Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Valentine's Day

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Dejavu*, στις 14 Φεβρουαρίου 2018.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σήμερα το πρωί καθώς πήγαινα στη δουλειά, αντίκρυσα μία στολισμένη βιτρίνα με φανταχτερά βρακιά και κάτι μαστιγιάτσα στο mood τση μέρας κι αναρωτήθηκα αν τα μαστιγιάτσα τουτανά τα πήραν από τα Jumbo.
     
  2. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Εγω απ την αλλη ειδα ενα 20χρονο παληκαρι δυο μετρα και κραταγε μια τεραστια ( και εννοω γιγα) ανθοδεσμη με κοκκινα τριανταφυλλα και εναν παλι τεραστιο αρκουδο...
    Και σκεφτηκα ποσο της υπερβολης ειμαστε οσο πιο νεοι και πως τα ισοπεδωνουμε ολα μεγαλωνοντας
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Την απεχθανομαι.
     
  4. Black Dog Stray Michael

    Black Dog Stray Michael Regular Member

    Ο έρωτας εκφράζεται καθημερινά είτε το θέλουν είτε οχι οι ερωτευμένοι. Απλά τις φορές που είχα σχέση εκείνη την περίοδο, ήταν μια καλή ευκαιρία να πάρω ένα δωράκι στην κοπέλα μου. Πότε δε θεώρησα κακόγουστο το όλο κλίμα πανηγυριού που επικρατεί - εξαίρεση τα ρεμάλια που το έπαιζαν ιστορία, χλεύαζαν ανοιχτά ή κεκαλυμμενα, ή έβγζαν τα δυνατά τους να γεμίσουν αρνητικότητα τους άλλους. Αυτοί όμως υπάρχουν και τα Χριστούγεννα και το Πάσχα και φυσικά μέσα στην καθημερινότητα μας, οπότε chill  
     
  5. dim1

    dim1 ®

    Μην αποκλείεται για κάποιους να αποτελεί την αφορμή για προσεγγίσεις, εξομολογήσεις κλπ. Γιατί όχι λοιπόν. Και εμπορικά αφήνει το αποτύπωμα της.
    Έ, κάποιους τους τρομοκρατεί. Την ζημιά τα ΜΜΕ την κάνουν.
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    ηλιόλουστη μέρα. δροσερή, όμως.
     
    Last edited: 14 Φεβρουαρίου 2018
  7. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    21 είπαμε?
    Μπράβο στη μαμά και τον μπαμπά έχω να πω!  
     
  8. Black Dog Stray Michael

    Black Dog Stray Michael Regular Member

    Είμαι σίγουρος πως αν σε άκουγαν θα χαίρονταν - αν και δεν ξερω κατα πόσο θα χαίρονταν που είμαι σε ένα bdsm forum  

    Από εκεί και ύστερα βλέπω ότι το νεαρό της ηλικίας αποτελεί τεράστιο handicap ή upkeep ανάλογα με την περίσταση  
     
  9. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Για το πρώτο σκέλος καλά θα έκαναν να χαίρονταν - το πως τη βρίσκεις εσυ δεν τους αφορά...

    Όσο για το θέμα της ηλικίας μπορώ να μιλήσω μόνο σε προσωπικό επίπεδο - είναι θέμα στατιστικής βιωμάτων. Πέραν τούτου, οι εξαιρέσεις είναι άκρως ευπρόσδεκτες και απλά ξεχωρίζουν από έναν κανόνα.
     
  10. Black Dog Stray Michael

    Black Dog Stray Michael Regular Member

    Σε ευχαριστώ τότε που με αναγνωρίζεις ως τετοια. Και για να γυρίσουμε στον Βαλεντίνο, απαντώντας κι εγώ βιωματικά, κάθε κοπέλα που έχω γνωρίσει ως τωρα και ήταν σε σχέση περίμενε, έστω και υποσυνείδητα, κάποιου είδους δώρο ή ευχή ή κάτι έστω και λίγο πιο ιδιαίτερο από την καθημερινότητα.

    Σαν ένα μεγάλο κοινωνικό πείραμα τύπου Pavlov s Dog  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Χμ, σαν σήμερα το 2015 μου έκανε πρόταση γάμου ο Κ, ιδιαίτερη μέρα. ❤