Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Vanilla η κατι αλλο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος male1, στις 8 Νοεμβρίου 2017.

  1. male1

    male1 Regular Member

    Λεει η lady N, περιγραφω t/b σχεση, με παιχνιδια, οχι κατι μονιμο, βεβαια κ γω δεν ξερω κατι αλλο παρα μονο οτι εχω ζησει, θα θελα πολυ να γνωριζα καποια dom, mistress για να ζησω καταστασεις που τωρα δεν μπορω ουτε να φανταστω αλλα ειναι ισως και θεμα τυχης.
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Α εκεί θες να καταλήξεις; Είπα κι εγώ
     
  3. Skylite

    Skylite I don't want to specify

    αυτο το vanilla στο ελληνικο φορουμ πρεπει να το επαναπροσδιορισουμε λιγο...
    υπαρχουν προβληματα στην επικοινωνια μας απο ολες τις πιθανες οπτικες καθως για πολλους ειναι εντελως υποκειμενικο ...
    καλο ειναι να υπαρχουν περισσοτερες παραπλησιες επιλογες οπως και αναλυτικοτες και σαφεις επιλογες προφιλ για αποφυγη παντως ειδους παρεξηγησεων
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Γιατί που είναι το πρόβλημα;
     
  5. Skylite

    Skylite I don't want to specify

    παντου ρε συ..........
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Skylite

    Πιο συγκεκριμένα;
     
  7. Skylite

    Skylite I don't want to specify


    εγω που δεν εχω αλλη επιλογη να δηλωσω κατι πιο πλησιον στα δεδομενα μου , προσβαλομαι ,εκνευριζομαι , σπαζομαι , κουραζομαι , ξενερωνω με την αναφορα γιατι απλα δεν συναδει ρε καλο μου ειναι η ιδια η απαντηση του νηματοθετη (Αν ερχεται αντιθεση το ενα με το αλλο, to vanilla (το οποιο προφανως ειναι λανθασμενος ορος γιαυτο που περιγραφω μαλλον)
    ,επισης τεκμηριωνεται μα τη διορθωση του διαχειρηστη ....
    ειναι ευκαιρια να τεθει το ζητημα λοιπον
    μην μου ζητησεις αλλες διευκρυνισεις σε παρακαλω
     
  8. Skylite

    Skylite I don't want to specify

    Σε παρακαλω γιατι δεν θα απαντησω σε αυτονοητα.-
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Skylite

    Έγινες σαφής, θενξ.
     
  10. male1

    male1 Regular Member

    Τρυφερο σεξ, ισως και αγριο (δεν ξερω πως το εννοει καποιος που ξερει απ αυτα), δεσιμο, αυτα κυριως με τη γυναικα απο πανω, ισως ειναι κατι σαν αλλαγη ρολων αλλα και εγω προσπαθω οτι θελουν εκεινες να δωσω οποτε ειμαι εγω απο πανω αλλα τι να συγκρινω οταν δεν ξερω, ειχα δει παλαιοτερα καποια με τατουαζ στο μπρατσο η τον ωμο με το σημα του bdsm μαλλον παντρεμενη ηταν με καποιον,πηγα να λυποθυμισω και μονο με την ιδεα, η ειχα παει σε μια erotica και μπηκα στο δωματιο bdsm και επαθα πλακα αλλα ημουν τοσο πολυ κουρασμενος που ειχα καθησει στο πατωμα μεχρι που εφυγα, αλλα εβλεπα αλλα οχι παρολο που μου αρεσε ολο το σκηνικο αλλα δουλευα νωρητερα.
     
  11. male1

    male1 Regular Member

    Δεν ειναι λογικο να σκεπτομαι πως θα επρεπε να κανω σχεση με ενα τετοιο ατομο και οχι vanilla;
    Η αληθεια ομως ειναι πως δεν το εχω προσπαθησει και σκεπτομαι γιατι?? Νομιζω πως κατα βαθος με τρομαζει οσο και με γοητευει.
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εγώ που δεν διεγείρομαι διόλου από το εν λόγω "δωμάτιο bdsm", μήπως είμαι vanilla;