Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βαδίζοντας σε νέους δρόμους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Rotoras, στις 20 Μαϊου 2021.

  1. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Μπορώ αλλά δε θέλω
     
  2. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Έκανα αγώνα για να σας πείσω σαν μισογύνης, ελπίζω να τα κατάφερα.

     


     
     
    Last edited: 2 Ιουνίου 2021
  3. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Ευγε! Εισαι ενας καταπληκτικος γαμικουλας. Με πολλες και ωραιες φαντασιωσεις. Και πιθανοτατα αρεσεις. Σου αρεσουν οι παντρεμενες. Ε ναι. Καποιος πρεπει να τις περιποιειται κι αυτες. Απο εδω τι ακριβως βοηθεια ζητας? Να γαμησεις κι αλλες γυναικες? Δεν εχω καταλαβει ακομα....
     
  4. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Πάλι τα ίδια...τι θέλω εδώ και γιατί ήρθα εδώ...τα έχουμε πει.
    Από΄κει και πέρα ποιος ζήτησε επιβεβαίωση ή όμορφα λόγια μέσω οθόνης; Δεν είμαι κι ο μίστερ κόσμος.
    Εγώ ξέρω από αποδείξεις. Εσείς κρίνετε από την οθόνη; Πιστεύετε τα πάντα ή έχετε κι αμφιβολίες;
    πάλι καλά που αποφασίσατε ( ; ) ότι είμαι άνδρας.
    Δεν βλέπω να σας ενοχλώ. Δεν σας υποχρεώνω ούτε σας αναγκάζω σε κάτι.
    Μπορείτε να με κρίνετε, να με βρίζετε, να μιλάμε ή όχι και γενικώς να κάνετε ότι θέλετε.
    Όλα ελεύθερα απο'μένα. Πλήρης ελευθερία και δράση-αντίδραση. Νήμα μου είναι, ότι θέλω λέω.
    Οπότε γιατί σκούζετε; κυρίως οι γυναίκες και πολύ λιγότερο οι άνδρες. Άρα κάτι σας ενοχλεί. Ή μήπως είστε πιο κοινωνικές;
    πιο φιλικές; ίσως επειδή τα ετερώνυμα έλκονται απλά και μόνο από περιέργεια και βέβαια όχι πάντα.
    Εγώ απλώς λέω ότι θέλω και πιστεύω.
    Μια καλή λύση για να μην χάνεται η ροή της συζήτησης με τις εγκρίσεις, είναι να γράψω ένα τηλέφωνο στην οθόνη
    και να παίρνει όποιος/όποια θέλει να συζητάμε για το bdsm, για την καθημερινότητα και να κανονίσουμε και να τα πούμε.
    Αν επιτρέπεται, σκέφτομαι να το κάνω. Θα το σηκώνω όποτε μπορώ, έχουμε κι υποχρεώσεις.
    Παράλληλα να έχουμε και διάλογο εδώ. Δεν έχω κάτι άλλο να πω. Δεν κρύβεται τίποτα.

    Άργησα λίγο να απαντήσω, κοιμήθηκα σε μια αγκαλιά, κάποιες εκσπερματώσεις είναι απλά μεθυστικές.

    Α...δεν είμαι επαγγελματίας σε "κάτι", γιατί κι αυτό θα ακούσω όπως πάμε...

     

    ωραίο ντύσιμο αυτό, έτσι στο άσχετο μου ήρθε...

     
     
    Last edited: 2 Ιουνίου 2021
  5. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Αυτή εδώ στέκεται τελείως στον αέρα νομίζω. Σαν να κάνει κωπηλασία είναι και παράλληλα εναερίτισσα.

    Άραγε πως νιώθει;

     

     
     
  6. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Χαρουμενη τη βλεπω
     
  7. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Αυτό με την ανάρτηση τηλεφωνικού αριθμού σε δημόσιο νήμα, εάν το κάνετε, να μας πείτε πώς πήγε..   
     
  8. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Πρόκειται για την πορνοστάρ Tia Ling. Μοιάζει φυσιολογική στις αντιδράσεις που δέχεται. Ενδιαφέρουσα περίπτωση.

     
     
  9. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Αμα εχει καλο συμβολαιο, με καλα μπικικινια, λογικο να ειναι φυσιολογικη στις αντιδρασεις. Υποθετω θα εχουν υπογραψει και οι δεκαπεντε δικηγοροι της πριν δεθει πανω στις μπαρες της οικοδομης
     
  10. Rotoras

    Rotoras Regular Member


    Θα δούμε.
    Πιστεύω ότι κανείς άνθρωπος με ιδιαίτερα γούστα δεν θα έχει άσχημες αντιδράσεις (αν εννοείς αυτό) κι όλα θα κυλίσουν ομαλά.
    Αν τώρα δεν γίνει έτσι, θα απορροφήσω τους κραδασμούς και θα ευχαριστήσω τους συνομιλητές μου.
    Έπειτα θα ρίξω έναν πούτσο. Έχω παρατηρήσει ότι μόνο τότε χαλαρώνω.

    Αναπνέω καλύτερα, περπατώ πιο όμορφα και μου ανοίγει η όρεξη. Νομίζω ότι γι'αυτό τελικά δεν έκανα οικογένεια και ανήκω παντού
    με κάποιες αγάπες. Το 70% του μυαλού μου, είναι στο πως θα γαμήσω παρόλο που έχω τρομερές ευαισθησιές κι ενσυναίσθηση.
    Παιδεία, μόρφωση, τιμιότητα, τήρηση λόγου, γενναιότητα και πολλές αρετές λύγισαν μπροστά στην τριβή πούτσου
    στις γυναικείες τρύπες (after blowjob).

    Ημιτελής προσωπικότητα. Κοινώς, ένας συμπαθής μαλάκας!


     
     
  11. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Φαίνεται φαίνεται...
     
  12. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Δεν έχεις άδικο. Λέγεται ότι οι Ασιατόφατσες έχουν μπόλικους οργασμούς κι είναι πιο ρεαλιστικές.
    Πούτσες! Έχω καταλήξει ότι βοηθιούνται από το σκιστό μάτι σε καλή προσομοίωση κι επειδή είναι πλαστοζυμαράκια.
    Βέβαια υπάρχουν κι οι μητρομάνες με ειδικές προδιαγραφές, γεννημένες να χύνουν οπότε και βοηθιούνται από κατασκευής.
    Μου έχει τύχει επαγγελματίας (όχι σε bdsm) να της τον καρφώνω σεμιναριακά και να στερεώνει μαξιλάρι για να είναι άνετα.

    Εντάξει δεν λέω...δεν ζήτησα να είμαι ο chosen αλλά έτσι ξενερώνω. Κι είχε τιγκάρει και στην αναισθησία το μουνί με τζελ.
    Στο 69 έβγαλα μουστάκι. Ε, δεν γαμιέται;
    Αντίθετα μια απλή καθημερινή κοπέλα μπορεί να δώσει ρέστα.

    Θέμα χημείας! Όλα!