Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

zipper(φερμουάρ)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 11 Νοεμβρίου 2005.

  1. KaterinaWP

    KaterinaWP New Member

    RE: RE: zipper(φερμουάρ)

    Χαιρετε. Ξερω απο την εμπειρια μου οτι ο πονος ειναι αναλογα με το πιο μερος στο κορμι κλιπαροντε τα μανταλακια. Τα στηθια, ο μηροσ, η πλατη -- εχουν διαφορα. Εισουν τυχερη!  
     
  2. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Το εχω δοκιμασει κι εγω και δεν μπορω να πω [τουλαχιστον με μανταλακια] οτι ειναι και ιδιαιτερα painful. με binder clips ομως διαφερει (άουτς) και θέλει προσοχη γιατι μπορει να σκισουν το δερμα.
    θα ηθελα να το δικιμασω με clover clamps!!!
     
  3. KaterinaWP

    KaterinaWP New Member

    Binder clips??! Αμαν! Μαλλον δυσκολο με τα clovers. Δοκιμαστε και πες μας...  
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Είναι πολύ επώδυνο και επικίνδυνο. Τα ξίλινα μανταλάκια δεν πονούν καθόλου. Εγώ το έχω κάνει με αρκετά και δεν αισθάνθηκα πολλά πράγματα. Με τα μεταλικά (και ιδίως με αυτά που είναι σαν κορκοδειλάκια) είναι πολύ επώδυνο, μια φορά προσπάθησα να το κάνω και δεν το άντεξα όταν η Αφέντρα πήγε να μου τα τραβήξει.
     
  5. Ntyrse

    Ntyrse Regular Member

    Το εχο κανει στη σκλαβα παρα πολλες φορες.Ειναι ακινδυνο και ιδιαιτερα ηδονικο χρησιμοποιοντας ομως παντα ξυλινα μανταλακια. Γινεται επισης πιο ευχαριστο και ευκολο θα ελεγα με μια επαλειψη του σημειου που θα εφαρμοστει με λαδι.
     
  6. katerina28

    katerina28 Regular Member

    Απάντηση: zipper(φερμουάρ)

    Υπάρχει περίπτωση μόνιμης ζημιάς; Μένουν σημάδια;
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    φωτογραφίες από Τόν Κύριο PD δεν φαίνοντε, το κομμάτι με το σκινάκι δεν το κατάλαβα δηλαδή πώς αφαιρείς τα μαντηλάκια ...

    στους όρχεις ?! μάλλον εκεί θα υπάρχει κίνδυνος μόνιμης ζημίας ...
     
  8. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Μόνιμης όχι blindfold, το μανταλάκι πιάνεται μόνο στο δέρμα και δεν διατρέχεις κίνδυνο... ο πόνος όμως είναι κάτι που θα θυμάσαι. Δυστυχώς με την αναβάθμιση χάσαμε κάποιες φωτογραφίες και δεν καταφερα να βρω φωτογραφία για CBT αλλά ίσως η αντίστοιχη που βάζω να σου δώσει μια ιδέα.
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    ουπςςςς κατι λειπει....!!!
     
  10. ..μάλιστα! Συναρπαστικό μου ακούγεται! Υποθέτω βέβαια έχει να κάνει και με την ελαστικότητα του δέρματος αλλά και το σημείο του σώματος. Στην πλάτη μου που δοκίμασα να βάλω ένα μανταλάκι δεν γίνεται.. δεν ξέρω γιατί. Αντίθετα στην μπροστά πλευρά στήθος κτλ., πολύ εύκολα.
    Πολύ ενδιαφέρουσα τεχνική πάντως. της βάζω 7.
     
  11. Άουτς και ξανα άουτς! Πονάειιιι....
     
  12. Όταν λες πονάει.. δώσε μου ένα παράδειγμα. Πονάει του τύπου πατησα ξυπολητη playmobil? Χτύπησα μικρό δάχτυλο στο τραπεζάκι? Έφαγα καυτή πατάτα από το πιτογυρο?!