Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Weekend (ιστορία ερωτικής φαντασίας)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος GreguarX, στις 8 Απριλίου 2024.

  1. GreguarX

    GreguarX Pussy Mechanic Premium Member

    ΜΕΡΟΣ ΠΡΩΤΟ

    Ακούμπησε με το χέρι της το πόμολο της πόρτας. Δίστασε για μια στιγμή. Πήρε μια βαθιά ανάσα και την άνοιξε.

    Περπάτησε μέσα στο κατάστημα με αργό βήμα, προχωρώντας παράλληλα με το διάδρομο με τα εσώρουχα.

    Ηρθε κοντά μου όπως της είχα πει.

    Φορούσε το κολάρο της στο λαιμό.

    Κρατούσα στα χέρια μου ένα ίσιο μαστίγιο ιππασίας μήκους περίπου ογδόντα εκατοστών, με ωραία πλεγμένη χειρολαβή, ευθείο στέλεχος και ένα ωραίο διπλωμένο κομμάτι δέρμα στο τελείωμα.

    Ποιοτικό και ωραία διακοσμημένο. Το απαραίτητο αξεσουάρ κάθε σοβαρού Κυρίου.

    Το τέλειο εργαλείο εκπαίδευσης για την αγαπημένη μου.

    Είχα ήδη ένα riding crop, και μάλιστα πολύ καλό, ήθελα όμως να αφήσω ένα δεύτερο στο σπίτι της.

    Το άφησα κάτω στην θέση του και της έκανα νόημα ότι θα το αγοράσει.

    Με κοίταξε στα μάτια με ύφος ανήσυχο και παρακλητικό.

    Δεν είχε ξαναμπεί σε sex shop. Και η ιδέα ότι θα αγόραζε τα πιο έκφυλα παιχνίδια SM και μάλιστα φορώντας το κολάρο της στο λαιμό, την έκανε να κοκκινίζει και να μην μπορεί να κοιτάξει ευθεία μπροστά παρά μόνο κάτω.

    Η γνωριμία μας είχε ξεκινήσει διαδικτυακά από ιστοσελίδα bdsm, πράγμα που βοήθησε στο να ανοιχτούμε ο ένας στον άλλον χωρίς ενδοιασμούς και περιστροφές νιώθωντας ασφαλείς στην προσωρινή ανωνυμία που προσφέρει το ίντερνετ. Μου εκμυστηρεύτηκε ότι παρ' όλο που ειχε kinky ερωτικές φαντασιώσεις από μικρή, ο χαρακτήρας της ήταν ντροπαλός και εσωστρεφής και δεν είχε καθόλου πραγματική εμπειρία από bdsm.

    Ημουν λοιπόν έτοιμος να ζήσω την απόλυτη φαντασίωση : Εκπαιδευτής ντροπαλής εσωστρεφούς κοπέλας που την εκπαιδεύει και την μεταμορφώνει σε υπάκουα πουτάνα έτοιμη να κάνει τα πάντα για τον Αφέντη της. Την κοίταξα. Ο πούτσος μου ανασάλεψε.

    Με κοίταξε πάλι παρακλητικά. Πήγε να γονατίσει ελαφρά για να με παρακαλέσει έστω και την τελευταία στιγμή να την απαλλάξω από την αποστολή.

    Της έγνεψα κοιτώντας το μαστίγιο. "Αυτό" της έδειξα με τα μάτια και την κοίταξα επίμονα.

    Με κοίταξε για μια τελευταία φορά παρακλητικά και μετά χαμήλωσε τα μάτια.

    Πήρε το μαστίγιο και το κράτησε στο χέρι της.

    Της έγνεψα να πάει προς τις σφήνες.

    Υπάκουσε.

    Πήγε και στάθηκε μπροστά σε μια σφήνα από σιλικόνη μεσσαίου μεγέθους.

    Έγνεψα όχι.

    Μετά πήρε ένα κουτί που περιείχε ένα σετ με τρεις σφήνες με απομίμηση πετράδι στην εξωτερική επιφάνεια. Μικρή, μεσσαία, μεγάλη. Για εκπαίδευση πρωκτού κατά δήλωση του κινέζου κατασκευαστή.

    Ωραίο σετ σκέφτηκα. Αλλά όχι. Θα το πάρω την επόμενη φορά. Τώρα πρέπει να διαλέξει κάτι ακόμα πιο ταπεινωτικό.

    Της έγνεψα όχι.

    Στο ράφι υπήρχε ακόμη ένα προϊόν. Μια μεγάλη μεταλλική σφήνα με αλογοουρά.

    Κοίταξα την σφήνα και μετά αυτήν.

    Κοίταξε και γούρλωσε τα μάτια. Ηταν μεγάλη, τουλάχιστον 4.5 εκατοστά σε διάμετρο και 10 ~ 12 εκατοστά μήκος.

    Γύρισε και με κοίταξε. Τα χείλη της ψέλισαν χωρίς ήχο "όχι... όχι....σας παρακαλώ Κύριε"

    Σκλήρυνα το βλέμμα και την κοίταξα ανέκφραστος με ένα ύφος απορίας ζωγραφισμένο στο πρόσωπο μου σαν να της λέω
    "Θα παραιτηθείς λοιπόν";

    Εσκυψε το κεφάλι.

    Είχε συμφωνήσει.

    Και έπρεπε να φέρει εις πέρας την αποστολή της.

    Έκλεισε τα μάτια, πήρε στο χέρι την σφήνα και συνέχισε προς τις υπόλοιπες προθήκες.

    Ο τύπος δίπλα μας άρχισε να καρφώνεται.

    Δεν νομίζω ότι είχε καταλάβει το παιχνίδι μας. Σίγουρα όμως είχε εντυπωσιαστεί από την ζουμερή καστανομάλλα που φόραγε κολάρο σκλάβας και ψώνιζε αξεσουάρ που ο ίδιος μάλλον δεν θα αγόραζε ποτέ.

    Το γεγονός ότι την παρατηρούσε και ότι ήξερε και αυτή ότι την παρατηρούσε, με καύλωνε ακόμα πιο πολύ.

    Η μικρή μου πέρασε από το ράφι με τα παιχνίδια θηλής.

    Της έκανα νόημα να σταματήσει και της έδειξα με τα μάτια ένα σετ ιαπωνέζικων nipple clamps πεταλούδας με αλυσίδα.

    Τα κοίταξε. Ηξερε πως δεν έχει νόημα να αντισταθεί.

    Είχε συμφωνήσει και είχε αναλάβει την αποστολή.

    Και το κορίτσι μου όταν αναλαμβάνει μια αποστολή, την φέρνει εις πέρας.

    Πήρε τους σφικτήρες και τους έβαλε κάτω από την μασχάλη.

    Ο τύπος είχε γουρλώσει τα μάτια και την κοίταζε αχόρταγα.

    Σκέφτηκα να του πω να κλείσει το στόμα του να μην του τρέχουν τα σάλια, αλλά δεν το έκανα. Η συμμετοχή του στο σκηνικό ήταν καλοδεχούμενη.

    Η καλή μου προχώρησε παρακάτω.

    Της έκανα νόημα να σταματήσει στο ράφι με τα bondage set και της έδειξα με νόημα ένα σετ ωραίες δερμάτινες χειροπέδες για τα χέρια και για τα πόδια.

    Γνήσιο καλό βαρύ δέρμα, λουκετάκια για να μην μας ξεφύγει το θήραμα και αλυσιδάκια για να δεθούν οι χειροπέδες μεταξύ τους με οποιοδήποτε συνδυασμό.

    Την σκέφτηκα να φοράει τις χειροπέδες στα χέρια και τα πόδια και να παίρνει τις στάσεις της σκλάβας με τα παραγγέλματα μου.

    Ενιωσα τον πούτσο μου να σπαρταράει από την προσμονή.

    Κοίταξε το σετ.

    Έκλεισε τα μάτια.

    Πήρε βαθιά αναπνοή.

    Το πήρε και το έβαλε κάτω από την μασχάλη της.

    Της έκανα νόημα να πάει προς το ταμείο.

    Εκανα από μέσα μου τους υπολογισμούς. Ναι. Τα χρήματα που της είχα δώσει ήταν αρκετά.

    Πλησίασε στο ταμείο.

    Ακούμπησε τα πράγματα που είχε πάνω στον γκισέ, κοκκίνησε ολόκληρη και προσπάθησε να ολοκληρώσει τη συναλλαγή χωρίς να κοιτάξει τον ταμία ούτε μια φορά.

    Ο ταμίας την κοίταξε καλά - καλά, κοίταξε το κολάρο, την ξανά κοίταξε, και ξεκίνησε να της δίνει οδηγίες για τον τρόπο εισόδου και για τον καθαρισμό της σφήνας.

    Εϊμαι σίγουρος ότι δεν άκουσε λέξη, αν και ψέλισε ένα "ναι" όταν τελείωσαν οι οδηγίες.

    Πλήρωσε και περπάτησε σιγά - σιγά προς την πόρτα κρατώντας μια τεράστια κόκκινη σακούλα που αν και δεν έγραφε απολύτως τίποτα, ήταν σαν να είχε τυπωμένα με μεγάλα γράμματα "Παιχνίδια από sex shop"

    Κοντοστάθηκε στην είσοδο.

    Περίμενε να δει μηπως περνούσε κανείς από έξω.

    Ανοιξε και βγήκε.

    Αφού περίμενα 5 λεπτά κάνοντας πως χαζεύω τα ράφια, χαιρέτησα τον ταμεία με ύφος "δεν έχετε τίποτα της προκοπής εδώ μέσα, φεύγω" και βγήκα έξω.

    Με περίμενε στο αυτοκίνητο όπως είχαμε συμφωνήσει.

    Ενα υπέροχο Σαββατοκύριακο είχε μόλις αρχίσει.

    Και ήταν ακόμα Σάββατο πρωί.
     
    Last edited: 8 Απριλίου 2024