Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

trampling party

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος tramplemen2, στις 4 Οκτωβρίου 2015.

  1. tramplemen2

    tramplemen2 New Member

    Τι θα λέγατε να κανουμε ενα παρτυ για ποδοπατημα; Εμένα η γυναίκα μου γουσταρει πολυ να παταει αντρες. Υπαρχει κάποιος που να εχει αντιστοιχα γυναικα ή φίλη που να της αρεσει ωστε να μας πατησουν 2 ή περισσότερες μαζι;
     
  2. Dapom

    Dapom Contributor

    Αν κανει θεραπευτικό πάτημα ειμαι μεσα γιατι εχω κατι πόνους στην πλάτη και στη μέση.

    Ομως μετα που χαλαρώνω και εχω καυλες
     
  3. Θα μοιραστείτε το νυχτοκάματο....
     
  4. Dapom

    Dapom Contributor

    Ξερεις πολλούς να μοιράζονται ;
     
  5. tramplemen2

    tramplemen2 New Member

    δε μιλαω για θεραπευτικο πατημα αλλα για πατημα με παπουτσια. όσο για τις καυλες.....μαλλον κανεις καποιο λαθος. Αν ψαχνεις για πήδημα εισαι σε λαθος συζητηση. Ποιο νυχτοκαματο βρε παιδια;
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Μπορούν να συμμετάσχουν και γυναίκες που τους αρέσει να πατάνε? Έτσι, στο άσχετο, ανεξαρτήτως στάτους και ζευγαριών?
    Αφού το θέμα μας είναι μόνο το πάτημα?
     
  7. Μπορει να φοραει τσοκαρα; Η βατραχοπεδιλα;
     
  8. tramplemen2

    tramplemen2 New Member

    ναι φυσικα Μπρέντα
    ναι, φυσικά αλλα υπαρχουν γυναίκες που να τους αρεσει να πατανε; πολυ σπάνιο!