Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Trampling

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 17 Ιουλίου 2005.

  1. tramplemen2

    tramplemen2 New Member

    Να δηλώσω κι εγω λάτρης του trampling! Λατρευω να πατάω και να με πατανε με παπουτσια ή χωρις!
     
  2. Nikg

    Nikg Υποτακτικος

    Είναι ωραίο αν ξέρει ο άλλος να ποδοπαταει. Η τεχνική παίζει μεγάλο ρολο
     
  3. Garfield

    Garfield Regular Member

    Θα συμφωνήσω αν και εμένα μού αρέσει να με πατάνε μόνο ξυπόλητες. Είναι πιο ανώδυνο.
     
  4. Nikg

    Nikg Υποτακτικος

    Εγώ προτιμαω ξυπολυτους όπως κατάλαβες.
     
  5. Garfield

    Garfield Regular Member

    Ναι εντάξει είδα το προφίλ σου και κατάλαβα...
     
  6. Δεν το έχω κάνει αλλά θα το ήθελα
     
  7. gregoryred

    gregoryred New Member

    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Με έχεις καλύψει απόλυτα. Απλώς είναι μοναδικό συναίσθημα για τους σκλάβους να περιποιηούνται τα πόδια της αφέντρας τους. Καθώς και η τιμωρία με το ποδοπάτημα είναι κάτι που το αναζητάει ένας σκλάβος καθώς παραδίδεται στην δύναμη και στην κυριαρχία της αφέντρας του. Εγώ πάντως έχω προκαλέσει επίτηδες την τιμωρία μου για trampling δεν υπάκουσα σε κάποια εντολή της αφέντρας μου για να με τιμωρήσει.
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Και σου άρεσε, ε;
     
  9. liber_animus

    liber_animus New Member

    εμενα μαρεσει να πατανε την μεση μου οταν ειμαι πιασμενος  
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Άσ'το, δεν κάνει. Παθούσα  
     
  11. liber_animus

    liber_animus New Member

    ναι πρεπει να μπει λιγο χερι
     
  12. gregoryred

    gregoryred New Member

    Πάρα πολύ.... Βέβαια πρέπει να υπάρχει η κατάλληλη χημεία μεταξύ σκλάβου και αφέντρας. Επίσης το trampling χωρίς υποδήματα μου αρέσει πολύ, αυτό που δεν μου άρεσε τόσο είναι με τις ψιλό τάκουνες γόβες λόγω του πόνου αλλά και αυτό τώρα μου αρέσει σαν μορφή τιμωρίας. Στο trampling παίζει ρόλο που να ξέρεις να σε ποδοπατήσει η αφέντρα γιατί μπορεί να υπάρξουν και τραυματισμοί.