Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αναμονη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 30 Ιουλίου 2019.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Στο βδσμ. Ειναι για σας βασανο ή ευχαριστηση ;
     
  2. Traveler

    Traveler New Member

    Χαχαχαχαχα το πες και το έκανες.

    Ανάλογα την περίπτωση μπορεί να είναι και τα 2.
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    η αναμονή του λεωφορείου τον χειμώνα στο σικαγο και το οσλο μπορεί να καταλήξει σε θάνατο. στην αθηνα είναι ευκαιρία. κάποιους τους αγχώνει.
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Στο bdsm είναι μεγάλη ευχαρίστηση αν περιμένει ο άλλος.
    Αν περιμένω εγώ, μαύρο φίδι που τον/την έφαγε... 
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Τι εννοεις στο bdsm?
    To. Bdsm ειναι μια πολυ μεγαλη εννοια, ειναι ενα τεραστιο συνολο απο διακριτους ρολους, συμπεριφορες, τεχνικες, πρακτικες και νοοτροπιες. Τι εννοεις λοιπον, και για ποιο....θεμα?
    Με ρωτας προσωπικα, σαν Δημητρης, σαν Λυκος, σαν Μαστερ μιας σκλαβας ή υποτακτικης?
    Ενεργη αναμονη σαν δοτης ή παθητικη αναμονη σαν ληπτης? Εχει διαφορες οψεις η αναμονη.

    Η αναμονη, η παθητικη αναμονη, για εναν ή μια Κ παιζει στο ιδιο γκρουπ με την κοροιδια. Αν θα ερθει, δεν θα ερθει, θα πει ναι ή θα πει οχι, αν θα καταλαβει το λαθος της αν θα ζητησει συγνωμη ή θα κανει την ευκολη λυση, δηλαδη την παπια? Για ποιο λογο να αναμενω? Εσυ, αμα πεινουσες, θα στεκοσουν κατω απο μια αχλαδια και θα περιμενες να γινοιν τα αχλαδισ? Δεν νομιζω. Θα εψαχνες το κοντινοτερο τυροπιταδικο, σουβλατζιδικο ή αμα εισαι μοντερνος νεος, το φαλαφελ και το χουμους. Και ποια νομιζεις οτι εισαι συ κυρα μου, να νομιζεις οτι θα φαω στη μαπα την αναποφασιστικοτητα σου και την κουτοπονηρια σου να αφηνεις πολλες πορτουλες ανοιχτες? neeeext!

    Αν με ρωτας, αν εγω δινω αναμονη, την ενεργη αναμονη, ναι, για να βασανισω. Φαντασου την λατρεμενη μου, δεμενη με σχοινι στο κορμι και μαυρο σατεν στα ματια, να ακουει εκεινο το θορυβο που κανει η βιτσα ή το κροπ, οταν τα κουνας ρυθμικα και αποφασιστικα στον αερα. Και δεν ξερει που θα σκασει. Διπλα της στο μαξιλαρι ή στον εκτεθειμενο πισινο της? Ακουγεται δυναμικα, ποσο θα πονεσει? Αυτο ναι, ειναι αναμονη και χρησιμοποιειται για να δημιουργησει μια ενταση, που θα εκτονωθει αργοτερα.
     
    Last edited: 30 Ιουλίου 2019
  6. gazza

    gazza Regular Member

    εμενα αυτη η αναμονη με εκνευριζει αφανταστα     
     
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Σερβίρεται καυτό μουνι.
    Όλοι στην ουρά.
    Θα ρθει η σειρά σας.
         
     
  8. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Έγραψες πάλι..
     
  9. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Βάσανο.
    Αλλά, όπως έχει αποδειχθεί και όπως έχω παρατηρήσει (χωρίς να το κάνω επίτηδες ) χωρίς αναμονή δεν σέβομαι και δεν εκτιμώ.

    Χωρίς βασανο, δεν εκτιμώ.
     
  10. Αναμονή στην είσοδο συγκεκριμένου ξενοδοχείου......δεν είχε και ελικοδρόμιο ρε παιδί μου!!!!     
    Τσ τσ τσ τσ
     
  11. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Όλα σχετικά.

     
     
  12. Dasein

    Dasein Regular Member

    Για εμένα είναι πάντα ευχάριστη και γεμάτη ηδονή, θεωρώ όμως ότι το βιώνω με αυτόν τον τρόπο επειδή στις σχέσεις μου ποτέ δεν έτυχε η αναμονή να χρησιμοποιηθεί εργαλειακα προς εξυπηρέτηση άλλων σκοπών