Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έρωτας και άλλες καταστροφές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Aeolus, στις 27 Ιουλίου 2008.

Tags:
  1. Aeolus

    Aeolus Regular Member

    Πως έχει κι άλλο, απλά θέλω να παρατείνω λίγο την απόλαυση!
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Έρωτας και άλλες καταστροφές


    Α! Μαλιστα δεν το ηξερα οτι απαντωντας στο νημα περνουσα την πορτα του ψυχολογου.
    Και τωρα που η "διαγνωση" μου κρεμασε την ταμπελλιτσα τι κερδισα??????
    Εαν εγω ετσι αισθανομαι καλα και ετσι εξυπηρετουμαι δεν βλεπω γιατι θα μετρησει η γνωματευση των αλλων (δεν μιλω προσωπικα).
    Εαν δηλαδη εγραφα, "Ναι, ερωτευομαι και δεν με νοιαζει τιποτε" τι ταμπελλιτσα θα κερδιζα????
    "Ο ορισμος της ασφαλειας και του συμβιβασμου με το κατεστημενο"???? 
     
  3. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Έρωτας και άλλες καταστροφές

    Ο καθενας εχει τις αντοχες κ τις ανοχες του,αν εσυ ετσι εισαι ευχαριστημενη...περι ορεξεως κολοκυθοπιτα!
     
  4. ValeManos

    ValeManos New Member

    Για να ερωτευθείς δεν πρέπει να έχεις εγωισμό......αν δεν έχεις εγωισμό σε αυτόν τον κόσμο την γ@μισες...
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Έρωτας και άλλες καταστροφές

    Κολοκυθοπιτα????????? Απο αυτην με την φετα μεσα?????????
    Δεν το εγραψα κακοπροαιρετα, αλλα εκανα το σχολιο μου.
    Παντως δεν τρωω κολοκυθοπιτα ειμαι φρουτού!  
     
  6. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor



    Eμένα γιατί μου φαίνεται πως τέλειωσε?? ..υποτίθεται πως κάποιο συμπέρασμα θα έβγαζες μέσα από τις ερωτο-απαντήσεις.. τι έγινε? μήπως κάπου μπερδεύτηκες και μας άφησες με τη μπουκιά στο στόμα?.. λέω μήπως????? 
     
  7. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Έρωτας και άλλες καταστροφές

    Κολοκυθοπιτα με φετα? 


    Χαιρομαι,παραθετουμε αποψεις,δεν κρινουμε ανθρωπους  

    Παντως το λαθος αυτο πρεπει να το διορθωσεις:icon16:
     
    Last edited: 31 Ιουλίου 2008
  8. Aeolus

    Aeolus Regular Member

    Ανυπόμονο κορίτσι!
    Αν ήταν να βγάζω έτσι εύκολα συμπεράσματα τότε θα άνοιγα γραφείο ψυχοθεραπείας να τα οικονομήσω κι΄όλας.
    Ίσως τελικά το ζήτημα αυτό να είναι ένας φαύλος κύκλος.
    Κάτι που δεν έχω ξεκαθαρίσει είναι εάν τελικά ερωτευόμαστε το επιθυμούμενο ή την επιθυμία την ίδια.  
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Και γω η πτωχή (τω πνεύματι) που νόμιζα πως με 2 ερωτησούλες θα έφτανες στην κορύφωση.. Με λίγα λόγια δεν είσαι σίγουρος ούτε εσύ ο ίδιος για αυτά που λες..έτσι δεν είναι?

    Είπες πως ο έρωτας προκαλείται από εμάς.. απλά μετά δεν μπόρεσες αυτό να το τεκμηριώσεις.. Άρα το..αναιρείς? 





    Δλδ...εγώ δεν ερωτεύομαι εσένα,αλλά την επιθυμία μου να σε ερωτευτώ? ή μήπως έχω επιθυμία να ερωτευτώ γενικά και μου τυχαίνεις εσύ και λέω.."δεν βαριέσαι,αφού θέλω να ερωτευτώ,ας ερωτευτώ τον Αίολο?   

    Με αποτέλειωσες..θέλω να καπνίσω.. 
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Έρωτας και άλλες καταστροφές


    Σε γενικες γραμμες ο κοσμος καπως ετσι λειτουργει... Δυστυχως!
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Έρωτας και άλλες καταστροφές


    Αλήθεια??? Εμένα ποτέ δεν μου έχει συμβεί κάτι ανάλογο.. Αυτό που λες μου θυμίζει το "γουρούνι στο σακί"..  Όπως κ να'χει είναι λυπηρό..
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Έρωτας και άλλες καταστροφές

    '' Μοναξια '' το λενε... λιγο πολυ συμβαινει σε ολους...


    Φτανουν στιγμες που δεν μας νοιαζει σε ποια αγκαλια θα βρουμε παρηγορια , αρκει να βρουμε μια αγκαλια να χωθουμε..