Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Trampling

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 17 Ιουλίου 2005.

  1. fmaster13

    fmaster13 Regular Member

    Απάντηση: Trampling

    Σεβαστα ολα τα παραπανω αλλα εγω συνεχιζω τον δικο μου χαβα και λεω οτι δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο το να φοραει η σκλαβα ψηλα τακουνια εννοειται συνοδευομενα απο τα αναλογα ποδια και να ειναι ετοιμα για την οποιαδηποτε χρηση προς τον αφεντη της.
     
  2. mermigkas

    mermigkas Regular Member

    Απάντηση: Trampling

    Μωρο μου που να βρω μια γυναικα σαν εσενα?
     
  3. blackrose

    blackrose Guest

    Απάντηση: Trampling

    Με κολακεύεις...!!
    Αλλα έχω ήδη σκλάβο..! 
    Θα το έχω υπόψη για κάποια φίλη ιδίου ενδιαφέροντος...επίπλου..  
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Απάντηση: Trampling

    Είναι τρομερή αίσθηση και για τους σκλάβους, Κυρία.
     
  5. mermigkas

    mermigkas Regular Member

    Απάντηση: Trampling

    Ευχαριστω blackroze
     
  6. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Trampling

    Το trampling είναι κάτι που με φτιάχνει τρελά! Μου αρέσει αλλά περισσότερο με τακούνια. Δεν μου αρέσει τόσο bare feet. Το κακό είναι οτι δεν το έχω νιώσει ποτέ (σχεδόν) αν και το επιδίωξα αρκετές φορές μπορώ να πω. Οτι έχω δει είναι απο videακια και φωτογραφίες δυστυχώς. Εχω δοκιμάσει μόνος μου αλλά πιστεύω δεν είναι το ιδιο... Στην δουλειά, στο δρόμο, στο τραίνο και παντού, φαντασιώνομαι πολλές φορές να είμαι στο πάτομα και να περνάνε απο πάνω μου όλες αυτές οι κοπέλες με τα τακούνια τους.
    Αγαπημένο μου παπούτσι είναι τα πέδιλα με τακούνι 5-7cm αλλά οτι έχει τακούνι μου αρέσει τρελλά!
     
  7. servantgr

    servantgr Regular Member

    το trampling με τα παπουτσια και ειδικα με τακουνια ειναι θεικο, απλα αν δεν το εχετε ξανακανει να προσεχετε πολυ, υπαρχει συγκεκριμενος τροπος και ειδικα σημεια για να σας πατησει η Κυρια σας, sorry για την παρεμβαση αλλα εχω μεγαλη πειρα σε αυτο
     
  8. mermigkas

    mermigkas Regular Member

    Απάντηση: Re: Trampling

    Γεια σας το πατημα με τακουνια πραγματι ειναι οτι καλητερο για μενα αλα το κανω με κοριτσια που πληρονωνται και μερικες το κανουν για πρωτη φορα ειδικα προχθες πηγα θεσ/νικη και βρηκα ενα μωρο γυρο στα 22 χρονον το ειχε κανει μου ειπε αλα χωρις παπουτσια φορουσε μιουλς με τακουνι στιλετο ανεβηκε επανω μου με προσοχη μετα απο λιγο πηρε αερα το ευχαριστηθηκα παρα πολυ δεν της λεω ομως σε πιο σημειο να πατησουν ποτε οπου θελουν με πατανε θα μπωρουσα να παθω κατι?δεν το εχω σκεφτει καθολου
     
  9. servantgr

    servantgr Regular Member

    η ζημια που μπορει να προκαλεσει ενα απροσεκτο πατημα ή ενα γλιστρημα το οποιο ειναι πολυ ευκολο να γινει μπορει να ειναι πολυ σοβαρη....... βεβαια εχεις δικιο πολυ λιγες κυριες ξερουν πως και που να πατησουν αρα στις κοπελες που ειναι απειρες ρισκαρουμε λιγακι, ας μην ρισκαρουμε πολυ, καλυτερα να παρει αερα ενα απειρο κοριτσι χωρις παπουτσια και σιγα σιγα να αλλαξει επιπεδο,, ειναι τοσο ομορφο το συναισθημα που ειναι κριμα να το στερουμαστε
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Trampling



    Εσείς, όταν είσασταν μικροί, τη σειρά "Κούνγκ Φου" στην τηλεόραση, την προλάβατε;
    Γιατί φαντάζομαι πως το να βλέπετε τον Κουάι Τσανγκ Κέιν να ελαφροπατάει τόσο, που να βαδίζει πάνω σε ριζόχαρτο και να μην το σκίζει,
    θα ήταν τρομερή δοκιμασία γιά τα νεύρα σας, έ;  


     
  11. servantgr

    servantgr Regular Member

    πραγματικα θα ηταν:nod:
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Trampling


    Ώστε έτσι έ; Ορίστε λοιπόν:



     

    Ε, τί να κάνω; Δεν μπόρεσα ν' αντισταθώ, σαδιστής είμαι, καταλαβαίνεις...


     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014