Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Mistgk

    Mistgk New Member

    Τα ίσια αντρικά πόδια, μαύρα λάτεξ και ο Μπάτμαν.
     
  2. KinkyGirl11

    KinkyGirl11 New Member

    Βρήκα ένα παλιό σου ποστ καθώς δεν μπορώ να στείλω άλλο μήνυμα επειδή δεν είμαι premium member..πως μπορούμε να επικοινωνήσουμε?
     
  3. Steliosk

    Steliosk Για παρέα και κουβέντα

    Θόρυβος δόνηση ξυριστικής μηχανής η κουρευτικής μηχανής ξύρισμα κεφαλιού πέους πόδια μουνι και γυναίκες που ξυριζουν το κεφάλι τους
     
  4. Συμβαινει τωρα.
    βαζω σπερμα μου σε μπουκαλακι και μολις μαζευτει πολυ και το δινω σε ξενο με κουριερ και με πληρωνει. για να δουμε ποιος θα βρει τι το κανει. δεν ξερω αν σας εχει συμβει σε καποιον.
    δεν ειναι φαντασιωση συμβαινει στ αληθεια.
     
  5. ManWithStethoscope

    ManWithStethoscope No man is an island.

    Ρεαλιστικό ιατρικό ραντεβού. Εγώ στον καλοδουλεμένο ρόλο ενός γιατρού. Η ασθενής μου είναι στην ώρα της. Συζητάμε εκτενώς για συμπτώματα, ιατρικό ιστορικό. Ακολουθεί μια λεπτομερέστατη ιατρική εξέταση.

    (Περιμένω τώρα να αρχίσετε να γράφετε από κάτω "50 ευρώ"   )
     
  6. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Δεν ξέρω αν μπορεί να καταταχθεί στα φετίχ. Η αλήθεια είναι ότι δεν έτυχε να το ακούσω/διαβάσω πουθενά.
    Καυτό νερό στο αιδοίο, με το τηλέφωνο του μπάνιου γυρισμένο στη πίεση.
    *Παρακαλώ δοκιμάστε υπεύθυνα, υπάρχει κίνδυνος εγκαυμάτων.
     
  7. Boytoygr

    Boytoygr I Love to Blow Your Mind ...

    Με εξιτάρει αφάνταστα να υποτάσω σεξουαλικά ανθρώπους με εξουσία.
     
  8. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Σε καταλαβαίνω... και εγώ έτσι ένιωσα, όταν είχα υποταξει την ομαδάρχη μου στην κατασκηνωση
     
  9. kaulomelaxrinos

    kaulomelaxrinos New Member

    Καλησπερα το δικό μου φετίχ έχει να κάνει με τον πνιγμό.Μου αρέσει να πνιγώ την σκλάβα μου είτε με τα χέρια είτε με κάποια σχοινιά είτε καθισμένος πάνω στο στόμα της με τον κωλο μου!!!
     
  10. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    οταν εχω σπιτι την σκλαβα μου της απαγορευω να φωραει ρουχα.......εντος σπιτιου εντελως γυμνη