Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

zipper(φερμουάρ)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 11 Νοεμβρίου 2005.

  1. Λυπαμαι αλλα εγω δεν ποναω..
     
  2. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

    σε σειριακη διαταξη κ για κπαοια ωρα ανεκτα, αφηνουν σημαδια τυπου ερπυστριας

     
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αγαπημένη πρακτική.
    Περισσότερο με γοητεύει ο τρόμος καθώς παίζω με την αναμονή του "κατοικιδίου" μέχρι να τραβήξω τελικώς τα μανταλάκια. Είναι πολύ ωραίο ψυχολογικό παιχνίδι.
    Στον σωματικό πόνο τώρα, εξαρτάται και από το σημείο. Προτιμώ πλευρά και γεννητικά όργανα (και πέριξ αυτών). Θαρρώ πώς πονά περισσότερο λίγα δευτερόλεπτα αφότου αφαιρεθούν καθώς κρυώνει το δέρμα και οξύνεται η αίσθηση του πόνου στα νεύρα.
     
  4. Έχει συμβεί να είναι πολύ σφιχτό το δέρμα και να μην μπαίνει το μανταλάκι?! Χωρίς λίπος καθόλου.
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Έχει να κάνει με το πόσο σφίγγει το μανταλάκι και το σημείο του σώματος που επιλέγεται.
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    δεν πόνεσα διόλου....
    τα μανταλάκια ήταν ξύλινα και ξεκινούσαν από το αιδοίο καταλήγοντας στο στήθος.
    καθώς εφαρμόζονταν πάνω μου ομολογώ πως είχα τρομοκρατηθεί.
    έπειτα όμως δεν πονεσα. ουτε την ώρα που ήταν πάνω μου, ούτε κατα το τράβηγμα αλλά ούτε και μετά το τράβηγμα...
    αλλά θα μου πείτε.. εγω δεν πονάω ούτε στην αποτρίχωση.... (μπορείτε να με πείτε και αναίσθητη... ή χοντρόπετση...) χιχιχι
    παρόλα αυτά η πρακτική αυτή, έτσι όπως την βίωσα εγω (υπήρχε ένα magic wand που με έκανε να ξεχάσω τα πάντα), είναι αγαπημένη και ναι θα ήθελα να την ξαναζήσω!