Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Vanilla η κατι αλλο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος male1, στις 8 Νοεμβρίου 2017.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Νννννννόχι.  
     
  2. male1

    male1 Regular Member

    Αν εχεις εμπειριες μπορει αυτα να σου φαινονται καπως και θα ηθελα πολυ να μου πεις πως τα βλεπεις απο τη δικη σου πλευρα, για μενα που ειχα δει καποια λιγα απο βιντεο στο ιντερνετ και αρκετα δεν τα ειχα καν φανταστει πως γινονται η μπορουν να γινουν...
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Όταν λες βίντεο;
     
  4. male1

    male1 Regular Member

    Βιντεο με σκηνες κυριαρχιας, δεσιματος ακομη και μαστιγωματος στα φευγατα με το ενα ματι  
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Οκ  
     
  6. male1

    male1 Regular Member

    Μου εχει δημιουργηθει η εντυπωση απ τη συζητηση που κανουμε οτι οπως βλεπω εγω απ μακρυα την μια πλευρα, αλλο τοσο βλεπετε και εσεις την αλλη, δεν ειναι δεδομενο στις σχεσεις το bdsm ουτε να βρεις καποιο ατομο να ταιριαζετε σαν χαρακτηρες αλλα και ερωτικα, η ειναι θεμα προταιρεοτητων, θα μου αρεσε καταρχας να μου κανει κλικ, να δημιουργηθει οικιοτητα και εμπιστοσυνη, σεβασμος, φυσικα να αξιζει σαν ανθρωπος...και γιαυτο ισως δεν εχω κανει κατι χαχαχα
     
  7. libra

    libra Regular Member

    Ντοκυμαντερ του National Geographic
     
  8. Skylite

    Skylite I don't want to specify

    Και μονο που σε γοητευει βανιλακι δεν εισαι ξεκαθαρα.- 
    Απλα δοκιμασε αν δεν καλυπτεσαι φευγεις 
     
  9. male1

    male1 Regular Member

    Δεν μου ειπατε γιατι δεν σας αρεσει;
     
  10. Mistress_Artemis

    Mistress_Artemis New Member

    Εγω πιστευω οτι πρεπει να γινει μια ξεκαθαρη συζητηση απο την αρχη για το τι εισαι διατεθειμενος να προσφερεις σαν υποτακτικος απεναντι στην Κυρια σου αλλα και σαν συντροφος στην παρτενερ σου και δεν αναφερομαι μονο στο οικονομικο κομματι αλλα σε ολο το φασμα της σχεση σας. Θεωρω παντως οτι εχει να κανει με την προσωπικοτητα της μελλοντικης σου Κυριας και κατα ποσο τα συνδιαζει και τα ταυτιζει. Αν δηλαδη το βλεπει σαν ενα απλα σεξουαλικο παιχνιδι το οποιο μενει μεσα στα πλαισια του σπιτιου σας και εξω απο αυτο εχετε μια vanilla σχεση τοτε μαλλον θα ειναι κοντα σε αυτο που αναζητας αν ομως πεσεις πανω σε μια Κυρια οπου ειναι γι αυτην τροπος ζωης τοτε τα πραγματα περιπλεκονται για εσενα διοτι δεν νομιζω οτι θα αρκεστει μονο μεσα στα στενα πλαισια της κατοικιας σας αλλα κατα πασα πιθανοτητα να θελει να υποδουλωση και να Κυριευση ολη σου την υπαρξη και μεσα στο σπιτι και εκτος σπιτιου. Οποτε νομιζω οτι διαβαζοντας το τουλαχιστον στην αρχη της σταδιοδρομιας σου   στον χωρο της υποταγης θα ηθελες κατι πιο χαλαρο, περισσοτερο σαν παιχνιδι και οχι ως τροπος ζωης. Τωρα ειναι στο χερι σου να διακρινεις και να βρεις εναν ισοροπημενο συντροφο χωρις κομπλεξ και μικροπρεπειες, που να της αρεσει αυτο το οποιο κανετε και να μην το κανει γιατι αποσκοπει αλλου ωστε σε εναν καυγα η οποτε δεν γινεται το δικο της να σου χτυπαει με εξευτελιστικο τροπο πραγματα που κανετε στην κρεβατοκαμαρα σας διοτι μετα το πραγμα ξεφευγει και παει αλλου. Οπως το οτι μπορει να το κανει γιατι αποσκοπει αλλου οποτε το κανει σαν αγκαρια ωστε να πετυχει αυτο που θελει. Νομιζω ομως οτι αυτο ευκολα μπορεις να το αναγνωρισεις, αν οχι στην αρχη σχετικα συντομα οποτε να αποτραβιχτεις. Τωρα αν θελεις να εξαλειψεις οσο περισσοτερο μπορεις τις πιθανοτητες να πεσεις πανω σε λαθος ατομο με αποτελεσμα μετα να ερχεσε σε δυσκολη και αβολη θεση καλο ειναι να εχεις συζητησει πολυ μαζι της πρωτα και πολυ σημαντικο να μην ενθουσιαστεις και βιαστεις να δωσεις τα ηνια της ζωης σου σε μια Κυρια απο την λαχταρα σου να το ζησεις γιατι μπορει να κανεις λαθος επιλογη και να φας τα μουτρα σου. Καλυτερα να μην βιαστεις, να παρεις τον χρονο σου και να δεις τα πραγματα με περισσοτερη χαλαροτητα.
     
  11. Ότι οι υποτακτικοί/ες πρέπει να προσφέρουν και οικονομική "στήριξη .." στην /ον κ δεν το ήξερα . .
     
  12. Mistress_Artemis

    Mistress_Artemis New Member

    Ναι βεβαια εχεις δικιο το ξεχασα. Εδω ειναι η χωρα των τσαμπατζηδων και των τσιφουτηδων που θα τους πεσει ο κ.... η υποληψη το να φροντισουν και περιποιηθουν τις Κυριες τους. Σε χωρες της Ευρωπης οπου το κανουν ειναι μα... οι υποτακτικοι...