Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Vaginal and Anal Fisting

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 16 Ιουλίου 2005.

  1. Εμμονή; Απο που κι ως που; Απλα συμβαινει το φισταρισμα....
     
  2. fisterman

    fisterman New Member

    Έτσι ακριβώς ... μπορεί να συμβεί σε κάθε ειδους ερωτική συνεύρεση.
     
  3. Don Corleone

    Don Corleone The Master Of Disquise

    Να επαναφέρω το θέμα!Πριν λίγες μέρες μετά την ερωτική επαφή με την σύντροφο μου μου ζήτησε να συνεχίσουμε με vag fist. Είναι πλέον δεδομένο εδώ και καιρό ότι τελειώνουμε με φισταρισμα την επαφή μας,όμως και αυτό έχει αρχίσει να γίνεται συνηθισμένο όποτε και εγώ προσπάθησα να την βάλω στο παιχνίδι του double fisting.Στην αρχή ήτανε πολύ θετική στην αίσθηση ότι ένα ένα τα δάχτυλα μου γλιστράνε μέσα της αλλά όταν άρχισε η είσοδος της παλάμης ,μου είπε να σταματήσω διότι ένιωθε ότι θα σκιστεί !!Ενιωθα και εγώ ότι είχε πραγματικά τεντώσει εντελώς το σημείο γι αυτό και πήγαινα ´ρελαντί´ ...Είναι δυνατόν μια γυναίκα να φτάσει σε αυτό το σημείο;;Έχω την εντύπωση ότι ίσως χρειάζεται περισσότερο χρόνο και άσκηση και θα τα καταφέρουμε αλλά η ίδια τρομάζει πλέον και δεν θέλει να συνεχίσουμε ,γεγονός που σέβομαι,αλλά θα ήθελα και τις δικές σας εμπειρίες...
     
  4. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Σαφέστατα και υπαρχει η περίπτωση να σκιστει ο ιστός! Εννοείται.
    Όλα έχουν κάποιο όριο.
     
  5. Don Corleone

    Don Corleone The Master Of Disquise

    Φυσικά και γνωρίζω την πιθανότητα .Εχω την εντύπωση όμως ότι με την συνεχή εξάσκηση οι ιστοί έχουν την ικανότητα να αποκτούν περισσότερη ελαστικότητα...Προφανώς φτάσαμε στο όριο...
     
  6. Garfield

    Garfield Regular Member

    Σίγουρα με την εξάσκηση το όριο επεκτείνεται. Βέβαια θέλει υπομονή και να μην βιάζεσαι...
     
  7. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    @Garfield το οριο επεκτείνεται μέχρι ενος σημειου. Μετα εχουμε ριξη ιστου.
    Και φυσικά το καθε σωμα εχει κ δικα του ορια, διαφορετικα.
     
  8. imakolata

    imakolata New Member

    θα πρέπει κάποιος απο τους δύο να έχει μια σχετική εμπειρία τελικά .. ειδάλλως το βλέπω επικίνδυνο . Προσωπικά με τρελαίνει να το βλέπω σε πορνό αλλά διστάζω να το δοκιμάσω . Αυτό που με κόβει ειναι μην κάνει καποια απρόσεκτη κίνηση ο άλλος απο την απειρία και μονο ...και το αμέσως επόμενο ειναι ο δικός μου τρόμος και πως θα διαχειριστώ ένα ΧΕΡΙ μεσα μου ...   
     
  9. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Ειναι οπως το λες . Να εχει μια σχετικη εμπειρια για να γνωριζει τον τροπο , οχι μονο της διεισδυσης του χεριου , αλλα και της χαλαρωσης τοσο αιδοιου και πρωκτου , οσο και της παρτενερ του . Διοτι αν η γυναικα ειναι σφιγμενη ή αγχωμενη τοτε οσο λιπαντικο και να βαλει το χερι δεν προκειται να μπει .
     
  10. TheDucatista

    TheDucatista New Member

  11. Hermes 34

    Hermes 34 Guest

    Δεν εχω καμια εμπειρια ως τωρα με το fisting...Θα το δεχομουν απο την Κυρια μου ομως..Δεν θα το ανιωθα σαν κατι το εξευτελιστικο,θα ηταν μια ιδιαιτερη ηδονη για την Κυρια και τον υπο.
    Σαν τροπο προφυλαξης το μονο που θα ειχα αναγκη θα ηταν τα αμοιβαια τρυφερα συναισθηματα μιας και θεωρω και ας ξερω ελαχιστα για το d/s οτι μια τετοια σχεση με τετοιου ειδους επιθυμιες πρεπει πρωτα να συνδεται στο μυαλο και την καρδια και μετα στο σωμα.Οποτε αν υπηρχε Αγαπη αναμεσα σε εμενα και την Κυρια τοτε θα το εκανα με χαρα.
    Σας ευχαριστω.
     
  12. katerina

    katerina Regular Member

    anal fisting ? ...only over my dead body!