Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Where it hurts most.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος VasilisDraper, στις 26 Απριλίου 2017.

  1. Μου κανει πραγματικα εντυπωση το γεγονος οτι το ballbusting δεν ειναι περισσοτερο δημοφιλες, αληθεια. Οχι απλως ως πραξη σαδομαζοχισμου οπως οποιοδιποτε impact play....αλλα και για την συμβολικοτητα της προκλησης πονου στο πιο ευαισθητο σημειο του αντρικου σωματως.Ως πραξη που κανει ξεκαθαρη την ασυμμετρη σχεση μεταξη Κ και υ.
     
  2. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    επισης μπορει να προκαλεσει κ μονιμες βλαβες....
     
  3. Σε ακραιες περιπτωσεις, ισως.
     
  4. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    ειναι μια πολυ ευαισθητη περιοχη και νομιζω ειναι πολυ μεγαλη ευθυνη... εδω ποδηλατο κανεις και πολλες φορες μπορει να παθεις φλεγμονη....
     
  5. Ολα ειναι σχετικα, εχει να κανει και ο τυπος της πρακτικης αλλα και η συχνοτητα. Παντως σιγουρα δεν ειναι τοσο τρομακτικα οσο ακουγονται τα πραγματα. Κινδηνος υπαρχει δεν ειμαι χαζος , ουτε παριστανω πως δεν τον βλεπω, απλα ελαχιστα πραγματα δεν περιεχουν πραγματικα κανενα κινδυνο ουτος η αλλος.
     
  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Το like το έφαγες γιατί τα νήματα σου μου χαν λείψει, ατακτο παιζι. Κατά τα άλλα απορώ γιατί αναρωτιέσαι ακόμα, μα δεν τα έχουμε πει;

    Προς το παρόν την Ελλάδα έχουμε συνδυάσει το στραπ με την υποτακτικοτητα. Ίσως σε λίγο καιρό μας έρθουν και οι υπόλοιπες πρακτικές. Ως τότε, σε βλέπω να γράφεσαι μαθήματα αυτοαμυνας και να παρακαλας να παίζουν βρώμικα τα κοριτσάκια και να ρίχνουν χτυπήματα "καταλαθος" κάτω από τη μέση.

    Πριν με πάρουν με τους βολους, φυσικά αστειεύομαι. Θα συμφωνήσω ωστόσο ότι αρκετές σαδομαζοχιστικες πρακτικές ενεχουν κίνδυνο. Ακόμη και το spanking ή το flogging.
    Ανεξαρτήτως λοιπόν φετίχ, προσοχή και ενημέρωση.

    Τώρα γι το δικό σου, η πρόταση ισχύει, έχω ακούσει ότι τα κοριτσάκια διαπρέπουν στις πολεμικές τέχνες  

    Με είχε λείψει το πείραγμα, my kisses.