Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος humancarpet, στις 4 Οκτωβρίου 2010.

  1. Ypox

    Ypox New Member

    Φίλοι μου, μερικά ακόμη ωραία βιντεάκια για παρηγοριά... Διότι για να βρει ο κάθε άνδρας γυναίκα που γουστάρει φετιχισμούς στην Ελλάδα, ε μάλλον αυτό δεν γίνεται.... Πρώτα θα σβήσει ο ήλιος και μετά θα βρεθεί κοπέλα!!  





     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια


    Μπορεί να είναι κι έτσι, αλλά εγώ σας βρίσκω λίγο τεμπελάκους...

    Στην τελευταία συνάντηση που πήγα (το προηγούμενο Σάββατο) είδα γιά πολλοστή φορά ένα φίλο (έχω δει και πολλούς άλλους κατά καιρούς, αλλά τον εν λόγω συχνότερα απ' όλους) να γλείφει πόδια και παπούτσια, με την ψυχή του. Εσείς πού είστε, σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις; Απ' ότι έχω καταλάβει καλή διάθεση από πολλές κυρίες υπάρχει, κι έτσι όποιος θέλει να γλείψει, βρίσκει και γλείφει. Εσείς όμως μόνο γκρίνια, γκρίνια και πάλι γκρίνια. Τα θέλετε μεν τα βίτσια, αλλά δεν θέλετε να ξεκουνηθείτε και λιγάκι, περιμένετε να έρθουν να σας βρουν "στο χώρο σας"...  



     
  3. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

     

    Στείλε μου pm...  
    Ακόμα και οι υποταχτικοί έχουνε γνώμη και την εκφράζουν.

      Συν Αθηνά και χείρα κίνει...

    Ypox. For you!





     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. jusper

    jusper New Member

    Απάντηση: Re: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Πες και σε μας τους καταφρονιμενους που θα βρουμε μια τετοια γυναικα
     
  5. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Re: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Ψάξε και συζήτα φίλε μου. Και γενικά βολιδοσκόπησε μια κατάσταση και μην βιάζεσαι. Μην μένεις άπραγος όπως λέει και ο ΜΜ... Προσπάθησε. Το πολύ πολύ να σε κάνει ρεζίλι και να καυλώσεις!  
     
  6. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    εμένα μ'αρέσουν τα αντρικά χέρια   είναι βίτσιο αυτό ?  
     
  7. Ypox

    Ypox New Member

    Re: Απάντηση: Re: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Δεν παίζει εργασία. Όλα με λεφτά γίνονται. Εγώ προσπαθώ εδώ να τελειώσω τη σχολή, φαντάρος δεν έχω πάει ακόμη (σε λίγο). Δεν με παίρνουν κάπου επειδή είμαι μεγάλος . Εξάλλου οι περισσότερες δουλειές με κονέ γίνονται. Είμαστε στην χώρα των κονέ. Χωρίς κονέ δουλειά δεν βρίσκεις.
    grekfoot.com
    (ένα e λείπει)


    Για αυτό λέω ότι σε αυτήν την χώρα όλα γίνονται με φράγκα. Μήπως ο φίλος σου είναι φραγκάς? Αν και εγώ ήμουν φραγκάς εννοείται τα έγλειφα υποδήματα? Τα χρήματα αποτελούν δελεαστικό κίνητρο.

    Εγώ έκανα αρκετά πεσίματα, και συνεχίζω να κάνω αλλά δεν μπορεί κάποιος να βρει κοπέλα ουτε για σεξ, αν είναι χωρίς χρήματα (άνεργος φοιτητής που προσπαθεί να τελειώσει σχολή).
    Αν δεν έχεις "Survival and replicate" value (=>κοινωνική θέση, κοινωνικό status, χρήματα, ισχυρή προσωπικότητα, ειδικό βάρος μέσα στην κοινωνία, εισόδημα, οικονομική άνεση, επαγγελματικές επιτυχίες, κ.λπ) ως άνδρας, δύσκολα βρίσκεις γυναίκα έτσι απλά και για σεξ.




    Ευχαριστώ! Τα έχω δει.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. mmm

    mmm

    Re: Απάντηση: Re: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Κάθε πότε και που έχει συνάντηση? ενημερώστε παρακαλώ όποτε είναι
     
  9. dom afentra

    dom afentra New Member

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    καλησπερα σε ολους εδω....να σας πω την αληθεια, δεν εχω ξανα νοιωσει μεγαλυτερη ηδονη(για να μην πω τιποτα αλλο χεχεχ) να παταω με τα τακουνια μου καθε σημειο του σωματος του σκλαβου μου,ιδιως τα γενετικα του...απολυτη αισθηση κυριαρχιας....... και να τελειωνει κατω απο τα τακουνια μου φυσικα......χμμμμμμμμμμμμ
     
  10. dom afentra

    dom afentra New Member

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    χμμμμμμμ να σας πω πως δεν υπαρχει καλυτερη αισθηση απο να τον παταω κατω και να τον ακουω να μιξοκλαιει χεχεχεχ ετσι να ποναςςςςςςςςς........

     
     
  11. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    Τα ντουλάπια της κουζινας από που τα πήρατε; ψάχνω για ίδια
     
  12. ρωτα και τον αλλον που του γινε το πλι τοστ......