Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Transsexual & Τραβεστί Μύθοι & Πραγματικότητα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 28 Ιανουαρίου 2006.

  1. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Transsexual & Τραβεστί * Μύθοι & Πραγματικότητα

    Υπάρχουν και παθητικοί άντρες που πάνε με ενεργητικές trans αγαπητή Mirella_trans_Domme και δεν είναι και λίγοι! Μερικοί άντρες ψάχνουν και για δεσμό με κάποια ενεργητική, η Ενεργο/παθητικοί trans.

    Εγώ προσωπικά τις εκτιμώ και τις σέβομαι τις trans!!

    Mε εκτίμιση Black Pearl!
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Transsexual & Τραβεστί * Μύθοι & Πραγματικότητα

    αλβανιδα τραβεστι ? ζουμε μεγαλες στιγμες  
     
  3. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Transsexual & Τραβεστί * Μύθοι & Πραγματικότητα

    Kαι που είσαι ακόμα Konstantinos.
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Transsexual & Τραβεστί * Μύθοι & Πραγματικότητα

    Να δω και μια Σκοπιανη τρανς, ετσι να την μπουκωσω με κιλα Μακεδονικου χαλβα μεχρι να ερθει να πλανταξει!!!!
    Ετσι, θα γινω και ρατσιστρια και παλιοκατινα!!!! :xyxwave:
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Transsexual & Τραβεστί * Μύθοι & Πραγματικότητα

    Πως εφτασε ο Ελληνας να απειλειται απο την λεξη ρατσιστης οταν αναφερεται στην Μακεδονια που εδω και 3000 χρονια ειναι Ελληνικη ποτε δεν το καταλαβα.Πραγματικα λυπαμαι παρακολουθων τα γεγονοτα που διαδραματιζονται στις όμορες χωρες.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Transsexual & Τραβεστί * Μύθοι & Πραγματικότητα

    Αφησε τους να φωναζουν γλυκε μου!
    Μια Μακεδονια υπαρχει και ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ!
    Και οταν προκειται για την πατριδα μου, δεν φοβαμαι ουτε ρατσιστρια να με πουν, ουτε οτι υπερβαλλω.
    Αυτο δα ελειπε, ενα κρατιδιο ξεβρακωτων, που μιλουν σλαβικα και γραφουν με κυριλλικο αλφαβητο,(προς Θεου δεν εχω τιποτε με τους Σλαβους, την γλωσσα τους, η την γραφη τους), να μας απαγορευσουν την λεξη Μακεδονια και τα παραγωγα της στην χωρα μας!
    Ετσι και φτερνιστει η Ελλαδα θα εξαφανιστουν απο τον πλανητη.
    Ξυπνησαν ο Σλομπονταν, και ο Ζελκο και μου θελουν Μακεδονια και Μεγα Αλεξανδρο!
    Ας κοπιασουν αν τους βασταει! Ουφ!Ξεφυγαμε απο το νημα μου φαινεται αλλα αγανακτησα!! 
     
  7. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Transsexual & Τραβεστί * Μύθοι & Πραγματικότητα

    Πιστευω πως για οτι γινεται φταινε οι πολιτικοι, οπως και για τα σκοπια, αν ηταν αξιοι για τη θεση που εχουν και δε κοιτουσαν μονο να γεμισουν τις τσεπες τους θα εκλειναν απο την αρχη το στομα των σκοπιανων, των αλβανω, των τουρκων.. και δε το λεω υποτιμιτικα για τους αλλους λαους αλλα αφου βλεπουν τι μ*** ειμαστε κοιτουν να το εκμεταλευτουν.


    Και εγω θα ηθελα να ειχα πραγματικη φιλη μια τρανς, θαυμαζω αυτα τα ατομα γιατι δεχονται αυτο που ειναι και δεν μπορω να καταλαβω τι δημοκρατια και τι πολιτισμο εχουμε που οι περισσοτεροι δεν μπορουν να δεχτουν κατι διαφορετικο απο εκεινους λες και εκεινοι ειναι τελιοι(αυτο νομιζουν βεβαια) αλλα κανεις δεν ειναι τελιος και πρεπει να κοιταζει τη δικη του δουλεια, οχι των αλλων.
     
    Last edited: 31 Μαρτίου 2008
  8. eleytheria-ts

    eleytheria-ts Regular Member

    Απάντηση: Transsexual & Τραβεστί Μύθοι & Πραγματικότητα

    ΄καλησπερα και απο μενα   
     
  9. MasseurAthens

    MasseurAthens Regular Member

    Απάντηση: Transsexual & Τραβεστί Μύθοι & Πραγματικότητα

    Ωραίο θέμα.. Είχα πελάτισσες (και φίλες) trans στο εξωτερικό που ζούσα. Τα περισσότερα έχουν ειπωθεί σε προηγούμενα μηνύματα. Η "ψυχή" όμως δεν αποτυπώνετε με λόγια. Πρέπει να ζήσεις, να κουβεντιάσεις, να γελάσεις, να κάνεις παρέα για να τις καταλάβεις. Και είναι εντελώς άλλη κατάσταση  

    Respect
     
  10. nineta

    nineta New Member

    εγω το βλεπω σαν ομοφυλοφιλη οτι συγκεντρωνουν τα καλα και απο τα δυο φυλα.συχνα κανω ερωτα και σαν παθητικη μου αρεσει πιο πολυ γιατι εκεινη την ωρα φανταζομαι μια γυναικα με πεος.τα δυο που θελω τα εχω.να αισθανομαι στην πλατη τα στηθη και πιο κατω την εισβολη σεαν σε σωμα ενα ειναι ξεχωριστο.τωρα οι προκαταληψεις παιζουν πολυ γιατι υπαρχει ρατσισμος περθωριοπποιησηκλπ.δεν ειναι σωστω εγω γνωρισα αξιοπρεπεστατη φαρμακοποιο στο κεντρο που ειναι transgender και οταν βρεθηκαμε μπορω να πω απεδωσε πιο καλα απο γυναικα.και οι τρανσεξουαλ εχουν πιο πολυ παθος ποθο και οχι αυτες τις κατινιες των μυξοπαρθενων αχ μην απο πισω ποναω κλπ..με σωστη σταση και απο πισω γινεται..το σεξ με τρανσεξουαλ αν γινει καπου σε μια θαλασσα σε ενα ωραιο μερος και οχι στης συγγρου τους παραδρομους που εξευτελιζουν προσωπικοτητες ανθρωπων ειναι ονειρικα... η καλυτερη απαντηση ειναι παιδια δοκιμαστε...
     
  11. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Συμφωνω απόλυτα.Έχω εμπειρίες με τρανς σαν παθητικός και η ευχαρίστηση που ενοιωσα σε κάθε περίπτωση δεν περιγράφεται. Φυσικά και θα το ξανακανω,δεν το θεωρώ taboo κι εφ'οσον με ευχαριστει δεν θεωρώ ότι κάνω κάτι μη φυσιολογικό.Με εξιταρει ή ιδέα να είμαι παθητικός με μια γυναίκα ή οποία έχει πέος και απολαμβάνει κι αυτή το σεξ ψυχικά και σαρκικα όπως ακριβώς κι εγώ.
     
  12. Κανένα ταμπού με τρανς.Θα έλεγα ότι περισσότεροι άνθρωποι θα έπρεπε να απενοχοποιηθούν
    από τα στερεότυπα της κοινωνίας