στηριξει το event. Αλλα ας μην τα βλεπουμε και ολα στραβα! Για μια πρωτη επαφη, καλα ηταν... Αναμενουμε στη συνεχεια καλυτερη διοργανωση. Εξαλλου στο μεταξυ μ/Μας περασαμε ομορφα καθως και η ατμοσφαιρα απο τον περιγυρο ηταν εξαιρετικη...
     
  3. Photographer

    Photographer Regular Member

    Κάποιοι και κάποιες μου ζητήσατε να δείτε περισσότερες φωτό απο το Torture Garden.

    Να εξηγήσω:

    1) Ότι δεν χρησιμοποίησα την επαγγελματική μου μηχανή αλλά μια ερασιτεχνική ψηφιακή οπότε δεν εχω πάρει την ποιότητα που θα ήθελα.

    2) Έφτασα αργά οπότε πρόλαβα μόνο τα δυό τελευταία show και παρόλο που οι ερμηνευτές (performers) έξω απο το show, χόρευαν μαζί με τον κόσμο στην πίστα ΔΕΝ τους φωτογράφιζα σεβόμενος την ανωνυμία του κόσμου.

    Αλλά επειδή "εσείς το ζητήσατε" δείτε μερικές ακόμα...

    Η ξυρισμένη που κρεμιέται απο τον κρίκο είναι η "Empress Stah", ο τύπος με τα δερμάτινα και τους θώρακες είναι ο "Johnny Dragon" και η κοπελιά που τον συνοδεύει η "Vivid Angel".
     
  4. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    δεν ηρθα στο παρτυ παρολο που ηθελα παρα πολυ αλλα πιστευω οτι δεν πρεπει να γκρινιαζουμε για τη μουσικη/χωρο/ποτηρια,κτλ αφου ηταν απο τις ελαχιστες φορες που διοργανωνεται στη χωρα μας παρτυ με τοσο extreme για τα δεδομενα της θεμα χωρις την αντιδραση και τη γελοιοποιηση του απο ασχετους με αυτο παραγοντες,πχ "δημοσιογραφους".
    Οποτε προτεινω να βρουμε τροπους ωστε το επομενο παρομοιο event που θα γινει να ειναι ακομα καλυτερο απ οσο περιγραφουν οι τυχεροι που παρεβρεθηκαν εκει....