Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Transsexual & Τραβεστί Μύθοι & Πραγματικότητα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 28 Ιανουαρίου 2006.

  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Γνωρίζω κάποιες trans και την ίδια τη Μαρίνα προσωπικά. Δεν είμαι ούτε μαστροπός, ούτε κινούμαι νύχτα, μήτε ανήκω σε περίεργα κυκλώματα κι αυτά τα γράφω για να ξεκαθαρίσω ένα κακώς κείμενο: Καμιά απ' αυτές τις γυναίκες που γνωρίζω δεν είναι πόρνη, ούτε έχει περάσει ποτέ από 'κει. Ό,τι είναι διαφορετικό, δεν πουλιέται, όσο κι αν κάποιοι προσπαθούν να το πλασσάρουν μονίμως έτσι. Επίσης, θα συμφωνήσω με κάτι που διάβασα παραπάνω, είναι όντως υπέροχοι άνθρωποι, αγαπητοί στις αισιοδοξίες τους, στην τάση τους να εμψυχώνουν, αλλά ακόμη και στις μελαγχολίες τους.
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Ποια Μαρίνα? Σε ποιο ποστ αναφέρεσαι?
     
  3. telishulk189

    telishulk189 New Member

    νομιζω οτι ειναι πανεμορφοι ανθρωποι που ευλογηθηκαν με την διαφορετικοτητα,και για αυτο αποτελουν πολο ελξης η αποριας οπου βρισκονται.
     
  4. Garfield

    Garfield Regular Member

  5. Garfield

    Garfield Regular Member

  6. Garfield

    Garfield Regular Member

  7. jim28

    jim28 Regular Member

    Διαβαζα το βιβλιο της Χειλιουδακης και εκει εξιστορουσε οτι πριν ακομα χειρουργηθει ειχε πελατες γυναικες!!!! Οταν το διαβασα μου προκληθηκε μεγαλη εκπληξη. Τι κανει μια γυναικα να θελει να την πηδηξει τραβεστι? Τι την ελκει ? Τον βλεπει ως ανδρα η ως γυναικα πιο πολυ?
     
  8. Voyager

    Voyager Regular Member

    Οι περισσότερες τρανς γυναίκες δεν είμαστε αποκλειστικά straight. Οι περισσότερες είναι έστω αμφιφυλόφιλες. Επίσης, ως γυναίκες μας βλέπουν οι σύντροφοι μας, αυτό είναι το όλο νόημα σε αυτό που λέμε μετάβαση φύλου.

    Κατά τα άλλα, να πω τον πόνο μου, δεν έχουν καμιά σχέση οι τραβεστί (άντρες που ντύνονται με γυναικεία ρούχα) με τρανς ανθρώπους. Δεν γνωρίζω crossdresser που να μην αντέχει το πέος του ή να παίρνει ορμόνες.
     
  9. Penthesilia

    Penthesilia New Member

    jim28 σε καμια περιπτωση δεν μπορω να μιλήσω εξ ονόματος όλων των Dom γυναικών αλλα εγω μπροστα μου βλεπω εναν ανθρωπο που ειναι στο φάσμα του θηλυκού και του αρσενικού. Σε καμια περιπτωση δεν την βλέπω ως θηλυκό απο τη στιγμή που που ποτε δεν ένιωσα έλξη για κανονικές γυναικες. Αυτο που με ελκύει ειναι οτι ανήκουν στο φάσμα, ετσι οπως ακριβως ανήκουν οι αντρες με τους οποίους συναναστρέφομαι,δεν ειναι τελείως αντρες με την κλασικη έννοια του όρου αλλα ουτε γυναικες. Επισης ενα στοιχείο που με κανει να νιωθω πολυ καλα μαζι τους ειναι οτι δε νιώθουν την αναγκη να αποδείξουν ποσο πολυ αντρες ειναι ή ποσο πολυ γυναικες ειναι. Ειμαι αυτο και τελος και καπου αντίστοιχα νιωθω εγω. Δεν εχω αναγκη να αποδειξω σε κανεναν οτι ειμαι η κοκέτα γυναικα που περιμένει το αρσενικο να την κυνηγήσει, αλλα ουτε ειμαι αντρας γιατι απλα δεν ειμαι. Αυτο που απολαμβανω μαζι τους ειναι οτι περναμε καλα και κανενας δεν εχει να αποδείξει σε κανεναν ποσο θηλυκό ή αρσενικο ειναι
     
  10. STEFANAKOS

    STEFANAKOS Η ΚΑΡΔΙΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΨΗΛΩΝΕΙ (♥‿♥)

    τι να σας πω ρε παιδιά. Εγω από τα πολλά χρέη και την αδιάκοπη δουλειά δεν έχω όρεξη ούτε να γαμήσω , ούτε να με γαμήσουν .....
     
  11. Ciara Lune

    Ciara Lune New Member

    Ισχύει, στο tinder για παράδειγμα μιλάω με αρκετές γυναίκες (οι οποιες δηλωνουν bi) που δεν το περίμενα. Και είναι αρκετά discrete στην προσέγγιση τους.