Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Xαστούκια στη Βραζιλία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 4 Μαϊου 2006.

  1. Ricardo

    Ricardo Staff Member

    Από εβδομαδιαίο περιοδικό τηλεόρασης:

    Η νέα μεταγλωττισμένη βραζιλιάνικη σειρά "Χαστούκια στη Βραζιλία" έρχεται να μας χαρίσει όμορφα απογεύματα γεμάτα bdsm. Η ιστορία εξελίσσεται σε μία φυτεία με μπανάνες. Ο Δον Μανόλιο είναι το αδίστακτο αφεντικό της φυτείας που εκβιάζει τον Σινιόρ Αλφόνσο να του δώσει τη μικρή κορούλα του για σκλάβα, ξεπληρώνοντας, έτσι, το χρέος που του οφείλει. Η μικρή Ροζίτα, όμως, κόρη του Σινιόρ Αλφόνσο, είναι ερωτευμένη με την φίλη της την Καμέλια. Η Καμέλια ζει με την κακιά θεία της, την Σινιόρα Κλαούντια, η οποία καθημερινώς τη μαστιγώνει, προετοιμάζοντάς την για σκλάβα του Δον Μανόλιο. Ο Σινιόρ Αλφόνσο τρέφει μία μεγάλη αδυναμία στις μπανάνες, και από την στενοχώρια του, που είναι αναγκασμένος να δώσει τη μικρή Ροζίτα του στον Δον Μανόλιο, κοντεύει να φάει όλη τη φυτεία. Εντωμεταξύ, η Ροζίτα με την Καμέλια σκοπεύουν να το σκάσουν με τον φίλο της Καμέλια, Μποραλντίνιο, ο οποίος δουλεύει ως χορευτής σε ένα strip-bar για γυναίκες. Ο Δον Μανόλιο, όμως, ανακαλύπτει τα σχέδια των κοριτσιών και ειδοποιεί την Σινιόρα Κλαούντια. Η τελευταία βάζει εφαρμογή ένα σχέδιο αποπλάνησης του Μποραλντίνιο, με απώτερο στόχο να τον κάνει σκλάβο της. Ο Σινιόρ Αλφόνσο περίλυπος συνεχίζει να τρώει μπανάνες καταριώντας τη μοίρα του.

    Θα καταφερούν, άραγε, η μικρή Ροζίτα, η Καμέλια και ο Μποραλντίνιο να διαφύγουν της σατανικής πλεκτάνης που τους έχουν στήσει ο Δον Μανόλιο και η Σινιόρα Κλαούντια; Θα σταματήσει να τρώει μπανάνες ο Σινιόρ Αλφόνσο; Όλα αυτά, και πολλά ακόμη χαστούκια, στις μικρές οθόνες σας.

    Σ.Σ. Όλοι οι ηθοποιοί στη σειρά είναι ενήλικοι.
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Ενδιαφέρων  
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    ειναι αστειο ετσι εχ ;
     
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    συμπέρασμα: Η βρωση πολλων μπανανων βλαπτει σοβαρα την υγεια. ..Το καλιο βλεπετε  



    ΥΓ. Κατι τετοιες στιγμες καταλαβαινω την Νταλια Χατζηαλεξάνδρου του "παρά πέντε" που αγορασε δικο της βραζιλιανικο σηριαλ..  
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Ωχ θα λαλήσουνε οι σκλάβες θα φεύγει ο Αφέντης τους για τη δουλειά και θα πετάνε κάτι «μπουένος ντίας αμίγκο»

    «Που θα πας Αφέντη μου ;». «Να ταΐσω τη φοράδα... να βάλω βενζίνη στο
    αυτοκίνητο ήθελα να πω»


    Τουλάχιστο θα μάθουμε και ποιος γκάστρωσε τη φοράδα του Χοσέ αφού ο Δον Fanshaw, ιδιωτικός αστυνομικός από τα κάτω Πετράλωνα με ειδικότητα στα εγκλήματα πάθους θα το ανακαλύψει .

    Πάρτε και ένα preview από το ομολογουμένος καυτό BDSM σενάριο :

    Από το επεισόδιο 61.224

    Δον Fanshaw: (απευθύνεται στη Στρουμπουλίτα) Μικρή μου έχεις ιδρώσει. Να σβήσω το τζάκι ;
    Στρουμπουλίτα: ΜΗΗΗΗ !!!!! ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ ΤΑ ΕΡΩΤΙΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΟΝ ΜΗΤΣΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΡΟΣ.
    Δον Fanshaw: Και γιατί τα καις μικρή ανόητη ;
    Στρουμπουλίτα: ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΗΝ ΚΡΥΦΗ ΤΟΥ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΛΟΥΙΖΑ.
    Δον Fanshaw: Γιατί φωνάζεις αλήθεια ;
    Στρουμπουλίτα: Αχ, συγνώμη, είχα ξεχάσει το caps lock ανοιχτό. (Ξανακλαίει γοερά)

    Από το επεισόδιο 74.458

    Στρουμπουλίτα: Φιόνα, τι γυρεύεις γυμνή στον κήπο ;
    Φιόνα: Εσύ τι γυρεύεις ντυμένη στο σπίτι του κουμπάρου μου ;
    Στρουμπουλίτα: Εγώ ρώτησα πρώτη.
    Φιόνα: Καλά. Εκανα μπάνιο στην πισίνα όταν ο δαιμόνιος ρεπόρτερ Φάνης Λεόνε μου άρπαξε τα ρούχα και έφυγε τρέχοντας.
    Στρουμπουλίτα: (με φανερή έκπληξη) Και πως κατόρθωσε να διαφύγει ;
    Φιόνα: Με την γκαστρωμένη φοράδα …



    Υ.Γ Δεν θα μείνει «λεξοτανίλ » ούτε για δείγμα στα φαρμακεία.

    Υ.Γ2. Βρε Fanshaw θα κάνει έκτρωση η φοράδα που έμεινε έγκυος ή θα το κρατήσει το αλογάκι;
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Xαστούκια στη Βραζιλία

    χαχαχαχα...... πολυ καλο!
     
  7. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Απάντηση: Xαστούκια στη Βραζιλία

    Εύγε! Άξιος συνεχιστής του Επικού "Σκλάβα Ιζάουρα" (από το οποίο έχει κλέψει και αρκετά στοιχεία). Δεν ξέρω αν το θυμάστε, είχε αναστενάξει όλη η ελληνική επικράτεια με δαύτο!

    Τελικά οι Βραζιλιάνοι ξέρουν να κάνουν καλές ιστορίες BDSM, με φόντο τις απέραντες φυτείες μπανάνας, και να τις περνούν στο ευρύ, ανυποψίστο κοινό!!  
     
  8. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014