Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βαδίζοντας σε νέους δρόμους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Rotoras, στις 20 Μαϊου 2021.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εκειά θα πλερώσεις αρκετά.
    Κράτα οικονομίες.
     
     
  2. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Ότι χειρότερο έχω διαβάσει εδώ και καιρό. Αλλα ειναι δικαιωμα σου να γραφεις οτι θες και να πιστευεις αυτο που θες.καλο βραδυ .
     
  3. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Ποιο σημείο ΔΕΝ σου άρεσε περισσότερο;;;

     
     
  4. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Είχα μία ευχάριστη συνάντηση το βραδάκι με μια καθώς πρέπει κυρία και μεταξύ μήλου και σταφυλιού, αποφάσισαμε να κάνουμε bdsm.
    Εντάξει, δεν ξέρουμε αλλά ότι βγει στην τελική. Αν δεν κάνω κι εγώ κάτι, πως θα μπορέσω να κάνω ποστ στο νήμα "πριν το πρώτο session";

     

    Είναι ένα θέμα κι αυτό, δεν νομίζετε;

     
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Last edited: 29 Μαϊου 2021
  6. espimain

    espimain Contributor



    Ποιαν μου θυμίσει;
    Ποιαν μου θυμίζει;
    Ποιαν μου θυμίζει;
     
  7. Rotoras

    Rotoras Regular Member


    Kαλημέρα... 
     
  8. Rotoras

    Rotoras Regular Member


    Aν ήμουν γυναίκα θα προτιμούσα να ήμουν έτσι...

     

     
     
  9. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Δεν είναι εναντίον ή υπέρ σας το παρακάτω ποστ. Είναι η ξεκάθαρη -έστω αρχική- γνώμη μου για κάποια μέλη που σίγουρα δεν αντιπαθώ
    και δεν έχει να κάνει απαραίτητα με όσα έχω μιλήσει. Δεν θα ονοματίσω. Προσπαθώ να καταλάβω και προχωράω. Δρω-αντιδρώ.


    Διαβάζοντας κάποια τυχαία γραπτά τους ανά το φόρουμ, αντιδιαστέλλονται κάποιες έννοιες προσπαθώντας ανεπιτυχώς νά εξωραϊσουν καταστάσεις.
    Τελικά το bdsm αφορά έλεγχο. Τα υπόλοιπα είναι ένα φωσφοριζέ περιτύλιγμα για την έμφαση και την γκλαμουριά τού "πήγα παραπέρα".
    Δεν είναι αρνητικό αυτό. Η προσέγγισή που αφορά την διαφορετικότητα κάποιων μελών που νομίζουν ότι ανήκουν στο bdsm
    είναι μία ακραιφνώς προσωπική τους μυθοπλασία. Κτίζουν σιγά-σιγά αυτή την μυθοπλασία διότι αποτελεί οργανική τους ανάγκη.
    Προσπαθούν να λυτρώσουν την αβάσταχτη ελαφρότητα του είναι τους. Ουσιαστικά ντοπάρουν το συναίσθημα, με συναίνεση σε μια συμφωνία.
    Άραγε ο αυθορμητισμός κτλ που κάπως αφαιρούνται, επιστρέφει μέσα τους, μέσω όσων νιώθουν στο bdsm ή το νομίζουν;
    Κι αν τελικά επιστρέφει μαζί με ότι φέρνει, τους αφήνει ίδιους στον πυρήνα ή τους τραντάζει με bdsm-ικές καταστάσεις που δεν είναι έτοιμοι
    να απορροφήσουν και τους χακάρει το μυαλό; μου αρέσει η...θετική πλευρά σε αυτό. Είμαι ακριβώς έτσι εκτός bdsm.
    Οι ιδέες φέρνουν εντάσεις κι οι εντάσεις φέρνουν ιδέες. Έχω δει πολλά να συμβαίνουν στην ζωή των ανθρωπων
    και ξέρω πότε λατρεύουν ότι κάνουν ή απλά κι όμορφα το κάνουν. Δεν διακρίνω τελικά να είναι τό σώμα κάποιων πού ζητάει αμφίδρομα
    ή μονόδρομα την φαντασία, την εκτόνωση, τον πόνο, την λύτρωση κτλ αλλά...το μυαλό τους.
    Σκέπτονται με τό συναίσθημα κι έτσι θα συμβαίνει, μέχρι νά ενηλικιωθούν συναισθηματικά.
    Μέχρι τότε τά γραπτά τους θά είναι άκυρα.

    Φιλικά πάντα...

    (πήρα λίγο το σοβαρό μου, τίποτα προσωπικό)


     

     
     
    Last edited: 29 Μαϊου 2021
  10. espimain

    espimain Contributor

  11. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Κοιτούσα κάτι αγγελίες πριν και βρήκα τεράστια γκάμα επιλογών. Νομίζω ότι άναψα.

    Έτσι κι αλλιώς πάντα μου άρεσε η ποικιλία γυναικών στο σεξ. Ακατάλληλος ως σύντροφος, ιδανικός ως εραστής.

     
     
    Last edited: 29 Μαϊου 2021
  12. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    2 τραγούδια για φτιάξιμο καυλο-έντασης με τρανταχτά χαστούκια σε συναίσθημα και οδηγό την εκτόνωση.

    Λέξεις και μελωδίες βράδυ δροσερού Σαββάτου...υγρασία στα κούτελα, στις ψωλές και στα μουνιά βεβαίως-βεβαίως!