Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αγωνία να βρω Αφέντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος i_like_to_Obey, στις 24 Νοεμβρίου 2010.

  1. i_like_to_Obey

    i_like_to_Obey New Member

    Καλησπέρα σας μετά από πλύ καιρό ξαναγράφω εδώ μέσα .
    Θα ήθελα να μεταφέρω την αγωνία και τους προβληματισμούς που έχει κάθε σκλάβος νομίζω που δεν έχει Αφέντρα .Κάθε απάντηση ή βοήθεια είναι καλοδεχούμενη .
    1. Πω; θα γνωρίσω μια Αφέντρα , σε ποια μερη μπορώ μα ψάξω , πω; να την πλησιάσω για να μην την προσβάλω ή να μην εκτεθώ εγώ αν έχω κάνει λάθος για το αν είναι ή δεν είναι αφέντρα .
    2. Αν γνωρίζει κάποιο μέλος μέλος συνάντησης μελών του φόρουμ στην Θεσσαλονίκη θα βοηθούσε πολύ να μου το πει .
    3. Η λύση μιας επαγγελματίας Αφέντρας εχει πολλέσ φορές κατηγορηθεί από άλλα μέλη παρόλα αυτά θα ήταν μια λύση αλλά για κάποιον που μένει Θεσσαλονίκη δυστυχως δεν υπάρχει ούτε αυτή γιατί δεν υπάρχει ούτε μια ( μια Ρουμάνα που το μόνο που κάνει είναι το strap on και μια φοιτήτρια 22 χρονών που βγάζει τα προς το ζειν παρά είναι Αφέντρα ).
    Και μια Αφέντρα επαγγελματία που μίλησα από Αθήνα και ακουγόταν καλή ήθελε για μια ώρα μονο 300 € άρα για ένα άνθρωπο που πέρνει το μέσο όρο σε μισθό είναι απλησίαστη .
    Και ροτάω λοιπόν μπορεί κανένας - καμία να με βοηθήσει να βρω μια Αφέντρα να υπηρετήσω??????????
     
  2. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Αγωνία να βρω Αφέντρα

    Όχι.
     
  3. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Αγωνία να βρω Αφέντρα

    Εσυ τι κανεις γι'αυτο?
    Οριστε εδω μεσα ειναι αυτο που αναζητας!
    Απο εσενα εξαρταται οχι απο τριτους.
     
  4. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: Αγωνία να βρω Αφέντρα

    καλη επιτυχία στις αναζητήσεις σου:nod:

    Αμφιβάλω με την βεβαιότητα που το αναφέρεις…

    Σε τι ποσοστό άραγε είναι εδώ μέσα "αυτό" που αναζητά κάποιος??

    Εγώ στην προσπάθεια μου να απαντήσω… απογοητεύτηκα!
     
  5. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Απάντηση: Αγωνία να βρω Αφέντρα

    Εδώ άλλοι απογοητεύονται στη πραγματική ζωή, εδώ δεν θα απογοητευτείς...?
    Πάντως όσο ψάχνεις βρίσκεις..
     
  6. ae1969

    ae1969 Regular Member

  7. Απάντηση: Αγωνία να βρω Αφέντρα

    η αγωνία της ψείρας πριν από τη συνουσία

    σκέψου καλά τι είναι αυτό που θες, χαλάρωσε, γνώρισε την γυναίκα που πραγματικά θα ποθήσεις και υπηρέτησε αυτήν
     
  8. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Αγωνία να βρω Αφέντρα

    πίσω από τον καναπέ?
    μέσα στη ντουλάπα?
    στην ΕΒΓΑ της γειτονιάς?
    πλάκα μας κάνεις?

    την καλύτερη συμβουλή σου την έδοσε η assasina

    στην ανάγκη συνεταιρίσου με τον micky30 που ψάχνει κι αυτός, να αλληλοβοηθηθείτε
    η ισχύς εν τη ενώσει!
     
  9. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Αγωνία να βρω Αφέντρα

    Ειναι δυσκολο να βρεις καποια οπως τη θελεις σιγουρα, το θεμα ειναι ποσο νερο μπορεις να ριξεις στο κρασι σου, μια αφεντρα μπορει στην καθημερινη ζωη να σου βγει τεμπελα και ασυμφωρη ενω μια κοπελα που επελεξες βαση χαρακτηρα να σου κανει μερικες φορες την αφεντρα.
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Αγωνία να βρω Αφέντρα

    Χαράς Ευαγγέλια!
    Εξηγείς την ανάγκη σου στον γιατρό του Ασφαλιστικού σο ταμείου, σου γράφει θεραπευτικές συνεδρίες (συμμετοχή 15%) και διαλέγεις την κυρά της επιλογής σου απο καμμια επτακοσαριά πού έχουν απασχόληση μόνον τους θερινούς μήνες, εκπαιδευμένες από την ανάγκη και τη μαλακία που τις βαράει κατακέφαλα στα πλαίσια της ημιαπασχόλησης και της ματαιοδοξίας τους. Θ α τις βρεις σε διαφορες ιστοσελίδες , θα τις ξεχωρίσεις απο αυτά που γράφουν, όπως τα γράφουν. Για το καλοκαίρι είναι υποχρεωτικό να την ακολουθήσεις εκεί που βρίσκει πιο ευκατάστατους ομοϊδεάτες σου.
    Μ ε λίγα λόγια, ζήσε... τα άλλα θα έρθουν μόνα τους...