Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανδρικό ντύσιμο στη γυναίκα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος dim_ath80, στις 13 Ιουλίου 2015.

  1. dim_ath80

    dim_ath80 New Member

    Προσωπικά με τρελαίνει το ανδρικό ντύσιμο στη γυναίκα... Ειδικά πουκάμισο και γραβάτα. Αν είναι θηλυκή δε, ακόμη καλύτερα... Ίσως είναι η αντίθεση που προκαλεί, δεν ξέρω..
    Δυστυχώς δεν το τολμάει εύκολα μια γυναίκα (τουλάχιστον την γραβάτα).. Αν και στις απόκριες βλέπω αρκετές.. 
    Έχεις κανείς/καμία σας το ίδιο φετίχ;
     
  2. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

      
    Προσωπική μου άποψη είναι ότι δεν υπάρχει " Ανδρικό " ή " Γυναικείο " ντύσιμο. Όλα είναι κοινωνικά κατασκευάσματα..
    Ο κάθενας μπορεί να φορά ό,τι του αρέσει. Πράγμα , αδύνατον στην "μαλακισμένη" κοινωνία..

    Τώρα, η εικόνα μας γυναίκας με "ανδρικά" ρούχα είναι όμορφη.
    Και ειδκά αν φορά π.χ φόρμα εργασίας γεμάτη γράσα , λάδια , λάσπες , μπογιές , περιττώματα , χώματα ..

    Όπως και η εικόνα ενός άνδρα με "γυναικεία" ρούχα είναι εξίσου όμορφη..

    Φυσικά, ο καθένας μας έχει την δική του , σεβαστή πάντα , άποψη.   
     

  3. Εγω νομιζω ειναι πως την βρισκει ο καθενας ειτε Ανδρικό ή Γυναικείο εχει το καθενα την ιδιαιτεροτητα του.
     
  4. αν η γυναικα το κανει σωστα και ντυθει ομορφα το θεωρω σεξυ.......
     
  5. Nando80

    Nando80 New Member

    Εμένα πάντως με τρελαίνει μία γυναίκα να φοράει παντελόνι και ιδίως σε φαρδιά γραμμή ή με καμπάνα κυρίως υφασμάτινο και μακρύ μέχρι κάτω ώστε να σκεπάζει τα παπούτσια. Αν είναι ιδίως σε αυστηρή γραμμή και με πουκάμισο ή μπλούζα ζιβάγκο ακόμη καλύτερα! Φοβάμαι όμως να το εκδηλώσω γιατί με περνάνε για ανώμαλο(!)
    Και μετά σου λένε σεβόμαστε την ιδιαιτερότητα σου και μ@%^&(ες.
     
  6. Εντυπωσιακή τοποθέτηση
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Δεν ηξερα οτι ειχα αυτο το φετιχ , μεχρι που ειδα μια σοφτ τσοντα οπου η τυπισσα ειχε ξυρισμενο κεφαλι που αναδεικνυε εκπληκτικα τα χαρακτηριστικα του προσωπου της και φορουσε κοστουμι και καπελο... Ο τυπος της ειχε ξεκουμπωσει μερικα κουμπια απο το πουκαμισο και με το ενα χερι της χαιδευε το στηθος ενω με το αλλο της ειχε κατεβασει το φερμουαρ στο παντελονι και χαιδευε το μουνι της.....απθστευτη τσοντα , πολυ με αναψε.
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σιγά την τόλμη  
     
  9. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Θα συμφωνήσω με την @Dark_Explorer. Και θα συμπληρώσω πως το σπάνιο ή δύσκολο δεν είναι να δεις γυναίκα να φοράει ανδρικά ρούχα, αλλά άνδρα να φοράει γυναικεία. Έμφυλος περιορισμός 
     
  10. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Δεν ειναι τοσο συχνο θεωρω το ανδρικο ντυσιμο στις γυναικες. Εγω προσωπικα που γενικα δεν ειμαι συντηρητικη στο ντυσιμο απο ανδρικα εχω φορεσει ως τωρα μονο μπλουζες, πουκαμισα, φουτερ, πουλοβερ, παντελονια, καλτσες, εσωρουχα (που οπως κι αν το δεις περα απ' τα εσωρουχα τα υπολοιπα δεν εχουν μεγαλη διαφορα απ τα γυναικεια).
     
  11. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Τρελλαίνομαι να φοράω ανδρικά ρούχα. Δεν μου πάνε όμως καθόλου. Τα βρίσκω απλά ονειρεμένα σε θεσπέσια ανδρόγυνα πλάσματα.
     
  12. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Τρελένομαι να φοράω ανδρικά φανελάκια..