Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βαδίζοντας σε νέους δρόμους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Rotoras, στις 20 Μαϊου 2021.

  1. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    H συγκεκριμένη παντρεμένη ζήτησε να νιώσει γυναίκα μέσω αυτού του τρόπου, δηλαδή να της κάνω τα πάντα.
    Η επιθυμία της πραγματοποιήθηκε. Αλλά ακόμα και συναισθηματική σχέση να υπήρχε (άσε να την ξέρω καλύτερα)
    πάλι τα ίδια θα κατέθετα αφού αυτά συμβαίνουν. Υποβίβασα τα έξοδα της και την φροντίδα της για να την φτάσω να αποδομήσει τον άνδρα της
    και να υπηρετεί εμένα. Μόνη της το ζήτησε κι αυτό. Όπως περηφανεύεται κι η ίδια, εγώ την έφτιαξα.
    Εγώ την έκανα να κοιτάζει πλέον τον κόσμο στα μάτια.
    Λαχταρώ την στιγμή που ο άνδρας της περνάει την εξώπορτα να πάει στην δουλειά περνώντας από μπροστά μου.
    Μυρίζω την κολώνια του κι ακούω τον βήχα του λίγο πριν βγει για να κάνω το καθήκον μου.
    Δεν έχει μάθει ποτέ κανείς τίποτα για όλα αυτά διότι δεν ήθελα εγώ κι όχι αυτή. Βασιλεύω πλάι της, δε θα με ξεπεράσει ποτέ.
    Κι εσύ μου λες (δεκτό φυσικά ως άποψη) να μιλώ καλύτερα όταν κρυβόμαι πίσω από την εμπριμέ σατέν κουρτίνα με την πούτσα έξω
    σε ξαφνικές εφόδους ατόμων της οικογενείας της. Άσε να ξέρω καλύτερα...

    (βανίλα τι σημαίνει; )
     
    Last edited: 20 Μαϊου 2021
  2. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Είδες τι ωραία τα έγραψες τώρα γτ λοιπόν σ κάτι που έχεις προσφέρει και λάβει τόσα όλο το προηγούμενο. Βανίλα αυτό που λένε πάρα (normal) σχέση
     
  3. desp.kout

    desp.kout New Member

  4. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Το προηγούμενο που έγραψα δεν αναιρεί αυτό. Περισσότερο επεξηγηματικό ήταν. Μου είπε τον καημό της και μου ζήτησε μετά από λίγο καιρό
    να τα ζήσει όλα. Αυτά που έγραψα είναι κάποια από όσα έχουν συμβεί και τα περιέγραψα όπως είναι.
    Είναι διαταραγμένη λόγω γεγονότων στον γάμο της. Πολύ όμως. Αυτό ισχύει κατά το ήμισυ αλλά δεν της χαλάω το παραμύθι και κάνω ότι την πιστεύω.
    Όσες γυναίκες κρύβουν σεξουαλικά βρώμικα μυστικά, τα ντύνουν σχεδόν πάντα με κάποιο πειστικό παραμύθι που έχουν προβάρει όταν μας μιλούν
    για να μην κάνουν λάθος. Μπούρδες, προσωπικά γελάω με αυτά.
    Δεν μπορώ να ξέρω τα πάντα σαν άλλο φύλο αλλά αυτό και κάποια άλλα βασικά, τα βλέπω όταν συμβαίνουν.
    Υποκρίνεται μια ηθική πλευρά την οποία πιστεύει και ζει γυρεύοντας όντως αγάπη ενώ παράλληλα δεν μπορεί να χαλιναγωγήσει την σεξουαλικότητά της.
    Ναι μεν κουράστηκα στο σεξ αλλά δεν θυμάμαι ποτέ πλην ελαχίστων εξαιρέσεων να έχει πάρει πρωτοβουλία.
    Τα πάντα όλα με εντολές μου αφού φυσικά την καταλαβαίνω και χαλαρώνει. Ιδανική σκλάβα που μου γεννά πράγματα. Και εγώ δεν ασχολιόμουν καν με όλα αυτά.
    Πιστεύει-νομίζει ότι με αγαπάει ενω στην ουσία απλά έχει δεθεί. Έναν απελευθερωτή ήθελε από όσα τραβούσε. Είναι ένα ενήλικο μωρό.
    Όλο αυτό που ζει την κάνει να με θέλει διότι την έχω γυρίσει μέσα έξω. Με έχει ανάγκη, δεν με αγαπάει. Μαλακίες λέει.
    Αισθάνεται ακόμα ένοχη ώρες ώρες με όσα έχει κάνει αλλά έχει ξυπνήσει η λαγνεία της. Είμαι το μυστικό της.
    Έχω μπει στο υποσυνείδητό της, ξέρω όλη την ζωή της κι αυτό την συναρπάζει αλλά ανησυχεί όταν της βγάζω όσα δεν θέλει να πει.
    Εμένα όμως αυτό μου αρέσει ώρες ώρες. Αυτή ζήτησε να της κάνω τα πάντα κι εγώ εκτέλεσα ότι ζήτησε με ακρίβεια.

    Η ένταση και η αρρωστημένη κατάσταση είναι τα βασικά χαρακτηριστικά σε αυτό το πράγμα που ζούμε. Έχει φθαρεί πολύ.
    Πρέπει να βρω άλλη πιο φυσιολογική.
     
    Last edited: 21 Μαϊου 2021
  5. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Συνήθως όταν μουρλοποιείται, μου κοπανάει ότι ξοδεύεται ή ότι με φροντίζει. Ποιος τα υπολογίζει αυτά; Θα προτιμούσα να μην με κουράζει
    με τις μικροαστικές βλαχο-αντιλήψεις του σακατεμένου γάμου της, να αφήνεται χαλαρή για να περνάμε καλά και να γαμιέται χωρίς αύριο.
    Δεν πήγε όμως πολύ καλά ολόκληρο αυτό. Φοβάται πολύ μην μαθευτεί κάτι ενώ η συμπεριφορά της έχει κάνει στροφή 180 μοιρών και μαρτυρά το αντίθετο.
    Ο άνδρας της ειναι καλό παιδί και μέχρι κι εγώ που λειτουργώ σαν τον καρχαρία, κάποιες φορές τον λυπάμαι. Για λίγα δευτερόλεπτα φυσικά.
    Δεν μου φταίει σε κάτι. Αδιάφορος μου είναι.
    Θυμάμαι μια φορά που είχαν πάει για καφέ και μου είπε που θα είναι, πήγα και την διέταξα να με τρομπάρει στις τουαλέτες όπου και το έκανε.
    Ήρθε αγχωμένη αλλά είχε την λαγνεία ζωγραφισμένη. Έχυσα και αφού την χαστούκισα ως παλιοκόριτσο που είναι, της έκλεισα την μύτη να τα καταπιεί όλα ενώ μετά την φίλησα και επέστρεψα στο τραπέζι μου. Είχε μεθύσει από καύλα η γαμιόλα.
    Πολλές φορές αισθάνθηκα ότι δεν έχει στοπ κι αυτό ειναι προτέρημα για μια γυναίκα που ζητά να της κάνεις τα πάντα.

    Εμένα με νοιάζει να καταλάβω την νοοτροπία του bdsm, γιατί πιστεύω ότι κι άλλες γυναίκες θα είναι υποτακτικές δούλες και έχω αρχίσει να φαντασιώνομαι απίστευτα πράγματα. Ως παλιότεροι εσείς, μπορείτε πιστεύω να υποδείξετε σημαντικά σημεία σε έναν νέοπα στο σπορ.
    Δεν περιμένω να γίνουν αμέσως θαύματα αλλά με κάποια θα ταιριάξω για να την λυτρώσω μέσα της και να την έχω δουλάκι.
     
    Last edited by a moderator: 21 Μαϊου 2021
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    "Τα κατιναρέικα ενός λυτρωτή"

    Αναλόγως της ανταπόκρισης, θα υπάρξει και remake  
     
  7. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Καλημέρα. Περιγράφω την περιπέτειά μου με πλήρη ειλικρίνεια και διακριτικότητα κι αντί να με συμβουλέψετε ως πολύπειροι που (λέτε ότι) είστε στις ερωτήσεις μου, εσείς με κοροιδεύετε. Έχετε να πείτε κάτι σε ότι ρώτησα πιο πάνω ή ζηλεύετε και το γυρίζετε στο φθηνιάρικο χιούμορ;

    πάω να διαβάσω κανένα καυγαδάκι σας.... άχου τα μωρέ τα κουτσούνια μου!
     
  8. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Αλήθεια είναι. Δυστυχώς για μένα όπως εξελίχθηκε διότι πιστεύει ακόμα ότι ήταν γραφτό. Την διώχνω συνέχεια πλέον κι επιστρέφει. Πρόβλημα.
    Γύρισε ανάποδα ο τροχός, κάτι που θα έπρεπε να περιμένει.
    Δεν έχει μάθει κανείς τίποτα για όλα αυτά, τα γνωρίζουν μόνο ελάχιστοι άνδρες του κύκλου μου από την αρχή και το ξέρει αλλά αυτοί δεν νοιάζονται καν.
    Την παροτρύνω να μιλήσει σε άτομα εμπιστοσύνης της για να λάβει γνώμες αλλά αυτή δεν θέλει.
    Εμένα μου ζήτησε να ζήσει τα πάντα. Έγινε αυτό κατόπιν παραδοχής της. Άρα η κατάσταση έχει λήξει πλέον. Δεν πήγε το πράγμα.
    Δεν αναγνωρίζω τίποτα πλέον ως υποχρέωσή μου. Είμαι ολοκληρωτικά κενός. Ήρθα εδώ -επαναλαμβάνω- να με διδάξετε και να βρω την επόμενη.
    Θέλω κάτι σε δούλα να βρω. Γιατί να μην το ζήσω κι αυτό στην γνήσια μορφή του; παράλληλα θα διατηρώ κάτι αλλο αλλού επίσης γνήσιο.
    Όχι βέβαια την παντρεμένη. Είμαι σαφής. Σας ευχαριστώ.

    (σόρρυ για τα έντιτ αλλά γίνεται μοντερέισον και άλλαζει η μορφή κειμένου εκτός των διορθώσεων)
     
    Last edited: 21 Μαϊου 2021
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Πως την θέλετε;
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κι εγώ άλλη μία δούλα θα 'θελα.
    Παρακαλώ να μεριμνήσετε οι της διαχείρισης  
     
  11. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Αν δεν κάνω λάθος, οι Γάλλοι μιλούσαν στον πληθυντικό, εγώ δεν είμαι Γάλλος και θα σου μιλάω στον ενικό.
    Την θέλω καστανή ή μελαχρινή (αποχρώσεις δεκτές) αλλά δεν θα τα χαλάσουμε στο χρώμα μαλλιών. Συμπαθητική ή όμορφη χωρίς μεγάλο πηγούνι
    για να μην αλογοφέρνει. Χρώμα ματιών αδιάφορο. Στην ανάγκη θα της κοτσάρω ομιχλώδες γκρι της Freshlook. Απαραίτητα θηλυκή, εδώ χωρίς παζάρι.
    Δυομισάρι ή τριάρι φυσικό βυζί θα προτιμηθεί με λεκάνη συσπανσιόν, κανονικών κιλών έως καμπυλωτή και βέβαια έμπειρη.
    Τα υπόλοιπα θα τα αναδείξω κατόπιν συννενοήσεως με την ίδια. Αν είναι ανυπάκουη δεν με απασχολεί.
    Ποτέ δεν τα πήγα καλά με τα ρομπότ.

     
     
  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Παρακαλώ απευθυνθείτε στο support