Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος humancarpet, στις 4 Οκτωβρίου 2010.

  1. Ypox

    Ypox New Member


    Oρίστε? Τι βιβλία?
    Όταν γράφεις "...και θέλει να μας πηδήξει τις γυναίκες" το "μας" σε ποιούς αναφέρεται?

    Κοιταξε υπάρχουν δυο μεγάλες "σχολές" που ανταγωνίζονται για το πως να κάνει σεξ ένας άνδρας με γυναίκες.

    -Η πρώτη σχολή έχει ως επίκεντρο τα χρήματα, το κεφάλαιο, τον πλούτο, την πολυτέλεια, τους (υλικούς) πόρους, τις (επαγγελματικές) επιτυχίες, το κοινωνικό status, την φήμη, την καταξίωση που έχει στην κατοχή/διάθεσή του ένας άνδρας.

    -Η δεύτερη σχολή στηρίζεται στην εξής αρχή : Οι γυναίκες "αναπαράγονται" με εκείνους τους "γόηδες" που έχουν την ικανότητα να ενεργοποιήσουν ( με λόγια, λέξεις, αγγίγματα και χάδια) τις φαντασιώσεις του γυναικείου εγκεφάλου.
    Οι πρεσβευτές αυτής της σχολης έχουν ο καθένας την δική του ιδιαίτερη τεχνογνωσία/τεχνοτροπία, αλλά σε πολλά σημεία συμφωνούν. Οπως και να'χει και αυτοί πηδάνε ευχερώς....





    Οπότε γίνε μέλος κάποιας εκ των δυο σχολών και άρχισε να υιοθετείς τις αρχες αυτών για να μπορείς και εσύ να έχεις περισσότερο σεξ στην ζωή σου.
     
  2. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Re: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Σα να λέμε "Κάτω ρε τα χέρια από τις Μιστρες ΜΟΥ!"  
     
  3. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Ypox το διαγγελμα σου ειναι παροιμοιωδες. Θα προστρεξω οπωσδηποτε σε μια απο τις 2 κατηγοριες. (στη πρωτη χμ..θελει λιγο χρονο ακομα) ελπιζω να εχουν και καρτες μελους μιας και θα χρηματισω τους ιδιοκτητες της δευτερης, με την αξια μου παντα!  
     
  4. noBetter

    noBetter New Member

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Μη βλέπετε τα πράγματα εντελώς μαύρα. Και σε εμένα αρέσει το πάτημα, αλλά δεν φθάμω και σε σημείο να πάω σε "επαγγελματία" διότι προσωπικά με χαλάει επειδή αυτές είναι μπερδεμένες χρηματοχρονικά.
    Αξίζει όμως περισσότερο να προσπαθείς μέσα από τη σχέση σου να βγάλεις το θέμα της αγγαρείας και παραξενιάς ως προς το σπορ από την κοπέλα και να της ανοίξεις λίγο παραπάνω τους ορίζοντες. Πού ξέρεις μπορεί και να της αρέσει να σε πατάει και δεν το ξέρει ακόμα.
    Επί πλέον μπορεί να συνδυάσεις το πάτημα-μάθημα με το σεξ και τότε αυτομάτως τα έχεις όλα.
    Τα ξυνά μούτρα είναι μέσα στο παιχνίδι και δεν πιστεύω ότι δεν τα έχεις ξαναδεί. Όλοι το έχουμε περάσει αυτό και το έχουμε ξεπεράσει με τη σκέψη ότι το καλύτερο έρχεται.
     
  5. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Γιατί όμως μόνο με τακούνια; Ξυπόλητη δεν σου αρέσει; Επίσης γιατί όχι στο πρόσωπο; Εμένα με εξιτάρει το ποδοπάτημα είτε με τακούνια ή χωρίς. Πάντως στα σίγουρα όταν είναι με τακούνια θα πρέπει το βάρος η Αφέντρα να το δίνει στα τακούνια ενώ αν είναι ξυπόλητη θα πρέπει να βάζει το βάρος Της στα δάκτυλά Της. Έτσι σε κάθε περίπτωση η πίεση θα είναι υψηλότερη και θα μεγιστοποιείται και ο πόνος
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Προσοχή όμως στη σπονδυλική στήλη. Ήμουν μάρτυρας μιας εμπειρίας μιας αφέντρας (;) με τρεις σκλάβους όπου ένας κόντεψε να την πάθει άσχημα.
     
  7. Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    θυμάμαι στα 16 μου, ένα αγοράκι, ξάπλωσε στο πάτωμα και μου ζήτησε να τον πατήσω
    όταν τον ρώτησα ' μα γιατί να θες κάτι τέτοιο', μου απάντησε ' μα μου αρέσει τόσο πολύ...'

    δεν το έκανα, μόνο χαμογέλασα και τον θεώρησα ανώμαλο

    θεέ μου πως περνούν τα χρόνια και οι αντιλήψεις πόσο αλλάζουν, πόσο μικρή και ανόητη ήμουν;-)

    πλέον το θεωρώ τόσο ερεθιστικό...

    καλή τύχη στην αναζήτησή σου φίλε μου...
     
  8. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Γίνε πιο συγκεκριμένος john slave.Δεν είναι κακό.Ότι μάθουμε καλό είναι...
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Δεν έχω την εξουσιοδότηση των ανθρώπων που εμλέκονταν για να μιλήσω.
     
  10. jim28

    jim28 Regular Member

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Σας πληροφορώ απο την εμπειρία μου οτι οι pro doms κάνουν πολύ καλό και ασφαλές trampling.
     
  11. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Δεν ζήτησα ονόματα john slave αλλά εσύ ξέρεις...
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Ήθελα να πω ότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να πατάμε στη σπονδυλική στήλη. Μπορεί να αφήσει κάποιο ανάπηρο. Άρα αυτό πρέπει να γίνεται από έμπειρο άτομο.